Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Въпроса ми е следния: имам бюджет 5000лв.(+~1000 за обслужване).

За сега съм се спрял на следните автомобили: Renault Megane II Diesel(тук съм в дилема 1.5 или 1.9), Mazda 3 1.6D, Volvo S60(като цяло волво като модели по голямата част ми допадат), Alfa Romeo 147 1.9 JTD, Opel Astra 1,6.

Това, което търся в една кола е да е удобна от към интериор,да има някой екстри(климатроник,мултиволан), не търся супер мощна печка, порядъка на 110-130 коня 1.6-2.4 е достатъчно за да може и да не харчи твърде много.

Спрял съм се предимно на дизелови двигатели и ги предпочитам, затова съм писал опела като краен вариант тъй като те вътре са като каруци имат 2 "врътки" :D :D :D  и седалките са :X.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рено Меган - DCi двигателите създават много проблеми.

Мазда - добър двигател на Форд. Много икономичен. Гният.

Волво - скъпи за поддръжка.

Алфа Ромео - много бързо се обезценяват. Дизелите им са добри.

Опел Астра - дървена возия, но евтина за поддръжка. Гният.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, andreygg написа:

Рено Меган - DCi двигателите създават много проблеми.

Мазда - добър двигател на Форд. Много икономичен. Гният.

Волво - скъпи за поддръжка.

Алфа Ромео - много бързо се обезценяват. Дизелите им са добри.

Опел Астра - дървена возия, но евтина за поддръжка. Гният.

Е като цяло кое от всичките е най-добре :D

преди 4 часа, Белгиеца написа:

Още един опит от един и същ човек да пусне нова фейк тема от различен ник.

??????????????????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което е най-запазено. Слагаш 5000 в джоба и тръгваш по автокъщите. Ще разбереш коя е твоята кола, като я видиш. Или започваш да ходиш на оглед за колите от обявите в сайтовете. Аз бих взел нещо такова. По-стари са, като година, но всеки си има предпочитания. Обявите са случайни /първите попаднали ми/, дизел - бензин също е случайно.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11519557591662840&slink=69tfb7

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11518710165085695&slink=69tfb7

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11512761904587075&slink=69tfb7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Меганите не случайно са толкова евтини и то именно DСi, този път франсусите са изложиха при дизелите.

Мазда 3 - за мен това е една от най- ужасните каруци, в които съм се качвал. Инак държат чат- пат.

Волво - струвами се, че трудно ще намериш читаво S60 за тези пари.

146 - тези измряха, сигурен ли си, че не бъркаш модела?

Астрата според мен е най- добре, освен ако не попаднеш на запазено Волво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, sound написа:

Меганите не случайно са толкова евтини и то именно DСi, този път франсусите са изложиха при дизелите.

Мазда 3 - за мен това е една от най- ужасните каруци, в които съм се качвал. Инак държат чат- пат.

Волво - струвами се, че трудно ще намериш читаво S60 за тези пари.

146 - тези измряха, сигурен ли си, че не бъркаш модела?

Астрата според мен е най- добре, освен ако не попаднеш на запазено Волво.

147 ... моя грешка

Ами за сега астра, защото и други хора попитах и всички викат астра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Алфите бих ти препоръчал да поразгледаш форума им - има една такава особеност при тях, че нещо не се справят добре из сервизите.

Астрата е най- добре, защото за този бюджет имаш по- голям шанс да намериш по- нова година и по- читава - сетне и се котират на нашия пазар, в смисъл някой ден, като тръгнеш да я продаваш + че и автомонтьорите по им разбират на астрите.

Но преди всичко си остава правилото за стар автомобил - гледаш да е читава, дали ще е астра, дали ще е мазда е на второ четене, по- важното е да е пазен автомобил. Имай предвид това, щото като тръгнеш по автокъщите коли много и е напълно възможно да мернеш някой арен екземпляр, но не от марката и модела, който търсиш. Много познати имам така, тръгва да си търси да речем пасат, обаче попада на глезена астричка - е що да не си вземе нея човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.03.2018 г. в 17:14, sound написа:

За Алфите бих ти препоръчал да поразгледаш форума им - има една такава особеност при тях, че нещо не се справят добре из сервизите.

Астрата е най- добре, защото за този бюджет имаш по- голям шанс да намериш по- нова година и по- читава - сетне и се котират на нашия пазар, в смисъл някой ден, като тръгнеш да я продаваш + че и автомонтьорите по им разбират на астрите.

Но преди всичко си остава правилото за стар автомобил - гледаш да е читава, дали ще е астра, дали ще е мазда е на второ четене, по- важното е да е пазен автомобил. Имай предвид това, щото като тръгнеш по автокъщите коли много и е напълно възможно да мернеш някой арен екземпляр, но не от марката и модела, който търсиш. Много познати имам така, тръгва да си търси да речем пасат, обаче попада на глезена астричка - е що да не си вземе нея човек.

Ще го имам предвид благодаря за отговора !

Хора имам въпрос разглеждах коли вчера и попаднах на Нисан Примера 2.2 ДЦИ , въпреки че някои хора казват, че е двигател на рено колата изглежда много запазена и читава някакви мнения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Божидар Борисов написа:

Ще го имам предвид благодаря за отговора !

Хора имам въпрос разглеждах коли вчера и попаднах на Нисан Примера 2.2 ДЦИ , въпреки че някои хора казват, че е двигател на рено колата изглежда много запазена и читава някакви мнения ?

Задаваш въпрос за нисан не където трябва. Питай за нисани в Нисан клуб България и ще получиш точни отговори- там са много коректни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...