Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър ден! Преди време ви бях писал за автомобилния дизайн, майка ми прецени, че няма смисъл от това тъй като сме с много ограничени финансови възможности, понеже баща ми е починал. Сега бих искал да попитам каква специалност бихте ми препоръчали за чужбина, в която мога да реализирам веднагически след като завърша и да мога да храня семейство след това? Проблемът са ми финансите,обяснил съм по-горе, къде отпускат стипендии и безплатно настаняване.  Ето вижте в кои области съм добър и в кои - не.

История - да

География -да

Информационни технологии-не

Математика-не

Биология-не

Английски език-В1, ще трябва да уча бая още, за да не стигам до езикова година.

изобразително изкуство- да

Благодаря ви, предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как очакваш със ограничени финансови възможности да учиш в друга държава? Там ще имаш разходи за храна, по-скъпи семестри и други. Отделно трябва да имаш и заделени пари за всеки случай. Все пак си в друга държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, ice_lion__01 написа:

Как очакваш със ограничени финансови възможности да учиш в друга държава? Там ще имаш разходи за храна, по-скъпи семестри и други. Отделно трябва да имаш и заделени пари за всеки случай. Все пак си в друга държава.

аз питам за държави, където е безплатно образованието

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivendjar777
      Здравейте!
      Имам следния проблем:
      Преди седмица си взех лаптопа от сервиз. На него му инсталираха Windows8.1Pro, 64 битова архитектура.
      Прибрах се вкъщи и въведох настройките си за интернет. Всичко премина нормално. Когато, обаче, пуснах инсталирането на актуализациите, нищо не се случваше. Плъзгачът си седеше на 0 процента, а по описание на зрящи хора край мен (понеже аз съм незрящ), инициира, че прави нещо, т.е., има движение на скалата, но реално нищо не се изтегля и плъзгачът все си седи на 0 процента. Пуснах диагностика на актуализациите на Windows. най-напред се появи грешката 0x800700490.  Потърсих информация за нея в интернет. Опитах се да я отстраня с програмата за отстраняване на неизправности с актуализациите. Резултатът - нулев. Според описание в други сайтове, спрях всички услуги, свързани с актуализациите. Преименувах папката Software Distribution на Software Distribution.old, пуснах sfc /scannow. След това въведох командата за откриване и възстановяване на повредени системни файлове и след всичко направено, резултатът отново е нулев.
      За сметка на това, обаче, програмата за диагностика на проблеми с Windows Update започна да ми извежда този път друга грешка.
      0x80070005.
      Започнах да търся инфо за нея в интернет. Повечето от направените до преди това процедури, изпълних отново, и отново без резултат.
      Допълнително успях да дам пълен контрол върху папката Local, както бе обяснено в някои инструкции. Изтрих папката Software Distribution, спрях временно защитната стена и антивирусния софтуер като възможни причини за появилата се грешка. И резултатът в крайна сметка ме доведе до тук. Все така никакъв. Всичко, което успях да намеря в интернет изпробвах, и нищо от това не даде резултат. От тук какво следва?
    • от илия кочев
      Здравейте!!!!!!!!
      Имам нужда от помощ!!!!
      Имам лаптоп Sony Vaio VPCEJ2Z1E.
      Купен е втора употреба.
      Характеристики
      intel core i5 2430m
      Nvidia 410M 1GB
      8GB Ram
      1TB hard disk
      Windows 7 ultimate 64 bit
      Проблема е следния понякога когато сърфирам из интернет или играя някоя игра (cs go) Лаптопа ми замръзва (екран,светлини) и за да го оправя трябва да задържа бутона за изключване или пък става черен екрана.
      Рамта е тествана нищо и няма - Процесора е тестван нищо му няма - Видеото е тествано нищо му няма - Хард диска е купен наскоро и нищо му няма.
      Предложения на какво може да се дължи това ?
      Благодаря за вниманието!!!!!!!

• от MrSmith
      Здравейте! Преди около 3 години, си бях сглобил горе-долу добра конфигурация за годините тогава, но от няколко месеца изпитвам затруднения с игрите като World of Warcraft(retail), LoL, CS:GO, та искам някакъв, хубав ъпгрейд за близките 1/2 години, главно играя горе споменатите игри, конфигурацията е следната:

Дъно: Asrock - H81M-VG4, H81, DDRIII 1600/1333/1066,VGA
      Процесор: Intel i5-4440, 3.10GHz 6MB BOX LGA1150
      Рам: GEIL - 4GB DDR III 1600/Bulk
      HDD: Toshiba 500GB 7200rpm 32MB Sata III DT01ACA050
      Видео карта: Sapphire 2048M R7 265 Dual-X DDR5 PCI-E 3.0/Bulk
      Захранване: Cooler Master K350, 600W PSU
    • от Денислав Цветанов
      Здравейте, от 1 седмица имам този проблем с компютъра.. Значи както си цъках Цс изведнъж компа огасна и от тогава се появи проблема.. Веднага изключих и включих кабела и след като го включа в контакта директно компа се включва без да натискам копчето, обаче няма сигнал с монитора.. пише No signal.. Дори не тръгва и за малко, не знам защо.. Някой имал ли е този проблем?
      С windows 7 е
      Видеокартата е NvidiA, ама не знам какъв модел е
      RAM 2GB

• от SofiaFire
      Здравейте, извинявам се ако това, за което питам някъде вече е обсъждано, но от безизходица нямам вече сили да търся в търсачки и за това пиша тук с надежда да ми помогнете.
      Вчера взех реновиран настолен компютър без инсталиран Уиндоус. Днес цял ден се боря с инсталирането, но без успех. В биос задавам приоритет за буутване от usb flash памет ,защото няма оптично устройство.
      След като рестартирам компа и минат всички надписи, остава черен екран и горе в ляво мига постоянно една чертичка. Форматирах usb-то на fat32 нчи нищо, после и на NTSF или там каквото беше И пак. Дайте съвети моля ви
  • Дарение

• Добави ново...