Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 57 минути, California написа:

Някой за прегръдка

• Харесва ми 3
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, California написа:

Някой за прегръдка

Как си личи, че си недоспала

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, California написа:

Той се опитва да ми повлияе, но до сега не е успял. Няма и как да успее

Не се коркай тугава..... ;) Той е муха която хапе преди дъжд.... :) Дусъдна е, ама има начин, не да я умориш или елиминираш, а да игнорираш и т.н. .... Ако бе някакъв вид който е опасен, хм..... не аз, не ти, а някой други служби..... хм...... биха го натикали някъде..... безобиден е и е страхлив, хм ..... но все пак ние не сме му родители..... и както се казва, в неговия случай е късно превъзпитанието.... излишно се хабим да му помогнеш..... той не иска да му бъде помогнато.... негова воля....

преди 1 час, Хитрейшио написа:

.... Викат свържи се с дистрибутор. Платил си е човека, а дори инсталационен файл няма. Супер безизвестната фирма.

преди 1 час, DarkEdge написа:

Ако си малко по-конкретен може и да измислим нещо

За какво да е по конкретен при положението, че не му стиска да звънне на дистрибутора и да му отпери въпроса, защо е сътворил по този начин въпросната програма, хм.... намерисва на шменти капели и дали изобщо не говорим за краден хардуер с неизвестна парола и някакъв добре защитен софтуер.... хм.... намирисва нещо.....

Има и друго, хм, що изобщо се е заел след като няма съответната квалификация за въпросната работа??? Хм.... не само виртуалната му личност не е у ред, а и явно и реалната му същност.... елементарен извод, но дори да греша, хм, то дали е възможно на инждиФит  кът него да се напрягаме да му помогнем... за какво???

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

То вярно ко да те прегърнат, само перушина и голи криви кълки806

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PigManu написа:

То вярно ко да те прегърнат, само перушина и голи криви кълки806

Се, ко завиждЪш бе, хм..... не мой чиляка да е кът теб с бутове и без перушиня.... :)

Ъм тъй е.... некой са Сови, ънд други питомци..... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДиоиД написа:

Има и друго, хм, що изобщо се е заел след като няма съответната квалификация за въпросната работа??? 

Да мълчиш.  Ако още веднъж чуя пък нещо за майка ми, аз теб ще те направя жрица на любовта в сл.бряг.  Ти верно си долен тип, който не знае кога да си държи езика зад зъбите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Хитрейшио написа:

Викат свържи се с дистрибутор. Платил си е човека, а дори инсталационен файл няма.

Това е практика на всички в този бранш, но някои го правят срещу допълнително възнаграждение.
При някои дистрибуторът е и поддръжка на локално ниво и само минава и активира.
А ти за "Бог да прости" ли го правиш?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

А ти за "Бог да прости" ли го правиш?

Да. Приятел ми е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи мигрираш намереното (важни са базите данни) и викаш дистрибутора да ти "донастрои" програмата.
Или най-добре предварително се свържи с него и обясни, че искаш да преместиш/не да дублираш на нова машина.
Още повече, че най-вероятно се плаща месечен абонамент за поддръжка на програмата.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Хитрейшио написа:

Да мълчиш.  Ако още веднъж чуя пък нещо за майка ми, аз теб ще те направя жрица на любовта в сл.бряг.  Ти верно си долен тип, който не знае кога да си държи езика зад зъбите.

Ой на мама хубосника.... как боли, а....

Да провокирам провокиращия е моята специалност.... да видиш кът провокираш, какъв ще го отнесеш в реалния живот....

И сега, ако не си ма разбрал за какъв човек съм.... хм, твоите заплахи .... хм .... па ти ще се оплетеш и т.н. .....

Вземи се отръце младо до де не си се наврял между злобата на нещо по-голямо от моя начин на мислене....

Принципно аз си гледам бъдещето, а миналото с обратните огледала.... хм, ех младо към каквото се стремиш, хм аз от там се връщал..... ако малко знаеш на колко майки им съм разплаквал момчетата, то, хм, та тебе ли да жалим.... плачи спокойно и се възмущавай, хм, .... не си ми в категорията, хм, и не дай боже да те възприема на сериозно, хм...... ай по живо и здраво изкуствено инкриментоално  сълктворение на бащините ти страсти проявлени в миналото....

А, хм, моя език винаги е зад зъбите..... а ти не си завирай егото между тях.... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Я виж другата тема от вчера

преди 5 часа, ДиоиД написа:

Не се коркай тугава..... ;) Той е муха която хапе преди дъжд.... :) Дусъдна е, ама има начин, не да я умориш или елиминираш, а да игнорираш и т.н. .... Ако бе някакъв вид който е опасен, хм..... не аз, не ти, а някой други служби..... хм...... биха го натикали някъде..... безобиден е и е страхлив, хм ..... но все пак ние не сме му родители..... и както се казва, в неговия случай е късно превъзпитанието.... излишно се хабим да му помогнеш..... той не иска да му бъде помогнато.... негова воля....

Когато исках той да не ме цитира, той си продължи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ебаси, шведите били Ю.Корея с тоя слабия отбор..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Silvering написа:

Ебаси, шведите били Ю.Корея с тоя слабия отбор..

А шведките? Къде са шведките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрал съм ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Silvering написа:

Забрал съм ги.

Глей да не ги забрайш некъде само, че ми излезнаха на пъпа вече...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук пак потоп....аман...що вода се излива всеки ден от ненайсе дни вече..и що гърмове..:weather1:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Madonna написа:

Тук пак потоп....аман...що вода се излива всеки ден от ненайсе дни вече..и що гърмове..:weather1:

Разбрах, че молове и подлези чак били наводнени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, положението е брутално този път...подлезът на СУ 

• Харесва ми 2
  • Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДиоиД написа:

Ой на мама хубосника.... как боли, а....

Не съм тръгнал да обиждам, това беше непровокиран акт на агресия. Ти си обаче като вълците - опитваш да разкъсваш до последно и не пускаш веднъж захапал. Имай предвид, че е по-добре да не се занимаваш с мен обаче. Гледай си там котките и не ми давай наклон на уя.
И не се пробвай да ми размътваш ума, много ясно поставени приоритети си имам.
Единственото, което се чудя понякога е пътя към постигането им какъв да бъде. Щото не ми се иска да си продам душата.

преди 8 часа, California написа:

Той се опитва да ми повлияе,

Не се опитвам нищо подобно да направя. Казах ти, че не те възприемам за никаква, защото нямам досег с теб и и не си ми важна, без да се обиждаш. Казах, че с теб искам да прекратим споровете. Смятам, че сме изяснили каквото имаше за изясняване. Има ли смисъл да продължаваме да се дъвчем?

преди 13 часа, ДиоиД написа:

БМВ-то е позитивно настроен човек

БМВ-то е един човек, който се забавлява търсейки си жертви, над които да се изтъква. Че бил нещо повече.
Че имал повече. Че неговото било по-добро. Че другите били нищо. И търси само някой да му се върже.
И с него започнах да се карам, защото ме обиди че съм мизерник и не съм бил достоен човек, защото съм бил карал стара кола.
Аз това още не съм го забравил. Въпросът е принципен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, .Alex&Vanko. написа:

Здравейте!

Бухльооо! Не мога ти видя очите от тоя бритон.crazy1.gif

Сакън! Ще вземеш да се влюбиш.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Хитрейшио написа:

Щото не ми се иска да си продам душата.

Ти май наистина си мислиш, че някой ще ти се върже на глупостите? Иска ти се, ама не можеш... щото никой не дава и 5 цента за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Софиянци да се докладват, моля. Имаме ли щети?

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.