Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой да е ползвал въпросния рутер? Доставчика ми е НЕТ1, какви настройки са необходими?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен няма нищо по различно от другите рутери, единствено WEB интерфейса.Искаш си настройките за WAN от НЕТ1 и действаш.Ако имаш някакви проблеми споделяй ги за да можем да ти помогнем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройката на рутера става през приложението Mi Wi-Fi. Трябва да го закачиш към работещ рутер като втори да му "пуснеш" нет и да му направиш настройките. Аз не успях да го настроя към мрежата но моя доставчик, ползвам го закачен след един старчък TP link.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За настройка няма никакъв проблем - ползвах такъв преди, но много бързо се скапа. На адрес 192.168.31.1 е входът. Аз ползвах PPPoE. Интерфейсът е на китайски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Screenshot_2018-02-14-18-06-13-191_com.xiaomi.router.png

Screenshot_2018-02-14-20-15-15-872_com.xiaomi.router.png

Screenshot_2018-02-14-20-37-29-822_com.android.chrome.png

С приложението е по лесно. Но става и през браузърът. Интерфейса е на Английски. Рутера го имам от много време, повече от година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди бяха само с китайски/корейски...

Преди 2 години моят започна да ограничава на 15Mbps, поддръжката ми казаха, че не го поддържат вече и той събира прах в шкаф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, DarkEdge написа:

Преди бяха само с китайски/корейски...

Преди 2 години моят започна да ограничава на 15Mbps, поддръжката ми казаха, че не го поддържат вече и той събира прах в шкаф.

Ъъъ? Как да не го поддържат? Ми рутер 3 излезе 2016г. за китайския пазар, но много бързо пуснаха и глобална версия. Xiaomi поддържат софтуерно всичките си продукти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, ~~~~~~~~~~~~~~~~ написа:

Xiaomi поддържат софтуерно всичките си продукти. 

Не знам какво поддържат, аз споделям какво ми отговориха от Малайзийски офис на xiaomi. Сега рових в пощата си, но съм изтрил кореспонденцията. Имах желание да споделя 1:1 това съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.02.2018 г. в 20:38, П.е.т.ъ.р написа:

Screenshot_2018-02-14-18-06-13-191_com.xiaomi.router.png

Screenshot_2018-02-14-20-15-15-872_com.xiaomi.router.png

Screenshot_2018-02-14-20-37-29-822_com.android.chrome.png

С приложението е по лесно. Но става и през браузърът. Интерфейса е на Английски. Рутера го имам от много време, повече от година.

Благодаря, бихте ли споделили каква е последователността, тоест: свързвам  рутера  към кабела от доставчика НЕТ1 , инсталирам приложението и от него настройвам рутера или рутера трябва предварително да е свързан към работещ рутер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване