Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

понеже съм със стоков андроид (нокия 5) имам един много тъп проблем - като говоря по слушалката, тъча е много чувствителен и с буза натискам "mute"  бутона (кто гледам на custom-изираните андроиди бутоните са по надолу, а на чистия са по средата... ) преди сензора за близост да е изключил тъча... има ли вариант да разкарам тоя бутон през някакъв сервизен режим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Виж защо сензора за близост не изключва екрана. Ползваш ли протектор? Провери да не закрива сензора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Екрана си се изключва, обаче тъча е чувствителен - по някога хваща и без да докосвам екрана...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/3/2018 в 18:12, the professor написа:

по някога хваща и без да докосвам екрана...

#nimoa
И... "това"... го прави от както имаш телефона? Имам позната със същия телефон и няма такива оплаквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.03.2018 г. в 18:12, the professor написа:

Екрана си се изключва, обаче тъча е чувствителен - по някога хваща и без да докосвам екрана...

Проблема е при теб професорче. Не съм наблюдавал това при моята Нокия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от MisterDimchev
      Ако и вие сте като мен и мразите до безкрайност гадните емоджита на Google - blobs (роботчетата) може да ги промените с тези в Андроид О - подобни на тези които са в iOS! 

Сваляте hwt фаила от тук: ЛИНК!
      iOS 11.1 от тук: ЛИНК!
      Местите го с файловия мениджър от папка Downloads в папка HWThemes. 

После влизате си в апликацията за промяна на темите, отивате на Me (Моите) теми и му давате Apply! 

И това е. Сега вече може да спрете да се чудите, какво са ви пратили приятелите ви... 

П.С: Работи само когато ползвате телефона на Английски език (Системно).

П.С 2: После може да си промените иконите на такива каквито искате. Влизате пак в Приложението Themes - Ме - долу има едно Customize и може да променяте отделни части - Тапет, икони и т.н. :

Приятно ползване! 

• от ImagineMe
      Здравейте!
      От няколко дни ми изникна един проблем - компютърът не се включва от бутона за захранване (Power on/off), а трябва да го изключа от копчето отзад и пак да го включа. А докато е включен, копчетата отпред работят, когато е изключен - не. Някакви идеи? Омръзна ми да ми зарежда по два часа всеки път като го включвам.
      Поздрави
    • от crashgold
      Здравейте .. Този среден бутон , който е под спеисбара за какво служи .. ...  когато го натисна нищо не става  ? 
      Леново Т61  

• от Станислава Желева
      Здравейте! Не зная доколко въпросът ми е в темата, ако е необходимо, нека бъде преместена, където е необходимо. 
      С лаптоп съм- HP Compaq Presario CQ60. До бутона On на клавиатурата имам и бутон за мрежа, за интернет (на други модели вторият е функционален клавиш). След включване от On автоматично се включва и другият и светва в синьо- така е, откакто лаптопът е закупен. След почистване в сервиз, вторият бутон се задейства само след двукратно натискане. Не ми пречи, но е дразнещо, а и тия бутони са фина работа и нищо чудно да се счупи и прочие. Имам си връзка с нета, само при това условие обаче- да натисна два пъти едно след друго (из нета четох мнение, от което личи, че е така и при новозакупени лаптопи).
      Въпросът ми е: със сигурност има настройка, с която да се промени положението, бихте ли ме упътили къде да пипна?
      Благодаря предварително! 
    • от HAZARD
      Спешно се нуждая от помощта Ви приятели !! днеска се случи инцидент изтървах лаптопа и като гледам дясната стрелка на клавиатурата е чупена и не се издържа , Търсих на много места но не мога да открия никъде !! моля посъветвайте ме дали някъде продават само бутони за клавиатурата и къде мога да открия , Благодаря предварително !!
      Лаптопа е FUJITSU AH512

• Дарение

• Добави ново...