Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, заслужава си. Екранът е отличен, достатъчно бърз е като за ценовия си клас, батерията е издръжлива.

Но ако ти стигат парите, по-добре си вземи J7 (2017).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, asdfj написа:

Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!

При ценови клас около 300 лева не разчитайте на телефон с високо качество и функции:

И GALAXY J5 на SAMSUNG се подпалва !

И това . . .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона определно си заслужава. Ползвам го от 2 месеца и няма никакъв проблем. Супер цветове, супер бърз, батерията е сравнително голяма и като цяло телефона си е перфектен. За ценовия си клас мисля че си има всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С малко закъснение ви благодаря за отговорите.В крайна сметка избрах j5 2017  за сега съм много доволен!Само едно нещо не ми е много ясно,има ли индикатор който да съобщава че имаш известие, т.е да светва лампичката..кофти е през 5 мин да проверявам дали някой е писал и т.н,Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

J5 2017, както и повечето нови телефони на samsung не използват LED за известия.

Намираш в настройките Unknown sources и го пускаш, за да можеш да инсталираш .apk файлове. После теглиш: https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/always-on-display/always-on-display-3-2-26-4-release/samsung-always-on-display-3-2-26-4-android-apk-download/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,от няколко дни имам Samsung J5  2017г. Като цяло съм доволна от  телефона. Но не му работи функцията Лесно заглушаване .  Активирам функцията,обръщам тел.надолу както е показано....И пак звъни.Някой друг да има този проблем? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си разбрала как действа. Като я активираш тая функция го оставяш в нормално положение. Когато звънне го вземаш и го обръщаш с дисплея надолу да лежи. И тогава спира да звъни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...