Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ето я и моята история: Аз съм на 15. Влюбих се в 19 годишна. Учим в едно и също училище. Историята всъщност е малко странна. Бях се записал в клуб по народни танци и това 19 годишно момиче ( и нейната братовчедка) са ни инструкторки. Не знам какво ми стана, преди месец, започнах да мисля за нея. Сутринта събудя се и стана от леглото, започвам да мисля за нея, след обед, пак мисля за нея, вечер преди да легна също.. ( И не, преди да си легна, не мисля за нея по онзи 18+ начин..) Така от един месец мисля за нея.. На 21-ви Януари имах рожден ден я поканих на рождения ми ден, поканих  братовчедка и също. Бях щастлив, че и двете дойдоха, но най-вече защото и тя дойде. Преди 3 седмици тя също имаше рожден ден и и бях нагласил подарък. Всъщност този подарък го бях нагласил около 1 седмица преди рождения и ден, мислех да и го дам без причина, през седмицата, но не можех, срам ме беше, беше ме и страх, знам ли да не си направи нещо, чудех се какво ще стане като види подаръка ми, много ме беше страх какво ще стане с отношението ни по-нататък. Но дойде рождения и ден и успях да и го дам. Сега подаръка да ви кажа какъв беше. Плик, който съдържаше: текста на песента на Васко Кръпката - Няма връщане назад ( тя не че не го знае, но си помислих, че ще бъде мило от моя страна), честитка за рождения и ден ( въпреки, че и го честитих по месинджър, публикувах и го на стената и и го честитих като се видяхме), една гривна, която имаше моята буква ( не струваше много, но за мен беше много ценна тази гривна) и едно любовно писмо. Може да звучи странно, но предпочитам да се обеся отколкото да и го кажа по месинджър. Тя ми каза, че го е видяла и че много и харесало какво имало в плика, но каза, че е голяма.. Мисълта ми е, че и казах и тя като ми каза, че е голяма ми стана малко тегаво, но дори аз разбирам, че е права. Въпреки това, колко време стана, аз още не съм се отказал от нея. За мен няма друга. Постоянно мисля за нея. Когато тя се усмихне и я погледна, се разтапям. Едва се удържам да не припадна когато я хвана за ръка в някое хоро. Когато тя не е добре и аз не съм, когато тя е добре, при мен всичко е прекрасно. Когато мисля за нея съм изпълнен с енергия или както се казва съм хипер активен. Въпреки, че ми каза, че е много голяма, това мен не ме интересува, ще се боря докрай. Не съм отделял толкова срам и мисли, за да се откажа. Тя е първата, за която пророних сълзи НЕСЪЗНАТЕЛНО. Тя въобще е първата, за която са ми потичали въобще сълзи. Сега може и да си кажете нещо от сорта на: ,,ЪЪЪЪЪ вижте го тоя на 15 е, още 3 години му остават до 18 пък реве''. Ами да, съжалявам, но не съм от желязо, нито пък от скала. Може би, ще си кажете и че нищо не съм разбирал от любов и така нататък. Смисъл това, че съм на 15 не означава, че не мога да се влюбя, че не мога да обичам, че нямам сърце. Вижте сега. Не аз определям любовта, нито вие. Никъде не е определено на колко години трябва да си, за да обичаш. Любовта не пита. Искам да разбера какво мислите и как вие бихте постъпили. Пък може някой да даде някой съвет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам съвет. На тези години разликата е важна и се заглеждат по по-големи, не по по-малки. За нея ти си още дете.
По-скоро по-малко братче, отколкото гадже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти мине. Не вземай лекарства, противопоказно е.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако мъж не е проронил сълза за никоя жена - значи не знае какво е истинска любов! Ако попитате жена защо плаче - тя не знае, ако я попитате защо е плакала - тя не помни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че по-големи заглежда. Тоест да може би иска по-голям, не знам. Но аз поне съм единствения в туй даскало дето ще я иска с любов отколкото за секс. Другите само за това я искат..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.02.2018 г. в 20:22, xX.herobrine.Xx написа:

Аз не мисля, че по-големи заглежда. Тоест да може би иска по-голям, не знам. Но аз поне съм единствения в туй даскало дето ще я иска с любов отколкото за секс. Другите само за това я искат..

Като не я искаш физически ѝ пиши поеми, а тя ще си намери с кой да консумира тялото си.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В края на септември 2017г за една седмица бях на вебинар в Москва воден от гуру по психология - Н.К. От този сенсей-психолог ( всъщност е жена и не съм сигурен, дали звучи сенсейка-психоложка ) научих (създадох нови синапси в неокортекса си), че половата активност на жената капитулира на 53г, а на мъжа на 64г и изхождайки от тази природа - полова и духовна зрялост като цяло е препоръчително разликата между мъжа и жената да е 8г, но не повече от 12г, в противен случай е налице енергитичен вампиризъм. Разбирай, по-младият се състарява преждевременно.

В 21 век, да дращиш рими е все едно да пресичаш портал между дебилизма и имбецилизма.
Сутринта цъфна нов инсайдер, който се кле, че ще плува срещу течението в река от пирани,  ще пие кураре като алкаж, гол ще изкатери на Еверест и прочие даунщина, само и само мис Разпоретина да му клъвне. Става ясно, че на кифлата изобщо не й дреме, защото тя вече е надушила пулса на времето - да пробива с гъза си. Жалкото в тази история, че само с него ще остане известна.

Текстът написан на кирилица. Обличам си новия анцунг adidas и се приготвям за Морфей, че утре съм в операционната.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/14/2018 в 20:22, xX.herobrine.Xx написа:

хТоест да може би иска по-голям, не знам. Но аз поне съм единствения в туй даскало дето ще я иска с любов отколкото за секс.

По този път, с това мислене ще те очакват само разочарования и самотни нощи. Не е късно да се поправиш още.
Твоите набори вече въртят 5-6 бройка сигурно. На тези години предимно това е в акъла.
Забрави всякакви сантименталности, на никой не му пука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Никой написа:

По този път, с това мислене ще те очакват само разочарования и самотни нощи. Не е късно да се поправиш още.
Твоите набори вече въртят 5-6 бройка сигурно. На тези години предимно това е в акъла.
Забрави всякакви сантименталности, на никой не му пука.

Ти първо си намери една за теб а после поучавай другите какво да правят.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14/02/2018 в 16:28, xX.herobrine.Xx написа:

Въпреки, че ми каза, че е много голяма, това мен не ме интересува, ще се боря докрай.

Ама тя борбата ще е сам срещу самият себе си.
Ще се нараняваш психически сам.
Добрата новина е, че тя не ти обръща внимание и тя няма да страда.
А пък ти си се измъчвай на воля, като нямаш акъл да eбeш 15 годишните ти връстнички.
Ако искаш можеш да се влюбиш и в 29 годишна, що не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, BMW Маниак написа:

Ти първо си намери една за теб а после поучавай другите какво да правят.

Каза човекът, който не може да задържи никоя. Защото като разберат що за човек е и не искат да имат общо с него.
Същият, който правил неприлични предложения и предлагал пари!

преди 1 час, Белгиеца написа:

като нямаш акъл да eбeш 15 годишните ти връстнички.

Които ще търсят 19 годишни батковци, които да ги карат в колите си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Никой написа:

Същият, който правил неприлични предложения и предлагал пари!

То си трябва подход и за това как да направиш неприлично предложение което обаче не означава че е свързано директно с предлагане на пари.
Не като теб по възможно най загубения начин да си предложиш старата кола която е произведена преди да си се родил.

преди 1 час, Никой написа:

Които ще търсят 19 годишни батковци, които да ги карат в колите си...

Може и по големи. Но и не такива като теб разбира се. С очила и поялник философстващ по форумите и без грам подход, пари или социален живот сред хора.
Какво да те правят такъв ? За какво им влизаш в употреба ? Какво може да им предложиш освен една фалшива романтика на един сухар? Освен един гол пищов друго не виждам! Но това всеки може да го предложи и е повече от банално. Така че си извън всякакви листи.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, BMW Маниак написа:

С очила и поялник

Авторе, сам можеш да заключиш какво мислят голяма част от хората. Ако си с различен - изгаряш. Дори и по дрехи или външен вид.
Ако пък си вадиш парите с честен труд - пак изгаряш. Срамно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Никой написа:

Ако пък си вадиш парите с честен труд - пак изгаряш. Срамно е.

От цял форум значи излиза че ти понеже не може да си намериш жена е защото само ти си вадиш парите с честен труд! Логика че дрънка от млад инженер най вероятно без социален живот.
Автора не го мисли, ходи на танци, държи жени за ръцете и малко по малко ще стигне и до онази част ама ти съветнико още си до кривата круша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, BMW Маниак написа:

не може да си намериш жена

О, тук грешиш. Просто колкото по-рано ги разбере тия неща, по-лесно ще му бъде.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам те напълно....супер е гадно :( ще се справиш, бъди позитивен.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и да е.. Тя ме разби жестоко.. Но въпреки това не съм се отказал. Не ми дреме. Няма да се откажа, докато тя самата не насочи пистолет към мен и не дръпне спусъка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.03.2018 г. в 1:53, Hooligan_ написа:

Разбирам те напълно....супер е гадно :( ще се справиш, бъди позитивен.

Откъде пък знаеш, че ще се справи, т.е. тя ще му върже и ще му пристане? Може да го твърдиш само ако си ѝ сутеньор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, xX.herobrine.Xx написа:

Както и да е.. Тя ме разби жестоко.. Но въпреки това не съм се отказал. Не ми дреме. Няма да се откажа, докато тя самата не насочи пистолет към мен и не дръпне спусъка!

Абе новото ѝ гадже като те срита веднъж като мръсно коте и няма да посмееш повече да припариш около нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.03.2018 г. в 15:23, Белгиеца написа:

Абе новото ѝ гадже като те срита веднъж като мръсно коте и няма да посмееш повече да припариш около нея.

Новото и гадже? (Попринцип тя харесва някого, не знам дали са гаджета, но..) Та за да твърдиш това.. Не знам всъщност какво.. Не мисля, че някакъв момок ще ме спре от това да я обичам.. Изживял съм далеч по-страшни неща от това, което той ще може и да си помисли да ми направи.. Така че не бих казал, че ще се спра заради някакъв си там.. Казал съм, че за нея ще поема куршум, също така съм казал, че няма да се откажа от нея, докато тя не вземе пистолет и не го насочи към мен, и не дръпне спусъка.. Тогава вече ще знам, че тя не ме иска.. Но докато не дойде този ден.. Знаеш..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Куршума е лесен, минава между ушите като думите на баба ти. Ама два шамара е друго нещо. На кой куплет си вече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за какъв куплет ми говориш, явно съм глупав за да не схвана какво имаш предвид, но да.. Та да видим, шамара, хм, нещо през което съм минал една дузина пъти минимум.. Но не ти говоря за докосвания, а за шамари.. Но да ти кажа, от куршум по-боли. Я позней, ако реши да гръмне не там от дет ще умреш от рас? Какво правим ако гръмне например в стомаха? Шамара, преживявам го, ами куршума.. Това ще боли много време.. А да, да взема да попитам, за какъв куплет говориш, нали съм тъп, длъжен съм да попитам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нали искаше платонична връзка.

Иначе мисля, че ще се почувства прецакана да ходи с по-дребен, дори и да го харесва. Причината е, че в тези години самата тя много се е развила - като тяло и ум. И съзнавайки, че е по-нова и готина версия на това, което е била, тя разбира и че ти си стара и недоразвита версия на това, което ще бъдеш. И ще ти се радва на поемите, но няма да ти стане гадже.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, xX.herobrine.Xx написа:

Не знам за какъв куплет ми говориш, явно съм глупав за да не схвана какво имаш предвид, но да.. Та да видим, шамара, хм, нещо през което съм минал една дузина пъти минимум.. Но не ти говоря за докосвания, а за шамари.. Но да ти кажа, от куршум по-боли. Я позней, ако реши да гръмне не там от дет ще умреш от рас? Какво правим ако гръмне например в стомаха? Шамара, преживявам го, ами куршума.. Това ще боли много време.. А да, да взема да попитам, за какъв куплет говориш, нали съм тъп, длъжен съм да попитам..

Честито! Това ти е първото сериозно влюбване. Със сигурност няма и да ти е последното. Лек няма, просто трябва да се изживее. Сега си мислиш, че дамата е единствена и перфектна. След време ще мислиш по-друг начин и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, xX.herobrine.Xx написа:

Казал съм, че за нея ще поема куршум, също така съм казал, че няма да се откажа от нея, докато тя не вземе пистолет и не го насочи към мен, и не дръпне спусъка..

Аз този лаф го знам по друг начин.
Тоест. Заради нея мога да вляза гол в банята.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.