Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся спешно програма за компютър, която предлага ритъм 2/4, 7/8 и т.н, която държи ритъм примерно докато свиря на даден народен инструмент, нещо като клавир, ако някой знае нещо с което да се реши проблема ще му бъда много благодарен ако драсне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората търсят обратното! Ритъма се прави от 3 годишни дечица надолу. Но синтезаторите се управляват и настройват с много изучаване и то само ако има кой да ти покаже. Карал съм един негър да ми даде образеца на музиката си. Като ми я даде и видях, че инструментите не могат да заредят плъгините си, но така даден проекта показва заредено. Едно леко пренастройване и не може да се зарежда повече. От един звук се получава съвсем друг. Най-важно е да познаваш клавишните и нотите. Това го знаеш, но питаш за фасулската част, която е най-глупавата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.02.2018 г. в 22:51, Mlechko написа:

Хората търсят обратното! Ритъма се прави от 3 годишни дечица надолу. Но синтезаторите се управляват и настройват с много изучаване и то само ако има кой да ти покаже. Карал съм един негър да ми даде образеца на музиката си. Като ми я даде и видях, че инструментите не могат да заредят плъгините си, но така даден проекта показва заредено. Едно леко пренастройване и не може да се зарежда повече. От един звук се получава съвсем друг. Най-важно е да познаваш клавишните и нотите. Това го знаеш, но питаш за фасулската част, която е най-глупавата.

Не е фасулска, понякога има дадена пиеса която дори и най-лесният размер 2/4-ти не може да ти влезе както трябва в главата, затова хората обичат в такива моменти някой да им помага с тъпан, други с клавир колкото да хванат правилният ритъм и утре когато отидат там където трябва да го изсвирят, да е точно както трябва, а не домошарската история и когато засвириш с кавалджията, човека да се чуди защо диез-ите му бягат от моите. Ако си музикант ще ме разбереш най-добре за какво говоря.Както и въпроса ми беше насочен пряко към инструментът гайда, не съм запознат как стоят нещата при един клавир, със сигурност ще е по-сложно настройването от една гайда, но всяко нещо се изучава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.