Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, Искам да ви попитам има ли как да си направя собствен интернет... Нещо подобно на нашия си интернет но да имат достъп само хората които съм казал и съм им позволил. С други думи да нямам връзка с нормален интернет а да е абсолютно нов. В смисъл да имам един рутер който не е свързан към интернет а аз да си създам моя търсачка моя видео платформа общо взето всичко ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Gregory House написа:

Алоу, знаещият. Първо научи разликата между уеб хостинг и доставчик на интернет. И тогава давай съвети кое как.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, plamen_petrov_80 написа:

За съвсем нов интернет ще ти трябват и нови протоколи и различен хардуер :)

След което може да си купи Cisco.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Извинявай какво е Cisco

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

А въобще има ли познанията да управлява Cisco оборудване ?

Четейки въпроса му едва ли има познания по мрежи, хостинг, и т.н.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Кристиян Йорданов написа:

Извинявай какво е Cisco

Производител на хардуерни/софтуерни решения за IT комуникациию
https://www.google.bg/search?ei=hn6AWpWpDczivgS81YPAAw&q=cisco&oq=cisco&gs_l=psy-ab.12..35i39k1l2j0i203k1l2j0l2j0i203k1l3j0.1483.1483.0.3674.1.1.0.0.0.0.529.529.5-1.1.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.1.529....0.9YWrjTZDTDI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, DarkEdge написа:

Алоу, знаещият. Първо научи разликата между уеб хостинг и доставчик на интернет. И тогава давай съвети кое как.

Както винаги се бъркаш:laughing4:

Акъл давай на постващия темата !:nono:

Далеч си от нивото ми :boxing8:

:emoji_smiley-08:

преди 11 минути, DarkEdge написа:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Сиско_Систъмс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

шутник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре имам и друг въпрос...

Как да мога да го направя като мобилен... Тоест да сложа сим карта или нещо подобно на някой телефон и да имам достъп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Кристиян Йорданов написа:

Добре имам и друг въпрос...

Как да мога да го направя като мобилен... Тоест да сложа сим карта или нещо подобно на някой телефон и да имам достъп?

С две думи - Със сегашните си знания НЕ МОЖЕШ!. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре може да не знам много....

Но ми кажи може ли? 

И ако да КАК?

преди 11 минути, Емил Костов написа:

С две думи - Със сегашните си знания НЕ МОЖЕШ!. 

Моля те да ми помогнеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Кристиян Йорданов написа:

Добре може да не знам много....

Но ми кажи може ли? 

И ако да КАК?

Моля те да ми помогнеш

Помощта е сядаш да четеш за мрежи, сървъри, топология. Учиш и английски език защото повечето информация е на този език. Колеги могат да ти предоставят материали.  При положение, че не знаеш какво е Cisco нещата просто спират до тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте преди няколко дни получих доста подробно съобщение че Гугъл променя своите условия за кой ли пореден път , обаче това което ми направи впечатление беше, че доста широко се акцентира  върху правата за интелектуалната собственост . Описва се как компанията може по свое усмотрение да премахне съдържание което прецени за такова увреждащо авторските права  и сродни на него , как без предупреждение може да преустанови услугите които предлага на даден потребител инт . И аз като повечето потребители използващи услугите на Гугъл като Google Drive , Picassa , Google Photos  и прочие се чудя сега след влизането в сила на тези промени може ли Гугъл да премахне от личния ми профил в GoogleDrive който използвам за собствена употреба снимки и видео което съм качел още преди години говорим за видео и снимки които съм качил от торенти и други подобни сайтове  ? Като искам да подчертая че не става въпрос за разпространение на такива материали в Интернет пространството а за личното им използване. Защото почти всеки в днешно време има качени подобни файлове в онлайн виртуални дискове и точно това е въпросът ми трябва ли всички да се притесняваме ,че съдържанието което сме качили в личните си профили на Гугъл Драйв , и Photos може просто ей така да бъде изтрито без предупреждение и да загубим цялата си информация ? 
    • от Anita Hristova Trifonova
      Света Мина, днес те моля... авторово стихове  А.Х.Т.sekirata cekupama
    • Гост
      от Гост
      Толкова търсих но нищо не ми излиза 
      не помня текста нито кой я пееше но помня че бяха две певици (чалга е) и пееха за мъж , клипа имаше мъж който работи във бар и беше барман до колкото си спомням , песента не нова а е от по старите.
      ако някой се сеща за коя песен говоря моля пишете
    • от Maria Kirova
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• Дарение

• Добави ново...