Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нов монитор до 500 лева.

Препоръчан отговор

Здравейте бих искал да се посъветвам за нов монитор до 500 лева.

Машината е със следните характеристики:

Дънна платка MSI Z270-A PRO

Процесор Intel Core i5-7500 (3.4GHz) 

Видео карта Gainward GeForce GTX 1060 6GB

Памет 16GB DDR4 2400 Crucial Ballistix Sport LT

Моля за предложения и насоки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за да не отварям нова  подобна тема

аз лично съм хвърлил око на това  (като видеото е от подписа ми )

https://plasico.bg/геймърски-монитор-lenovo-legion-y25f-245-tn-fullhd-1920-x-1080-1-ms-144hz-amd-freesync-черен-57735.html

заслужава ли си за игри ? 

мнения моля !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Петроff написа:

за да не отварям нова  подобна тема

аз лично съм хвърлил око на това  (като видеото е от подписа ми )

https://plasico.bg/геймърски-монитор-lenovo-legion-y25f-245-tn-fullhd-1920-x-1080-1-ms-144hz-amd-freesync-черен-57735.html

заслужава ли си за игри ? 

мнения моля !

Това е нов монитор и поне аз не намирам ревюта във интернет.Със твоята r9 380 определено не е добър избор, със тази честота на опресняване ще ти трябва поне RX 580 и естествено ще трябва да намаляш детайли.Ако си фен на Ultra-Wide мониторите и държиш на FreeSync може да погледнеш LG 29UM69G  ,който е на добра цена във момента, но картата ти отново ще е малко слабичка за него, а и има само 2гб. памет, но от към производителност определено ще доста по реалистична цел от 1920х1080 144hz.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване