Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Рамусе. чак ся забелязах, че името ти с чертички. Отначало помислих, че Ванко са прай на тебе

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Merryl написа:

Еееййй! Опастна рабута си! Добре, че не закусвам. :ass:

...

Какво ся? Какво толкус казах? Веднъш, не те спираме, слет тфа недей! Ай уточнете се най-накрая и го напишете с йод на стената!

Бай дъ уей, къде е уишата за нея имам парченце тортичка с малинки и ламизилче... Хъхъхъхъ

преди 8 минути, Merryl написа:

...

До къде ти стигна бройката - седемнайсет... Не знам всъщност на 21 какво ще има де, ама си броим едно такова... :D

Седемнайсе са! Пофалих се вече... Даже вече върви осемнайстия!

преди 5 минути, Диман Дюминич написа:

Де да бяха с вата..... а то една "китайска" изкуствена материя.... мани..... жинътъ..... не ма гони, хм, кът ги свалям, хм.... бега навън..... ама, кът я засвили студъту..... иде, па ме кушне да я топля..... ъ и сега нещо си сменя клавцитата, та и ко да са жали.... тя забърса въпросните, че били много удачни тука на село..... абе мани, мани ..... да бях си взел жинъ от село..... а аз от градо големо...... ко да са плай.... хвърлил съм заровете и туй е ..... кът иска ..... дет се вика, хм..... да си оди у шоплъка..... в апартаменту и прочие.... ама не сакам да пречи на младите, та ..... тъй, държим "контролния пакет" у нъща семейна фирма .... :wink12: 

Арна ти е булката, щом е тръгнала с теб на село.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй..... гледам как тихо си сипе поредния сняг, та и я си сипах поредната бира в тоя час.... :beer:

То се е видяло, че свето се носи на някъде, дет и той не знае, а блонди мосъка ми вече е в оставка, та.....

Наздраве! На тези дето нямат работа..... На здраве! На тез дето имат работа..... На заем! На тез дето все им пречи да се реализират в живота.... На завет! На тез дето не сакат да си оцапат крачищата ил лапите.... :)

Нека всеки започне да прави туй каквото му се нрави в момента, а не туй ко го карат да върши в този алапролитен ден в тоз свят мегаполитен.... :)

Ура! Ура! Ура! Амин

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, darkterminal написа:

Бай дъ уей, къде е уишата за нея имам парченце тортичка с малинки и ламизилче... Хъхъхъхъ

Ама точно щях да та питам и ас да не си й сипал повечко лимонтозу и да спи зимен сън... :lol6:

Тортичка с малинки може. Аз ще й дам и моето парче. То, ако остане де. Като те знам къф си, може вместо свещички да си наредил пиратки и тортата да е станала на тапети... :D

Само до мелбата да не си припарил. :clown:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! Ама ас сериозно! Започвам да се притецнявам за това момиче! Не идва... Не спами... Не рисува... Бъкиту не ще да поправя... Къде ли се е запиляла... Може да е забърсала някой кабайеро и да са го ударили на танци по тиранти... И... Не знам защо, но това ме тревожи...

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, darkterminal написа:

Арна ти е булката, щом е тръгнала с теб на село.

Мой да е матриархат, но сме си от старата школа.... и патриархата е в действие при нашата семейна политика....

Гледаме да им предадем на младите таз едновремешна традиция (дисциплина) и дай боже и те да я доразвият и усъвършенства.... Амин

Трябва да има дисциплина! Това е истината!!!

Само високо дисциплиниран човек може да усети свободата! А, тя е свята!!! 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, darkterminal написа:

Не! Ама ас сериозно! Започвам да се притецнявам за това момиче! Не идва... Не спами... Не рисува... Бъкиту не ще да поправя... Къде ли се е запиляла... Може да е забърсала някой кабайеро и да са го ударили на танци по тиранти... И... Не знам защо, но това ме тревожи...

Еее, ако е точно това защо пък да те тревожи. Напротив. Надявам се да е това, а не от другите неща, които я дърпат за крачола. И като си помислиш какви проблеми си имаше с разни течове и съседи - наистина е по-добре да е танц по тиранти.

Иначе липсва, разбира се.

преди 6 минути, Диман Дюминич написа:

Мой да е матриархат, но сме си от старата школа.... и патриархата е в действие при нашата семейна политика....

Така, така. Мъжът е главата на семейството, а жената е врата. Мхм... Може да го наричаш и патриархат. :P

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Диман Дюминич написа:

Само високо дисциплиниран човек може да усети свободата! А, тя е свята!!! 

Кат я вида и ще и козирувам

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Merryl написа:

...

Така, така. Мъжът е главата на семейството, а жената е врата. Мхм... Може да го наричаш и патриархат. :P

Айдеее... Почна се ся кой е по-важен, главата или ГЗ...

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, darkterminal написа:

Що ли пък спицялно за теп нямам никакви съмнения към кое ще се насочиш като по-важно... :lol6::ass:

Все пак си две шести Ламя. При това Звездочелата й част. :biggrin:

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, darkterminal написа:

GZ -то..... кът вица кой е шефа.....:wink12:

Ма ай.... няма да чупим хатъра на младите, ша счупим два колеца с домати и ша им спретнем една мързелива "Маргарита", а не "Гювеч".... то, мойта мисъл е към пълнена агнешка плешка в момента..... та гледам как са агнетата, а не шараните..... :) Тъй, де година нова се разпуква и не е време за пълнен шаран.... :) До тогава, хм..... имам и сланина и люта ракия, ама пусто нали съм млад селянин и дърт гражданин, че вместо вино - пиво пия..... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, darkterminal написа:

само се питам, у дома кът мъ бият, аз кво съм?:crying10:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

жената:D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

жената:D

ку бех жената, немъше дъ мъ бият ве:giggle1:
тъй де, жените командват ф къщи и нас ни оставят да си мислим, че ний сми по по най

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, дръндю написа:

Ножа! :) Тъй де..... те та бият, а ти клъц..... :) Абе Дрънди..... веч ма хващат едни такива съмнения, ти верно ли си циганин....???

Пусто бая български черти си прихванал, та се чудя ази невежата, ама ай..... ша ти вервам още малко, че то тъй.... треба да си крепим ние онеправданите в таз матриархална система..... :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Диман Дюминич написа:

веч ма хващат едни такива съмнения, ти верно ли си циганин....???

мъ те източно православните сигън съ различават от българете саму пу боята ве, па некои и боя немат, та нема как да ги различиш

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, дръндю написа:

мъ те източно православните сигън съ различават от българете саму пу боята ве, па некои и боя немат, та нема как да ги различиш

мъ кът ти гледам изказу ма навеят едни будиски помисли..... :wink12:

Мъ дък ша на възпиемат таз пет-мерните, ъъъъъъъъ, седемсегментните..... дет осмия бит ни е вече на шест.....:wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, darkterminal написа:

Ха! Ти ше го биеш, па с мен шсе расправяш. Так мы с вами каши не сварим !

Кого ве? Ей, ама и тебе не та слуша главата никак.

Еш каша да прайш тУмбак.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, PigManu написа:

Сичкуту спамер се е събрало и един Сигън за цвят и мирис 806

По добре Дрънди, да не кажа, че само Дрънди е от значение тука..... от колкото инж. Никой дет блява и солници спряга.... :)

преди 2 минути, skalata_73 написа:

Еш каша да прайш тУмбак.

У жицата е истината.....:wink12: тя Думпака плай, не доклада..... :)

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Диман Дюминич написа:

У жицата е истината.....:wink12: тя Думпака плай, не доклада..... :)

Пак си на черешата !?

Наздраве и да ти е сладко.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, skalata_73 написа:

Пак си на черешата !?

Наздраве и да ти е сладко.

Нв съм на черешата..... радвам се на снегурчика...... и ми е солено-сладково ушещането, но тъй ми се нрави в тез времена разделни, в тез жимни отечки сред първа пролет.....

Наздраве и гледай си работата..... :wink12: (хумор от един чичо.....)

Успех!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Диман Дюминич написа:

Диманич, моя племеница беше мед. сестра  в много голяма болница, после я сложиха в една от многобройните регистратури на болницата
сега е шеф на регистратурите...ъ-ъ-ъ...тъй де, писарушка
другата ми племеница работи в НС(национална сигурност)
щерката ся учи магистратура, но прояви глупостта да сподели, че е циганка, разнесоха я и оценките и паднаха с по една-две единици

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Диман Дюминич написа:

Наздраве и гледай си работата..... :wink12: (хумор от един чичо.....)

Е, нали ти казах наздраве бре! Ади пий си, отивам да си гледам лаботата :P

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си за това как обичат да се заяждат хората в тази държава дори за неща, които не ги засягат.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.