Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, още от малък харесвам страшни филми и винаги само такива гледам, под страшни, не харесвам кръв мозъци и кости (но и такива гледам от време на време), най много харесвам ужаси със призраци, обладани къщи, демони, без значение дали филма е със любителска камера.  Изгледал съм много филми от замунда и вече не се сещам какво да си изтегля. Ще ви споделя някои от любимите ми филми за да разберете какви например харесвам.

Ужасът в амитивил, Криеница, Annabelle, The conjuring, Гробна тишина, Паранормална активност, Grave Encounters, Пещерата, То, Чъки, Предизвестена смърт, Полтъргайст, Insidious, Греховен.

Предложете подобни филми ако се сещате, Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Емил44 написа:

Здравейте, още от малък харесвам страшни филми ... със призраци, обладани къщи, демони,

И не си изгледал още "Кошмарите на Елм Стрийт"?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тях съм ги гледал, ако започна да изброявам всичките филми, списъкът ще е много дълъг. Гледал съм филми като пирамидата, вътре има някакви създания които нападат учените.

скоро гледах и филма инцидента дятлов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пришълецът срещу хищникът (2004)

https://en.wikipedia.org/wiki/Alien_vs._Predator_(film)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, milevmilev написа:

Пришълецът срещу хищникът (2004)

https://en.wikipedia.org/wiki/Alien_vs._Predator_(film)

И него съм гледал,  ако се сещате филми със призраци нещо като ужасът в амитивил или grave encounters? тази вечер да си го пуснем на тъмно на големия телевизор със приятелката :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паранормална активност (paranormal activity) ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, crashgold написа:

Паранормална активност (paranormal activity) ? 

Гледал съм го, даже съм го писал по горе :)  Но да кажем подобни на него търся!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил44 написа:

Гледал съм го, даже съм го писал по горе :)  Но да кажем подобни на него търся!

Ти си следващия (You are next) ? Ппц може да ти се стори не много страшен но е много готин :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, crashgold написа:

Ти си следващия (You are next) ? Ппц може да ти се стори не много страшен но е много готин :)  

Благодаря, мисля че съм го гледал, но е било отдавна, нищо чудно когато е излязъл, въпреки това ще го дръпна.  :)
Предлагайте още филми! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...