Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пристрастяване и обсебване от даден казус на тема Политика

Препоръчан отговор

• Отговори 119
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Как хубаво си се описал. 

Чудо голямо- ти циклиш откак си се регнал тука. Изтърка едни и същи бутони на стотина клавиатури, и кво? 

Предполагам, че Дърваря е Путин в личното си качество и води, "и сам войнът е войн", хибридна война, лично с теб, в този форум 

Публикувани изображения

КАзах ти

Да добавя още една сделка инидивдуално към теб, както бях предложил на лянгурманчо.

Понеже  не се сещам за нито един смислен пост от теб напоследък в темите, ти тук друго не правиш освен да се заяждаш с Миро,  какво ще кажеш  - 6 месеца да не споменаваш Миро, и той теб ?

Сделка ? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покажи че си мъж.

Че се интерсуваш и от друг пол :)

преди 1 минута, Тoни написа:

Не мина трол-теста. Отново разкрит, отново излагация. 

Напротив. Ти не го мина. Не можеш да преживееш ако не се заяждаш , хейтиш и тролиш :)

Което прави всеки увжаващ се трол

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това беше напълно в тролстил. После грухтиш, че някой те обижда. :lol6:

преди 7 минути, Тoни написа:

Кой какво е доказал и какви сделки. Стига грухтя, а застани като мъж. Шест месеца аз и ти аут от тук. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Понеже  не се сещам за нито един смислен пост от теб напоследък в темите, ти тук друго не правиш освен да се заяждаш с Миро,  какво ще кажеш  - 6 месеца да не споменаваш Миро, и той теб ?

Сделка ? :)

Как ще живееш без мен 6 месеца, нез нам :)  :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тони, той шест дена не може да изкара, ти шест месеца! Човекът е яко пристрастен, направо обсебен. Не може да каже едно "да" или "не". С такъв човек сделка как да направиш? Невъзможна работа. Ама поне показа за пореден път що за тип е, че и тема пуснал - аз му предложих елементарно решение, ама той не го приема. Три дни не писах заради него, той не отговори. Приех го за отговор това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Към  теб нямам абсолютно никакви ангажименти

Забрави да ни споменеш към коя държавна машина са ти ангажиментите, макар че с оглед на частната инициатива и притежаването на разни държави от малки групи богати фамилии, може въпросното съществително държава, да бъде оградено в кавички, пък и въпросната държава и по устройство не е точно държава, а сборище от феодални окръзи, пардон, щати, които ще са заедно докато им изнася.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Lumberman написа:

аз му предложих елементарно решение, ама той не го приема.

Аз вече три предложерния правя :)  Последното е 6 месеца забравяш за Миро, и аз забравям за Лянгурман и Тони .

Сделка  ?

преди 5 часа, sliderum написа:

Забрави да ни споменеш към коя държавна машина са ти ангажиментите, макар че с оглед на частната инициатива и притежаването на разни държави

Не трябва да принадлежа към никакви "машини" а да си обсъждам и дискутирам каквото си поискам, и да си имам собствено лично мнение.

Виждаш че и ти не можеш да кажеш към каква "машина" . Просто защото никой не може да ме причисли нито към ГЕРБ, нито към БСП , нито ъм псевдонационалисти, нито към етнически партии.

Единствено което е че да, пристрастията ми са пробългарски,  анти-комуистически , и център-дясно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирко, едно въпросче извън темата- от къде го измъкна това

преди 21 минути, miro20 написа:

Лянгурман

че ми стана интересно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, miro20 написа:

Аз вече три предложерния правя :)  Последното е 6 месеца забравяш за Миро, и аз забравям за Лянгурман и Тони .

Сделка  ? .

Смешна работа. Аз му предлагам да докаже, че не е трол, а той излюпи тази идея. Забравял бил? И с какво един шишкалак от интернет може да ме уплаши, че чак обещава забравяне? Какво изобщо ме грее твойто забравяне? 

Казвам ти пак, за да може да те четат хората и да ти се смеят. Напускаме форума за ШЕСТ месеца. Ама не можеш, защото си трол. 

Само кажи "старт". :D 

Ама не можеееееееш! :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, M.Николов написа:

Мирко, едно въпросче извън темата- от къде го измъкна това

че ми стана интересно?

М-м, това май е обида? Как съм пропуснал да докладвам!! Последния път като се хванах да му изобличавам бакиите, получих бан. Та ще пропусна доклада тоя път... не си заслужава. То ако искаше някой да му види безчинствата, никак не е трудно.

преди 21 минути, Тoни написа:

Казвам ти пак, за да може да те четат хората и да ти се смеят. Напускаме форума за ШЕСТ месеца. Ама не можеш, защото си трол. 

Той за ШЕСТ ДЕНА не може да го напусне! ФАКТ. ТРОЛ Е. НА ХРАНИЛКА. Точка по темата. Пристрастен и обсебен, че и платен, трол. Аз му предложих десет дена и той се пробва да ме хързулне. А това му беше ШАНС ДА ПОКАЖЕ, ЧЕ НЕ Е ТРОЛ. Че няма нужда да пише, че това е само един форум, а той самият има живот извън него, има и работа и занимания извън него... да, и нямам предвид други подобни форуми, където кисне.

Аз не съм трол. Мога да спра да пиша в политическите теми, мога да си спестя тоя разход на време и не страдам от излишък на много свободно такова. Не окончателно, но достатъчно дълго, за да покажа, че не съм пристрастен или обсебен... Но той не може. За малко повече от година май е направил 4700 публикации във този раздел на форума. Това по колко прави на ден?!

преди 11 часа, miro20 написа:

з вече три предложерния правя :)  Последното е 6 месеца забравяш за Миро, и аз забравям за Лянгурман и Тони .

Сделка  ?

Батка, с тебе каква сделка да правя? За какво забравяне ми говориш? Това какво общо има с моето предложение? Какво общо? Ти си толкова хлъзгав и манипулативен, че и в алъш-вериш за 5 стотинки, пак ще гледаш да ме хързулнеш. И Тони ти написа ясно, и няма значение дали е за 6 дена или за 6 месеца, ти си вързан тук да пишеш всеки ден в тоя форум, на щат, и не можеш да спреш. Ако можеше да си го позволиш, щеше да приемеш с радост предложението ми. И даже да си отпочинеш от "обиди" и "гаменщина".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Тoни написа:

И с какво един шишкалак от интернет може да ме уплаши, че чак обещава забравяне? Какво изобщо ме грее твойто забравяне? 

А ! Супер че "не те грее",. Да си дойдем на думата. Хайде, забрави митичните си ишковци, торбалани, Мировци,  за 6 месеца ! Докажи че "не те грее" .

Само кажи "Старт" . Ама не мооожеееешшш :)

преди 18 часа, Lumberman написа:

Батка, с тебе каква сделка да правя? За какво забравяне ми говориш? Това какво общо има с моето предложение? Какво общо? Ти си толкова хлъзгав и манипулативен, че и в алъш-вериш за 5 стотинки, пак ще гледаш да ме хързулнеш.

мдаа... пак същите оправдания .. А аз съм бил "хлъзгав и манипулативен" . :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

А ! Супер че "не те грее",. Да си дойдем на думата. Хайде, забрави митичните си ишковци, торбалани, Мировци,  за 6 месеца ! Докажи че "не те грее" .

Много извратена работа, чудя се как се побира в кожата си въобще. Миро, един малко офтопик въпрос, и не че си длъжен да отговаряш, но ти с реални хора в реални житейски взаимоотношения участваш ли? Получава ли ти се рая работа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тук е парадокса ви. Че аз с какъвто език говоря тук, си говоря и с всички РЕАЛНИ хора и приятели.

Да те питам и аз теб - На колко хора в живота , драги ми приятелю, можеш да говориш със същите простотии , каквито ги ръсиш във форума, със същото отношение, ДОРИ да не ги харесваш ? ? :)

Сигурен съм че към нито един. Причината я споменах по горе защо не можете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен на него му плащат от тоя сайт. Просто няма как да се толерира толкова негативен профил. Разрешават му да спами, да сее дезинформация и да създава теми, като тази. Ужасът му от евентуално отсъствие тук е наистина забавен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Тoни написа:

Разрешават му да спами, да сее дезинформация и да създава теми, като тази

За радост,  всеки може да види кой спами извън тематиката, кой сее дезинформация и лъжи, кой се занимава с личностни тролски нападки и заяжданици.

И за твое огромно съжаление, това не съм аз :)

Ужасът ти да не влезеш във форума за да видиш какво "е написал Миро" и  как "да го изтролиш " , наистина е забавен .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самата тема, която си създал е спамерска. Освен това, накарай ги да ти едитнат профила, че е срамота такава репутация. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И преди съм  ви питал  - За какво влизате в този форум? за дискусия по интересни актуални теми, или за чесане на "крастата", за изливане на ниски срасти и целия комплекс личностни проблеми ?

Темата не е спамерска, а изцяло съответства на раздела.

Ето аз казвам защо влизам - Както всеки ден си гледам ТВ, чета си фейса, ровя гугъла, и тук съм за дискусия и коментиране на новини. Спазвайки правилата и с увжение към всички пишещи.

Ти за какво влизаш тук ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата изобщо не е в духа на никакъв раздел. Създал си я и дори си тагнал потребител, явно ти си обсебен от него.  За това ли влизаш тук? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване