Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,колеги :) Появи ми се странен проблем с звука на компютъра...Започна да цъфчи ,когато допра със ръка кутията/дъното/захранването/видео картата и т.н спира и звука няма проблем,но не го ли докосвам - започва пак да цъфчи...Тоест има статично електричество...Как да се справя с проблема ? Сменях контактите,разклонителя - няма разлика...Контактите ми са занулени. Дали проблема не е в захранването ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E, тва проблем със звука ли е?!:lol6:Направо си за Костов да те редактира.

А дали е заземен? :) Като си му хванал цаката- накарай някой да го държи. :) Захрани го от друг контакт, вържи една жица от кутията към тръбата на парното (някъде без боя) или я изкарай през джама и мушни в земята, ако си в къща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, ceci80 написа:

E, тва проблем със звука ли е?!:lol6:Направо си за Костов да те редактира.

А дали е заземен? :) Като си му хванал цаката- накарай някой да го държи. :) Захрани го от друг контакт, вържи една жица от кутията към тръбата на парното (някъде без боя) или я изкарай през джама и мушни в земята, ако си в къща...

какви глупости говорите колега... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Буксата на захранването ти е с три пина- единият е маса към корпуса. Или там да е проблема или в ел. инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звукът от компютъра (частите хардуера ) ли се чува или от компютърните тонколонки слушалки/усилвател+тонколони?

П.П. Защото при мен забелязвам един звук идващ от захранването (Seasonic Bronze), напоследък, който е точно това (но по слабо):

Seasonic x660 buzzing/ coil whine noise

За което бях чел преди че се наблюдава от захранвания от тази марка.

Ако и при теб същият то няма проблем, стига да не силен звукът и да дразни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема идва в звука на слушалките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.03.2018 г. в 20:30, Andrey_96 написа:

Проблема идва в звука на слушалките

С други слушалки опита ли дали прави пак същото?

Също може да опиташ да включиш слушалките на задният панел (зв. карта) на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.