Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

pnaskata

Препоръчайте ми букмейкър с добри коефициенти

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги. Препоръчайте ми някой букмейкър с добри коефициенти и бързо изплащане на парите. Искам да си направя сметка онлайн, но не съм убеден в сигурността на сайтовете. Има ли някой с повече опит, който да ми разясни нещата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкай в бет365. Никога не съм имал никакви проблеми. 

Успех. Изплащат за 3 дни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също дълги години играех в bet365, обаче последните няколко пъти ми изплащаха парите повече от 7-8 дни, което е много, ако теглиш на всеки 2 седмици примерно. Сега пробвам разни други, а и в другите има по-големи бонуси. Бях намерил преди време едни ревюто, в които са описани подробно плюсовете и минусите в по-големите букмейкъри. Може да им хвърлиш едно око тук  https://betportal.bg/top-bookmakers/ . Успех и дано съм помогнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, бих ти препоръчал смело да направиш регистрация в Bet365. Bet365 са се доказали във времето и съм сигурен, че познаваш поне 1 човек който прави спортни залози там всяка седмица. Коефициентите са едни от най -високите, да не говорим, че ако се регистрираш през определени партньори може да вземем 200лв бонус депозит. Ето един такъв сайт, който виждам че имат лицензиран договор с тях: бет365 https://bet-bg.com/bet365/

Успех и да не забравиш да се възползваш от всеки един бонус който bet365 дават! Разгледай сайта и промоциите им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мачовете наближават и е време да заредим сметките си ! ЕфбеТ имат нов бонус за световното в Русия . Повече на  www.prognozi-bg.coм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам bet365 без никакви проблеми. Вярно че дават до 100лв начален бонус след регистрация, но важното е че след това са коректни. Изплащат бързо и сайта работи мн бързо. Без проблем се залага и от bet365 mobile

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Иван Митов написа:

Аз ползвам bet365 без никакви проблеми. Вярно че дават до 100лв начален бонус след регистрация, но важното е че след това са коректни. Изплащат бързо и сайта работи мн бързо. Без проблем се залага и от bet365 mobile

Определено има по високи коефинцети на дербита от еврофутбола онзи ден гледах за ливърпул даваха коефицент 1.70 а в еврото беше едвам 1.30 сигурно до мача се е повишил .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да за различните мачове на различни места дават различни коефициенти. Определено в бет365 са най-високите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 7.01.2019 г. в 18:38, Иван Митов написа:

на 7.01.2019 г. в 19:07, adersa написа:

Определено има по високи коефинцети на дербита от еврофутбола онзи ден гледах за ливърпул даваха коефицент 1.70 а в еврото беше едвам 1.30 сигурно до мача се е повишил .

Да, така е колега. Пресен пример е мача между Реал и Барса - ЕлКласико, бет365 дадоха доста високи коефициенти за залози и за 2-та отбора. Докато другите букита пуснаха доста по-ниски коефициенти за срещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Иван Митов написа:

Да, така е колега. Пресен пример е мача между Реал и Барса - ЕлКласико, бет365 дадоха доста високи коефициенти за залози и за 2-та отбора. Докато другите букита пуснаха доста по-ниски коефициенти за срещата.

и не само това ето вчера играх гол гол и да под 2 гола 8 срещи с залог 1 лв на Еврофутбол еми доста са ниски карат ме изненади да играя като ги видях в бета почти всички прогнози с гол гол и под 2 започваха с над 1.70 а в еврото бяха 1.30 , 1.40

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така незнам къде е най-добре но знам къде е най зле ето пример на точен резултат за финалът на шапмионската 3:3 точен резултат 80-34 = 46 което е скандално дори не е близко до реалноста.

Не това не е ефрофутбол поне имат кафене и могат да ти дадът печалбата веднага което е плюс докато тука се чака не се лъжете на ниските коефициенти в https://mbg.sportingbull.com/ дават 34 коефициент тяхното мото е могат да немогат

Примера с големия коефициент е от https://mobile.efbet.com/

За bet365  лошо не съм чувал никога

но най-добре око да види са казали хората ето пример и тези се хванали за мойте 10лв и не ги пускат бе 

Даже им дадох пример Представете си да се похваля на някой спечелих 3400 лв с100 лв залог на финалът 3:3 а той да ми каже еми и аз с 100 залог на 3:3 ама спечелих 8000 ?! 😕

Та така пичове не се лъжете не играйте в https://mbg.sportingbull.com/

По-добре ефрофутбол от уж конкурентен сайт.

Ефбет бет365 което и да отворите няма да сгрешите поне коефициентите са хубави 

B30C22DF-F2FB-4DA3-A3ED-98F094C0EF35.png

59C78FBA-F0E6-4CF1-9A81-400DCDC35B52.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Efbet с най високи коефициенти. и начален бонус от 200лева.( за бонуса betbook.bg)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой играл ли е във world bet питам ,защото след като направих положителен баланс там и поисках теглене ми казаха , че трябва да платя 15% от общата сума в банката тоест да депозирам още пари след като имам...Случвало ли се е на някой някъде ....Благодаря предварително..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...