Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 9 минути, emmi написа:

така поставен въпроса................ подозирам че изобщо нямаш вино

Така е, но ми убягва начинът по който стигна до този извод.:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, M.Николов написа:

и на мен:)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

Индуктирайки ф дедуктивната мисла

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

ма сигур си има кашпа значи пак мой е ф джаза

Кашпа нямам, ма имам електрическо одеало... усещам, че пак ще си легна преди детето.. :clown: Ех, старост..нерадост..

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Madonna написа:

Кашпа нямам, ма имам електрическо одеало... усещам, че пак ще си легна преди детето.. :clown: Ех, старост..нерадост..

единствената причина все още да съм будна е че чакам Д2 да се докладва

преди 11 минути, DarkEdge написа:

Индуктирайки ф дедуктивната мисла

мда

май ми е време да спя

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, emmi написа:

...

тя щот та обича

...

... бьет значит любит ... Бах гя ф Истранбулската Конфекция...

преди 19 минути, дръндю написа:

ся разбрах, що мъ кара да бела картоф:(

Щот обичаш да идеш картоф. За тфа!

преди 3 минути, M.Николов написа:

Нормално... Ибо неведоми са завоите на женската мисъл...

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мадона. Ако не помогнат туйлите за топлото щи кажа ко да напрайш с тяф. Шгу напрайм Алгор да лети кат пършинг, ма няма казваш на никой :hush:

пп. Аз са отказвам да чета и пиша за тъс вечер. Станах разноглед и отваам да си опрайм погледа. Ша прая Омммм, съсредоточавайки се върху нанки на бозки.

Ае приятна кукунделнична вечер:grimace:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Madonna написа:

Тухля отде да намеря? Че и огнеупорна..

Намери ква да е, и я опри на огъня, да се стопли

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Нормално... Ибо неведоми са завоите на женската мисъл...

Което ме кара да се замисля, един Изкуствен Интелект програмиран от мъж дали ще успее да разбере друг Изкуствен Интелект програмиран от жена?:rolleyes:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, skalata_73 написа:

...

пп. Аз са отказвам да чета и пиша за тъс вечер. Станах разноглед и отваам да си опрайм погледа. Ша прая Омммм, съсредоточавайки се върху нанки на бозки.

...

Стига се оплаква бе мокър!

току-що, M.Николов написа:

Което ме кара да се замисля, един Изкуствен Интелект програмиран от мъж дали ще успее да разбере друг Изкуствен Интелект програмиран от жена?:rolleyes:

Ми... Мога да ти кажа, по преки наблюдения, че има и жени дето програмират добре. Но само тези, които мислят по мъжки!

• Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Намери ква да е, и я опри на огъня, да се стопли

Не си представяш май какво е да живееш в блок в София.. ни огън, ни тухли.. отивам да си пускам одеалцето аз докато дойде алгорчето да ме стопли...

Уека и мека! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, darkterminal написа:

Ми... Мога да ти кажа, по преки наблюдения, че има и жени дето програмират добре. Но само тези, които мислят по мъжки!

Тоест отговора на моя въпрос е "не".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, skalata_73 написа:

пп. Аз са отказвам

Темпо-темпо...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Madonna написа:

Не си представяш май какво е да живееш в блок в София.. ни огън, ни тухли.. отивам да си пускам одеалцето аз докато дойде алгорчето да ме стопли...

Уека и мека! 

Е, точно за тези моменти ти трябва една печка"духалка".

Ай лека!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Тоест отговора на моя въпрос е "не".

Ми... Аз отговорих в духа на въпроса ти... Ако трябва обаче, да бъдем досадно откровени, това с интелектите е тънка работа! Те понякога естествените интелекти не моат се разберат един с друг... Та какаво остава за изкуствените - без да има значение, мъж ли гие програмирал, жена ли или е било съвместно усилие... Та отговорът ми ще е като на Зенон Елейски, а именно, че не знам...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е известно. Но, според историята, която се разказва за него е, че на някакъв заплетен въпрос, зададен от учениците му, той не се е поколебал да отговори с "Не знам". А учениците му стреснато го погледнали и го попитали, как може техният учите да не знае отговора на някакъв си въпрос - ето, учениците му имали вече две мнения и той само трябвало да може да избере от тях верният отговор. Тогава той се замислил, размахал ръка над плажа и казал, че този пясък, който виждат е това, което хората не знаят. Учениците му кимнали, че го разбират. Тогава начертал и две окръжности в пясъка, като едната била по-малка от другата и обяснил, че малката окръжност показва знанията на неговите ученици, а голямата показва неговите знания. Учениците отново му кимнали, че го разбират... И тогава той ги попитал: - Е, коя окръжност има повече допирни точки с незнанието? - показвайки им , че има причина, а и че никак не е срамно дори и за знаещ човек да каже "Не знам".

...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
трудно понасям дървени философи
А мен - много ме кефят!
Когато започнат да се палят.
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той е. Европейския Бодхидхарма.

И на изток е разглеждана идеята за пътя на ума и пътя на сърцето. 

"Ума пречи да видиш Буда, но без да погледнеш през ума, не можеш да видиш Буда"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, darkterminal написа:

Защо? Аз много обичам да получавам каквото и да било по лесния начин... Друг е въпросът дали винаги ми се получава, но ако мога, гледам да мина по лесният начин...

Човека иска да бачка като хамалин. Така де като му се работи няма да му чупим ентусиазма  я!

преди 2 часа, darkterminal написа:

Напразно го топиш човека... Ку го беше страх от жена му, нямаше да пише за предишните любови...

Той до сега май само за китайката и нашенка не е писал.
Само на чужденки е скачал.
Ти мислиш ли че жена му не знае че на нея си е направил сефтето? Защо да не го остави в тая му част да си разтяга локуми човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, BMW Маниак написа:

...

Той до сега май само за китайката и нашенка не е писал.
Само на чужденки е скачал.
Ти мислиш ли че жена му не знае че на нея си е направил сефтето? Защо да не го остави в тая му част да си разтяга локуми човека.

Как бе, писа дет се гушкал срещу услуга с бялата, руса нашенката, дето му сменила представите за красота... Но най-честите образи са гъркинята и англичанката... И онази в училище дет му се присмяла...

преди 18 минути, BMW Маниак написа:

Човека иска да бачка като хамалин. Така де като му се работи няма да му чупим ентусиазма  я!

...

Ей кат си го захапал - няма пускане начи! Просто момчето е от непримиримите! Има силно развито чувство за справедливост, и това не е порок...

Лошото е само, че наместо да му помагаш да канализира гнева си, ти го дразниш умишлено за да погледаш малко сеир и да разсееш скуката, без да помислиш, че за него тези неща може да са наистина важни. Не искам да му адвокатствам, ма зими го остави намира поне за месец...

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, darkterminal написа:

Нема а се пуашиш, и ас на матурата по литература имам тройтка! ...Защо? Аз много обичам да получавам каквото и да било по лесния начин... Друг е въпросът дали винаги ми се получава, но ако мога, гледам да мина по лесният начин...

Ще кажа следното - минавайки по прекия път човек често не разбира истинския смисъл на дадено "упражнение".  А пътят, извървян понякога е по-важен от самият постигнат резултат. Идеята не е да получиш шестица в дневника, а нещо да влезе в ума.
На матурата по литература имах Отличен. Падна ми се тогава интерпретация на "Книгите" на Атанас Далчев.

преди 2 часа, Madonna написа:

Вън е адски студ и вали сняг..да си знаете..щяло да вали и утре и в другиден..баси!

Пали електрическото одеяло и спокойна нощ, понеже най-вероятно вече спиш сладко.

Е, тъй сте вие гъзарите..на топло.. аз днес командировка бях, та посъбрах доста студ..не моа се стопля..

Не знам къде са те командировали, но го погледни от положителната страна - разходка безплатна. Ако си намеря работа с командировки от време на време из България или света, бих се радвал. Това си е разходка, за която не плащаш.

Ех, старост..нерадост..

Да, но не си стара и това не може да ти е оправдание.

преди 54 минути, BMW Маниак написа:

Човека иска да бачка като хамалин.

Не си разбрал смисъла на казаното от мен.

преди 38 минути, darkterminal написа:

Има силно развито чувство за справедливост, и това не е порок...

После хората с изкуствено надутите оценки в живота ми стават конкуренти в професионалната сфера. Която се пълни с некадърници, а после хората плюят цялата професионална гилдия на база лошия си опит с пишман специалисти. Именно за това ми е обидно, когато някой минава по прекия път. Аз съм се старал да науча, а онзи разваля реномето на всички с идиотизма си. Ти би ли искал теб да те лекува лекар, минал по "прекия път"? Или автомонтьор, който без да иска ти отреже спирачките, вместо да ги оправи, защото е минал по "прекия път"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Никой написа:

На матурата по литература имам Отличен. Падна ми се тогава интерпретация на "Книгите" на Атанас Далчев.

И какво е значението на тази оценка в реалния живот в който си сега ? Убеден съм че нищо не помниш днес от това което си писал тогава.
Аз трябва да съм имал тромбон и даже не помня какво ми се е паднало. Помня че падна преписване че тамам се бях подготвил да сменям листи с подписи и се оказа че имат и печата на училището и малко ме изненадаха. Така де оправих се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.