Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

galin092

Не мога да си вляза в феисбука иска ми генератор код

Препоръчан отговор

преди 11 часа, jhoro написа:

Съобщение, чрез услугата SMS (защото SMS е услуга - Short Message Service/Услуга за кратки съобщения) се изпраща „на ниво“ телефонен номер, а не на ниво СИМ карта или телефон/телефонен апарат.
Всяка СИМ-карта си има уникален амнайсет-цифрен номер и е асоциирана към конкретен телефонен номер. При подмяна (поради загубване, повреда, дефектиране или друга причина) старата карта се анулира, а новата се асоциира към същия телефонен номер!

Има, разбира се.
В настройките на Facebook, частта „Сигурност и влизане“ има поле „Setting Up Extra Security (Настройване на допълнителна защита)“. Едното нещо е точно „Choose 3 to 5 friends to contact if you get locked out (Изберете 3 до 5 приятели, които да се свържете, ако се заключите)“.
Само, че - за да направите тези настройки - трябва вече да сте си влезли в акаунта!

Четете бре - не е трудно, поне толкова много!

Да, казва се IMSI и MSISDN. Но, за да не навлизам в такива подробности го казах по този начин. Целта беше постващия да разбере, че не е проблема да не получава смс от това, че е сложил чипа в друг телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Да, казва се IMSI и MSISDN. Но, за да не навлизам в такива подробности го казах по този начин.

За теб знам, че ти е ясно - по-скоро за „публиката“ ми беше идеята.

преди 3 часа, Емил Костов написа:

Целта беше постващия да разбере...

Като му чета последния пост (въпроси) на питащия...

преди 4 часа, Димо Върбанов написа:

Тези на са ми ясни... Въпроса ми беше, какво да направя, че да ми пратят парола?
И защо не ми се изпраща нова парола?
Акаунта си ми е окей, няма банове, просто откакто го направиха, да не можеш да си слагаш парола като някоя от старите ми се такова таковата... И започнах само със СМС... До този момент в който не пращат СМС и не мога да вляза...

... той със себе си не може да се разбере!
Досега нищо не е обяснил „като хората“! 

@Димо Върбанов - Това „със СМС“ се нарича „Двуфакторно удостоверяване чрез SMS“ и не премахва нуждата от парола! За да си промениш паролата (да си сложиш нова) - първо трябва да въведеш старата!

Виж тук - https://web.facebook.com/help/283100488694834/?helpref=hc_fnav

Цитат

Не получавам имейла, за да възстановя паролата си.

Ако сте поискали нова парола, но не сте получили имейл за повторно задаване на паролата:

• Проверете папката за спам или нежелана поща във вашите имейл акаунти, свързани с Вашия Facebook акаунт.
  • Проверете мобилните номера, свързани с профила ви в Facebook.
  • Опитайте отново да зададете нова парола.

Имайте предвид, че ако все още не сте получили имейл от нас, след като поискате възстановяване на паролата, пак можем да ви помогнем да възстановите профила си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах какво ли не... Не ми идва СМС и това е... А на всичкото отгоре и вече не ми вадят бутона даже да си поискам нова парола... Намирам си профила със снимка - ама не ми пращат нова парола... Какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Димо Върбанов написа:

Пробвах какво ли не... Не ми идва СМС и това е... А на всичкото отгоре и вече не ми вадят бутона даже да си поискам нова парола... Намирам си профила със снимка - ама не ми пращат нова парола... Какво да правя?

Изчакай поне 24 часа. Има ограничение, за брой промени на парола/искане на нова парола на ден. Явно си го надвишил - затова „не Ти вадят бутона“!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!От вчера не мога да си влезна във фейсбук профила,защото някой е решил да ми смени паролата.Проблема е че профилът ми е направен от моята сестра преди 7-8 години и няма как да влезна в имейла,който е свързан с фб профила.Поради някаква причина не ми дава да си сменя паролата чрез мобилен номер ,а само чрез имейла.Моля за съвет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си нов профил, този път със своя e-mail. След това си запиши някъде данните, с които влизаш, в случай, че ги забравиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, RudeBoy написа:

Направи си нов профил, този път със своя e-mail. След това си запиши някъде данните, с които влизаш, в случай, че ги забравиш.

Няма ли как да влезна в този профил и защо не ми позволява чрез телефонен номер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,абе голям зор видях.Немога да влезна във фейсбук,иска ми код за двуфакторно удостоверяване,който ми изпращаха със смс на телефона,но аз вече не съм с този телефонен номер-какво да правя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.05.2018 г. в 16:36, Димо Върбанов написа:

Фейсбук налага ограничение за определен период от време за искане на съобщения при двуфакторно удостоверяване. Ако си надвишил броя пъти за искане на съобщения и при влизане не си потвърдил устройството, от което си влязал, може би ще ти се наложи да изчакаш, за да ти пратят нов смс код за вход. Обаче тяхното "за определен период от време" за мен е неясно колко дълго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,абе голям зор видях.Немога да влезна във фейсбук,иска ми код за двуфакторно удостоверяване,който ми изпращаха със смс на телефона,но аз вече не съм с този телефонен номер-какво да правя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами при положение,че вече не ползваме този телефонен номер,на който ни изпращат кода за двуфакторно,как ще го получим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Юлия Кабакова написа:

Ами при положение,че вече не ползваме този телефонен номер,на който ни изпращат кода за двуфакторно,как ще го получим

Ако имате достъп до профила Ви през мобилната версия на Facebook, можете да използвате функцията Генератор на кодове, която се намира в менюто (трите чертички) => Настройки и поверителност => Генератор на кодове. Също така, можете и да промените/изключите двуфакторната верификация, отново от меню => Настройки и поверителност => Настройки => Защита и вход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,за изчерпателния отговор,ще пробвам,дано да стане,иначе лошо-не ми се правят други профили

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...