Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В брдзината метнах един ентер о колит

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обявявам края на работния ден

повтарям: край

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Angelsing написа:

Ма какво съм казал дрънди и го виж какви ми ги говори?

с бензин да те бях залял нямаше толкова бързо да пламнеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, BMW Маниак написа:

Че кое му е лошото човек да е със самочувствие и уверен в себе си без да си търси постоянно виновни за житейските провали ?

Има разлика между самочувствие и арогантност. Човекът със самочувствие не му е необходимо да парадира с това. Човекът, който търси с какво да парадира за сметка на другите е точно обратното на сигурен - тресат го някакви комплекси за малоценност и има необходимост да се доказва.
Сребролюбството е лоша черта и то много.Алчността също. Когато човек мисли за парите повече отколкото за ближния си това е лошо.

преди 3 часа, Merryl написа:

Едно време, когато бях ученичка, беше много срамно да си сребролюбец. Трябваше да си хитрец и гол и бос като Андрешко, за да си положителен герой. Не знам дали помниш колко беше важно това с положителния герой.

Не е задължително да си гол и бос, за да си положителен герой. Сребролюбците са хора, които поставят парите като висша ценност, на пиедестал.

преди 3 часа, BMW Маниак написа:

А ти защо не се запиташ защо само той се дразни от постовете ми ?...На него му препоръчай да си свали малко инженерното самочувствие базирано на едно голямо нищо (все още с нищо не се е доказал на този фронт освен с помпозни изказвания) и може да му потръгне приказката с останалите.

На теб ти препоръчвам ти да свалиш арогантността малко. Аз не съм арогантен, но имам ниска търпимост.
Защо да се дразня на постовете ти? 90 процента от твоите мнения са опит да осмееш мен директно или индиректно.
Ти си абсолютно безскрупулен и безжалостен тип, който намира удоволствие в това да причинява болка на другите.
Помпозните изказвания са благодарение на научени думички. Явно имаш комплекс, че не можеш да използваш сложни такива.
1000 пъти ти обясних да ме оставиш намира и да не се правиш на интересен.

преди 3 часа, Merryl написа:

То това с дневниците винаги го е имало.

Никога не съм опитвал да мамя с оценки. Честното оценяване на знанията за мен е било за уважение. Уча, за да знам и да бъда оценен честно. И мразя хората, които искат да получат привилегии, без да се положили усилия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, emmi написа:

обявявам края на работния ден

повтарям: край

Ко речи, ко?

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash ^o,o^ написа:

с бензин да те бях залял напаше толкова бързо да пламнеш

ами, доколкото помня, бързо пали

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash ^o,o^ написа:

близалки и бонбонки

аве, той е 100 кила мъж ве, кви близалки и бонбонки:giggle1:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, emmi написа:

тук нещо баш за форумните мъже

това на какъв английски е

някой ще се смили ли поне за сзбит преразказ?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия десетки профили, които си правят някои хора, все ми напомнят за онази лястовичка, дето през ден през два си правела нова къщичка, защото все била мръсна и оакана... Накрая я попитали дали пък да не си измие задника, та да не цапа... Та в този ред на мисли - колкото и нови профила да се направят, когато задника е мръсен, новият профил няма как да го покрие.

То близко до акъла, ама на някои им трябва трамвай.

Хубава вечер. Емата ме изпревари. :D

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Merryl написа:

Накрая я попитали дали пък да не си измие задника, та да не цапа

или да си сложи памперс, да не ръси:giggle1:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дръндю написа:

въй ай мале няма повече да го закачам тогава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Никой написа:

Има разлика между самочувствие и арогантност. Човекът със самочувствие не му е необходимо да парадира с това. Човекът, който търси с какво да парадира за сметка на другите е точно обратното на сигурен - тресат го някакви комплекси за малоценност и има необходимост да се доказва.
Сребролюбството е лоша черта и то много.Алчността също. Когато човек мисли за парите повече отколкото за ближния си това е лошо.

Не е задължително да си гол и бос, за да си положителен герой. Сребролюбците са хора, които поставят парите като висша ценност, на пиедестал.

На теб ти препоръчвам ти да свалиш арогантността малко. Аз не съм арогантен, но имам ниска търпимост.
Защо да се дразня на постовете ти? 90 процента от твоите мнения са опит да осмееш мен директно или индиректно.
Ти си абсолютно безскрупулен и безжалостен тип, който намира удоволствие в това да причинява болка на другите.
Помпозните изказвания са благодарение на научени думички. Явно имаш комплекс, че не можеш да използваш сложни такива.
1000 пъти ти обясних да ме оставиш намира и да не се правиш на интересен.

Никога не съм опитвал да мамя с оценки. Честното оценяване на знанията за мен е било за уважение. Уча, за да знам и да бъда оценен честно. И мразя хората, които искат да получат привилегии, без да се положили усилия.

Първо. Как се парадира за сметка на другите? Интересно ми е да науча. Иначе за останалото.. сам си го постла с времето. Щот той може да не е цвете за мирисане, ама и не го твърди. Докато ти си един мрънкач. Буквало тва е най-точното определение за тебе, мрънкач. Дразниш почти всички вече. Малко останаха дето не ги дразниш. Ама както си тръгнал с тва биполярното.. скоро и тях ше задразниш. И ше си останеш сам във форума. Както предполагам си и в живота. Щото често казваш "имам един приятел/познат дето бл бла бла", ама си нон стоп тука. Та къде ги имаш тия познати не знам..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, дръндю написа:

Скивай някои държат на доброто представяне във форума и реномето. Тука е една безмислена говорилня! Без истински имена и лица комуникацията е тъпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Silvering написа:

ама си нон стоп тука. Та къде ги имаш тия познати не знам..

Биполярното е в твоята глава. Предлагам ти да не се правиш на доктор. Зачети се тия дни колко всъщност съм бил тук.
На теб ти знам отдавна стратегията.

преди 10 минути, Silvering написа:

мрънкач.

Просто нерафинирано пиша каквото мисля. Което не е задължително да е негативно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Никой написа:

Биполярното е в твоята глава. Предлагам ти да не се правиш на доктор. Зачети се тия дни колко всъщност съм бил тук.

Абсолютно биполярен си. Пет дена си в настроение, 2 седмици си гръмовержец. По-добра дефиниция няма. Иначе кво да се зачитам, от няколко години аз като вляза, ти си тук. Дали ше е сутрин, вечер, следобед, все тая. А аз не съм редовен, имай предвид. Та да, ти спиш тука. Не те знам и на ква работа ходиш и хората как изобщо ти възлагат (?) нещо да свършиш, като сигурно главата ти забита в телефона и две думи не можеш да обелиш без да се изпотиш. Айде айде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, .Alex&Vanko. написа:

Скивай някои държат на доброто представяне във форума и реномето. Тука е една безмислена говорилня! Без истински имена и лица комуникацията е тъпа.

аз съм в тоя форум за забавление и никак, ама никак не се старая за добро представяне във форума

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те знам и на ква работа ходиш и хората как изобщо ти възлагат (?) нещо да свършиш, като сигурно главата ти забита в телефона и две думи не можеш да обелиш без да се изпотиш.

Това е напълно грешна представа за мен.Нямам проблем да говоря. Но малко ме познават истински.
За да ти покажа, мислех да си направя разходка до Варна. Вече те зачеркнах, нямам намерение да те срещам някога.

Та да, ти спиш тука

В 10 часа си лягах много пъти тая седмица и сънувах еднорози( @_sirena_ )и как летя. А не такива като теб. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Merryl написа:

Хубава вечер. Емата ме изпревари. :D

мхмммм

даже вече си е вкъщи:whist:

остри си моливите

има още работа по ескиза

нещо не ме кефи мястото на цветето и ще го поизместя

за вечеря - ньоки с риба тон и чаша вино

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Никой написа:

Това е напълно грешна представа за мен.Нямам проблем да говоря. Но малко ме познават истински.
За да ти покажа, мислех да си направя разходка до Варна. Вече те зачеркнах, нямам намерение да те срещам някога.

Ma чакай ся, аз в продължение на пет месеца те питах всяка седмица искаш ли да ми покажеш. Казах ти, че имам път към Бургаско. Ти Не, та Не. Изведнъж после реши Да, вече като съм си във Варна и съм плътно зает. И аз се очаква да скоча кат зайче да ти уйдисам на акъла? Извинявай, ти кой беше? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.