Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с мишката в Counter Strike 1.6

Stefan Nenchev

Препоръчан отговор

Здравейте! Купих си обновен лаптоп, от сервиз, който е в отлично състояние. Изключение прави проблема ми с мишката, когато играя CS 1.6. Понякога започва сама да се движи спира и след малко пак. Смятам, че проблемът не е хардуерен, защото се появява само когато играя тази игра. Потърсих информация в интернет, но не намерих нищо. Някой знае ли как да премахна този досаден проблем? Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже последните дни съм активен във форума за игри, да си продължа с въпросите. :D Моя проблем е, че мишката ми аммм, не знам как да го обясня ясно... примерно докато стрелям с калашника да речем, и задържа fire-копчето на мишока и после го отпусна, то продължава да стреля без да съм го притиснал и трябва отново да го натисна, за да спре. Същото се получава със снайперите, когато натисна десния бутон за мерника - натискам го един път, а то продължава да си приближава без да съм му дал команда, все едно кликам постоянно върху десния бутон. Странно и неприятно е. Ползвам тази версия на играта на Windows 10. Ако е от значение да не би да е заради евтината мишка и тя да си е бъгава по принцип, това е тя. Бих инвестирал в по-сериозна мишка ако знам, че проблема със сигурност ще се оправи. Вие какво мислите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
на 23.02.2018 г. в 10:16, Dancho^94 написа:

Понеже последните дни съм активен във форума за игри, да си продължа с въпросите. :D Моя проблем е, че мишката ми аммм, не знам как да го обясня ясно... примерно докато стрелям с калашника да речем, и задържа fire-копчето на мишока и после го отпусна, то продължава да стреля без да съм го притиснал и трябва отново да го натисна, за да спре. Същото се получава със снайперите, когато натисна десния бутон за мерника - натискам го един път, а то продължава да си приближава без да съм му дал команда, все едно кликам постоянно върху десния бутон. Странно и неприятно е. Ползвам тази версия на играта на Windows 10. Ако е от значение да не би да е заради евтината мишка и тя да си е бъгава по принцип, това е тя. Бих инвестирал в по-сериозна мишка ако знам, че проблема със сигурност ще се оправи. Вие какво мислите?

Аз мисля че проблема е в мишката, преди имало ли го е този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мене го има същия проблем, като съм сигурен, че не е от мишката.А m_rawinput я няма като опцийка, щото е non-steam версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от V_B
      Здравейте, искам да ви попитам как мога да премахна фокусните линии. Използвам Canon M50 заедно с Elgato cam link 4K. Виждам това, което се вижда на камерата на моят компютър, въпросът ми е как мога да направя, че да се вижда изображението без линии и т.н.

• от phoenix_x
      Здравейте, 
      обръщам се с помощ към форума и много ще се радвам ако проблемът мога да го разреша с ваша помощ. Ако не здраве да е.  Фотоапаратът е доста стар, но до сега правеше хубави снимки. Та проблемът е, че когато се правят снимки излизат линии/ ивици. Ако се снима със светкавица не си личат толкова, ако това е от значение. 
    • от ZTT7
      Здравейте. Имам проблем с качването на един клип в канала си, който изтеглих от мрежата и на който поставих субтитри, но има фонова музика, която се оказва е с лиценз, поради което ми дава, че има иск за нарушаване на авторски права. Канала от който изтеглих клипа е решил този проблем, като под видеото, неизвестно за мен как, е упоменал - Коя е песента, Кой е изпълнителя, Кой е албума, Кой е автора и най вече, че Лиценза е в полза на YouTube от някакви там компании и 9 сдружения за музикални права. При качването на видеото не открих възможност някъде това да упомена и аз, за да не бъда в нарушение! Изгледах няколко видеа на youtube в които уж обясняват кое - как е, и що е, но за това не чух и дума. Има ли някой който да е в час с тези лицензи и да знае как стават нещата? Ще бъда много благодарен!
    • от Helmith
      Здравейте ! 
      Имам следния проблем : Става въпрос за Panasonic DP-C265, забравена е паролата за service  менюто, как мога да я ресетна ?
      Благодаря, предварително !
    • от CinderDrift
      Здравейте! Планирам да си ъпгрейдна конфигурацията от GTX 1050-ti към RTX 3070, но ми излезе следният въпрос - дали не трябва да си сменя захранването?
      Настоящата ми конфигурация е:
      Asrock A320M Pro 4/AM4
      AMD Ryzen 5 2600 3.4ghz 6core
      8GB DDR4 2666 Team Elite+
      1TB SATA 6G/3Y/ST1000DM010
      240GB SSD Kingston
      Asus STRIX-1050-TI-0-O4G-GAMIN
      PSU CM Elite V3 600w

Проверих и според резултатите на сайта, който използвах (https://www.newegg.com/tools/power-supply-calculator/), би следвало 471 вата да са достатъчни ако променя единствено и само GPU-то. Тук обаче ми изскочи следното притеснение - след малко ровене из интернет излиза, че захранването ми има доста лоша слава (май други, по-стари PSU-та от същата серия се считат за опасни?) и се чудя дали не е рисковано по някакъв начин да ъпгрейдвам с такова захранване и дали да не обмисля да си взема ново. Можете ли да дадете мнения по въпроса? Благодаря предварително.
      Считам за нужно да отбележа, че нямам много опит с работата с компютърна техника и предварително се извинявам за потенциалните неточности и недоразбирания, допуснати тук.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване