Премини към съдържанието
dimitargeorgiev5

Как гледате торенти (от Замунда) без да ги сваляте

Препоръчан отговор

Здравейте,

На компютъра си и на Андроид устройствата, които имам ползувам Ace Stream, за да гледам филми (да пускам на децата :)  не помня от кога не съм успявал да изгледам филм от началото до края :) ) от торент файлове, които свалям от Замунда. Като цяло нямам проблеми, но ми се ще да имах и алтернативна на Ace-а. Потърсих в Google и не успях да намеря такова приложениe, което да може да се ползува на Windows и на Android. 

Моля споделете вашия начин за гледане на торенти без да ги сваляте.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някои ги има по алтернативни сайтове без да са на торент кликаш и гледаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вкусът на зрителките е много труден за задоволяване и на човек му трябва богато меню от заглавия, каквито за сега само Замунда има :) Първоначално започнахме с HBO GO и всичко вървеше по мед и масло, но за съжаление HBO ротират определени заглавия, а когато изчезнат и дъщерите ми искат да гледат за 98 546 135 121 път "Замръзналото Кралство" HBO ... мълчи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Замръзналото Кралство" беше само пример, но все пак предложението ще е полезно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не инвестирате във един външен хард диск  и на него да качите любимите филми на децата ? Препоръчвам ви да погледнете и https://movian.tv/plugins/movian?page=2  защото е пълен с плъгини  от различни торент сайтове . Инсталирате си плъгина и си гледате без проблем каквото желаете. Има си плъгин и за субтитри  да си търси сам а и  има плъгин за гледане на IPTV  дали от ваша лична листа  или от някой от  порталите.  Програмата може да се инсталира на   различни у-ва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.