Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Последен отчаян ход - води диалог сам със себе си :D Нещо което допреди това не беше правил. Калифорния и БМВ Маниак се цитираха само, когато искаха да се допълнят един друг. То и сега е горе-долу същото де, но представено като чат, по-дългичко. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Mediterranean написа:

Последен отчаян ход - води диалог сам със себе си :D Нещо което допреди това не беше правил. Калифорния и БМВ Маниак се цитираха само, когато искаха да се допълнят един друг. То и сега е горе-долу същото де, но представено като чат, по-дългичко. :yanim:

Конспирациите ли са ти силната страна ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, BMW Маниак написа:

Конспирациите ли са ти силната страна ?

Разбирам, че си бил и някаква Изабел. Та ти последно мъжко ли си, женско ли си или фейчка някаква?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mediterranean написа:

Разбирам, че си бил и някаква Изабел. Та ти последно мъжко ли си, женско ли си или фейчка някаква?

За тебе мога и да съм Монро ако искаш.
Виж Даскал няма да стана.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай я и Калифорния тука, да каже и тя каквото има. :D

Трябваше да се скарате, тогава щях да те призная за виртуоз. Ама с тия сърчица и лайкове, и допълване на думите, и пояснения относно Даскала, и повтаряния как ти си я бил предупреждавал, пък тя не те слушала, а трябвало да те чуе... 

Човече, много пресолена манджата, нямаше как да не усетим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Mediterranean написа:

Човече, много пресолена манджата, нямаше как да не усетим. 

На теб че живота ти е солен и не се усещаш е друга тема. А в тая не се изказвай в множествено число.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aве Харманлиец коги са зимате с Радецки-Мимски-Сиренски-Ст сестра Патрашкова........не се бавете ша презреете, па нали сте си набориA030

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, darkterminal написа:

Ма да знаеш, че повна повече от Мадоната!

Ти Скалата с една почерпка на Левента ли ша пуашиш?

Кат не щеш да са видим кат дода ф Америката, поне тука ела ма виш. Да видиш къф съм мокър.

преди 6 часа, darkterminal написа:

Малиии... А ас те мислеф за младо кюрпе... Подценил съм те. Извинявай.

Как ма замисли рано сабалям. И аз не моа повярвам, че съм на 45. Кога минаа тес години бе, бафмааму.

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро! :newspaper:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеално утро като за вторник

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Даскала написа:

Тиха те искам.

Готин, с това "искам те тиха" най- много се издаваш. Ама си достатъчно кух да не си дадеш сметка, че си единствения който го използва.

п.п. Глеам и некъв средиземноморец се появил, и мъчи трансфер във Висшата Лига. И той кат Пиги с фанелка "Zaorkestara"...  :D

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само още 10 минутиии...

преди 45 минути, Радецки написа:

че си единствения който го използва.

Знам ве. Аз съм уникат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, skalata_73 написа:

Ти Скалата с една почерпка на Левента ли ша пуашиш?

...

Начи, кат каза почерпка... Пътувам за УСА в далечната 2002 година... Билета си го плащам ас... И от цинцарлък си зех билет с чехите, с преспиване в Прага... В някакъв световно неизвестен хотел Крушовице... В джоба имах към $40... Вадя една петичка на летището и си купих две кутии Лъки... Рестото прибрах у джебака... След това помня някакво безумно кандилкане с един автобус до хотела... А по пътя бензиностанции на Лукойл... Некви вечери, душ и дрънккане на чешки по телевизията... От скука слязох в ресторанта, а там сервитьорите фърчат и носят в ръце в едни високи чаши с пенлива течност... Заръчах си и аз на руски и кот поръчах ми го донесоха... Аха! Начи разбират руски... И тамам да вляза в играта и и от нейде се появи един чичко със сносен според тогавашните ми представи английски... Бил тираджия, от Холандия, видял ме че се справям с поръчките, на него нищо не му разбирали... Е... Преди да довърши молбата си, му викнах една бира и една водка... И той се зарадва... Разприказвахме се, разказахме си кой какво прави... Той вика, чакай ся, ас ше викам... Ми, оставих го... В смисъл, аз викам, пък той плати... В тоя хотел чехите явно се бяха напатили, първо плащаш, после носят...  После ас викнах. После пак той и така още няколко... Щот не щяха да носят големи водки... По едно врем и двамата се запрозявахме и се разделихме... Бъркам в джоба ас, а там от петте долара от рестото, след почепрките останали цял куп чешки монети... Вика си сега ше се обадя на жената... Звънкам ас и двамата гълъби бели - пресни, пресни - още няма и месец женени - още щуро влюбени - за първи път разделени - за четвърт час не можем да се наприказваме и да си кажем терзанията... Та от тези монети платих и телефонния разговор до България по хотелски тарифи и останаха още куп жълти чешки стинки... Ся кат се замисля - е това е работа - с пет кинта излизаш, пушиш, пиеш, черпиш, говориш с жената, че накрая остана и ресто за на племенника колекцията от чужбински монети...

Ей така...

...

Кат не щеш да са видим кат дода ф Америката, поне тука ела ма виш. Да видиш къф съм мокър.

...

Ща видим бре... Барабар тугедър с целата русенска група... Хъхъхъхъ...

...

Как ма замисли рано сабалям. И аз не моа повярвам, че съм на 45. Кога минаа тес години бе, бафмааму.

Наборе... Наборееее...

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Радецки написа:

искам те тиха"

Ми много мрънка.

преди 5 минути, darkterminal написа:

Пътувам за УСА в далечната 2002 година...

Авантюристи сте ми тук :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, darkterminal написа:

Начи, кат каза почерпка...

тъкмо щях да ти споделя за вчерашното ми успешно тържествуване на еленинден и се сетих че си на плодове и зеленчуци и се спряф

само ще отбележа, че подвигът ти беше предмет на подробно обсъждане и всички единодушно се съгласиха че си нечовек

вчера омъндах половин кило ягоди и след половин час така успешно ми изстъргаха стомахчето че ми застърга като лък върху цигулка ми застърга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, darkterminal написа:

Ей така...

аве, Даркото, ногу тий сладка приказката, мъ как съ не усещъш, че имаш дарба зъ прозътъ ве
пъ за отслабването, требе се храниш по пет пъти на ден и след всяко хранене по енъ средно голема ябълка
аве, натискай ябълките на корем и помисли какво можеш да направиш за да се потиш
някои хора се потят от студени напитки, а аз се потя от горещо кафе
ако можеш да ядеш лютива храна, натискай люти пиперки/чушлета 
успех Дарки!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

тъкмо щях да ти споделя за вчерашното ми успешно тържествуване на еленинден и се сетих че си на плодове и зеленчуци и се спряф

...

Чакай ся... Няма от едни плод/зеленчуци да правим трагедия... Я дай един подробен отчет за празника... Ас много ги обичам такива!

преди 1 час, дръндю написа:

аве, Даркото, ногу тий сладка приказката, мъ как съ не усещъш, че имаш дарба зъ прозътъ ве
...

Тя дарбата си е дарба... Ма пусто, кат съм се посветил на по-друг тип писане...

...
пъ за отслабването, требе се храниш по пет пъти на ден и след всяко хранене по енъ средно голема ябълка
аве, натискай ябълките на корем и помисли какво можеш да направиш за да се потиш
...

То за потенето лесно.. Кат яхна кракомобила и столкус кила де ше ида да се не попотя? Има един баир при нас до връо му е точно на пет километра половината... Ма по него ше лазя кат излеза от усиления режим... Инак сега си кротувам по равното да не загубя форма...

...
някои хора се потят от студени напитки, а аз се потя от горещо кафе
ако можеш да ядеш лютива храна, натискай люти пиперки/чушлета 
...

Ене по ено Дрънди, ено по ено... Ше стигна и до лютата храна... Като каза люто... На едно събиране по масите наслагали царевични чипсове и амнайсе вида салси... Аз си топя в едната и лапам чипсове, а тя салсата лютичка... Гледам, разни мераклии, топват и спират... А ас греба и стигам до една чушка... Как обичам  печени чушки - само аз си знам... Та извадих я, разделих я и си я хапнах... Гледам една кака, Алма, мексиканка седи и нещо ме гледа усърдно.. Викам, какво, да не я искаше ти чушката? А тя си призна, че ме чакала да се разплача от лютото... После имаше надбягване с текили... Почнха да ги изнасят по ред на килограмите... От тогас никой не ми се връзва на мюзевирлъците... Изабелата ни острамва с ебън, а ас с еденье и пиенье... Ше се прочуем по света  - нема как :)

...
успех Дарки!

Мерси аратлик!

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, darkterminal написа:

То за потенето лесно.. Кат яхна кракомобила и столкус кила де ше ида да се не попотя? Има един баир при нас до връо му е точно на пет километра половината... Ма по него ше лазя кат излеза от усиления режим... Инак сега си кротувам по равното да не загубя форма...

аве нъл си на диетъ, не требе да се натоварваш
там сауна нема ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Даскала написа:

...

Авантюристи сте ми тук :D

Всеки мъж, трябва да забърка сам кашата на своя живот... Пък тя, кашата в началото си е чиста водица, дето в нея всичко потъва... Чак после, с много бъркане, добавяне на брашно, подгряване и търпение започва бавно да се сгъстява и нещата в нея почват полека да плува и да се нареждат... За това, колкото по-рано тръгнеш да се давиш в кашата, толкос по-бързо ще изплуваш в нея и щи се наредят нещата... А ако земеш да чакаш да сбереш сичко и чак тогас да готвиш, може и да си останеш ни каша варил, ни от каша се парил... ни каша ял...

• Харесва ми 5
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ma_ri написа:

Лесна е вашата :wub:

на тебе кво ти е трудното 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Ma_ri написа:

Лесна е вашата :wub:

Лесна е вашата и на теб. :wub:

Много ми хареса тва, да е жив Борното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, darkterminal написа:

Чакай ся... Няма от едни плод/зеленчуци да правим трагедия... Я дай един подробен отчет за празника... Ас много ги обичам такива!

ами, набарах някакъв уникално вкусен свински език със гъбено сосче и леко джъзърнато лукче

и едни пържени картофки към езичето

и мярнах в менюто пържен пипер с много чесън и копър

айде и него

и заведението се оказа снабдено с лаваш, което твърде много ме възрадва и заръчах и две рулца лаваш

другите похапнаха шашлици и някакви агнешки кюфтаци

абе, твърде фкусно беше срещу една много прилична сума в лева

доволна съм

след това перекочевали у тях и умятахме по една купичка яготки омешани с потсладено маскарпоне

питиетата бяха спорет прехраната, естествено

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.