Премини към съдържанието
zdravko ivanov

Мога ли да тегля платформа, която е обща маса 2700кг с категории B+E

Препоръчан отговор

Здравейте, имам Ван, който му дават по талон да тегли 2 тона. Мога ли да тегла платформа, която е обща маса 2700кг. без да надвишавам тези 2 тона по талон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как ще стане тоя номер,платформата е с обща маса 2700кг, а ти не искаш да превишаваш тези 2 тона по талон на вана:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

що е? Ко си я тегли празна кво му пречи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

B+E - Водачът има право да управлява състав от пътни превозни средства с теглещо МПС от категория "В" и ремарке с допустима максимална маса не надвишаваща 3500 кг.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/8/2018 в 19:36, zdravko ivanov написа:

Мога ли да тегла платформа, която е обща маса 2700кг. без да надвишавам тези 2 тона по талон?

Не. Щом ремаркето е до 2700кг се гледат те, а не колко реално си го натоварил. Като те спрат катаджиите ти гледат талона, а не ти теглят ремаркето.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава колата да е под 800кг

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.02.2018 г. в 11:12, DarkEdge написа:

Остава колата да е под 800кг

Някоя малка дрънкулка, фиятче, голф, поло, някое малко пежо и т.н. :D Има избор :D , може и лодка да качи отзад, или малко багерче или някой малък китайски трактор...., макар, че като се замисля може и повечко да излезе тракторчето... Не вярвам КАТ да му изкарат кантар на пътя да мерят трактор, а не вярвам и трактор да му се наложи да качва :D :D :D Хахахах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.