Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Не мога да изпратя rar архив

Препоръчан отговор

Здравейте! Опитвам се да пратя rar архив на мой познат, но не се получава. Появява се съобщение "File Upload Failed. There was a problem uploading the file". Само при мен ли е така? Има ли решение за този проблем.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какво/къде се качва/ъплоудва този архив? Колко е голям?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, embolado написа:

Сега пробвах да му го пратя в zip архив и стана. Интересно ми защо не се поддържа rar формата?

Щот не се поддържа :beer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gregory House написа:

Отговор на знаещ...No way - I'm speachless 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесният начин е да го качиш някъде и да му пратиш линк. Поне така ще си сигурен, че ще стане, освен ако самият архив не е прецакан. Dox, GDrive и тн., примери бол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Gregory House написа:

С RAR формата и аз имах наскоро проблеми. Правеше ми проблеми на хостове. Освен това, ако го архивирате на нова версия, старите програми не могат да го отварят. ZIP-а съдържа в себе си сам инструкциите за разархивиране (почти съм сигурен) и се разархивира безотказно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване