Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Чии са очите през които искате да видите света?

Препоръчан отговор

На кого през погледа искате да погледете? Какво очаквате да видите и защо така се получва понякога, че всеки като гледа от "собствената си камбанария" вижда различни неща? ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не бих имал нищо против да зърна света от гледна точка на "жената" - та да видя как е от другата страна на барикадата /не тълкувайте думите ми погрешно, нямам бисексуални наклонности/... Тъкмо най-накрая ще разбера защо е толкова важен тоя пуст капак на тоалетната чиния и с какво толкова се отличава женския оргазъм от мъжкия.....

Всекви други от рода "искам да съм делфин, орел, манекен, супермен или тем подобни" са ми безинтересни - доволен съм от това което виждам през собстветите си очи /особено когато насреща е гаджето cool.gif /

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога ми се иска да погледна през очите на човека до мен и да разбера в крайна сметка "Защо го каза това сега?!" ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами...през очите на мойте приятели...бих искала да разбера какво мислят за живота и ...какво е мнението им за мен ;)

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да видя света през очите на лъва!!!Винаги съм си мечтала за нещо такова!!! :wors:

Иначе...през очите на любимият човек светът би бил прекрасен,толкона розов,красив,неописуем!!! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах....май не ми се гледа през нечии други очи.Като се замисля през моите най-добре cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

В кръга на шегата, искам да погледна през очите на едно момче и да видя как изглежда "руса, висока, със сини очи" и да видя дали е същото...хихи :angry:

А сериозно..Винаги съм искала да излетя в космоса. Така че, искам да видя през очите на някой космонавт, който гледа от прозореца на космически кораб! :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През очите…………на спокойно умиращ човек.Мисля,че след това живота ще е много,много лесен./може би /

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да погледна през очите на хората около мен. Иска ми се да разбера какво съм аз през погледа на околните и вписвам ли се в ежедневието така, както смятам или живея със една заблуда.

Неискам да гледам през очите на нито една жена, защото няма да видя кой знае какво.

Искам да погледна през очите на моите приятели и да видя това което през моите немога.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
През очите…………на спокойно умиращ човек.Мисля,че след това живота ще е много,много лесен./може би /

Желанието ти е сравнително лесно осъществимо. Има един дисоциативен анестетик, кетамин, който предизвиква точно такова усещане - за умиране - без при това да застрашава по някакъв начин здравето или живота. Използва се предимно във ветеринарната медицина, но и при хора при по-леки операции. НЕ ПОДТИСКА ДИШАНЕТО. При операции се прилага заедно с диазепам венозно. Диазепамът се добавя, за да приспи пациента и той да не се плаши или тревожи от усещанията си. Въпреки това много пациенти след такава операция са споделяли, че са преживели "откъсване от тялото" и "усещане за умиране". Тимоти Лиъри го е употребявал многократно за преодоляване на страха от смъртта.

След като прочетох за това, аз пробвах с 25 мг 10 %-ен воден разтвор венозно. След вкарването му напълно изгубих чувство за време. Стоях, гледах как в далечината минават коли и не знаех дали ги гледам от 1-2 минути или 1-2 часа. Имах частичен контол над тялото си. Можех да се протегна и да взема нещо в ръка, но не и да пазя равновесие. Флакона с кетамин, тежащ 2-3 грама и чантата ми с тегло 3-4 кг ми изглеждаха еднакво тежки. През цялото време усещах, че "ето сега ще умра" :speak: Не мога в никакъв случай да нарека преживяването приятно, по-скоро странно, тревожно. Не се сещам за нещо, с което може да се сравни. Голямо значение има обстановката и хората наоколо. Важно е те да създават усещане за уют и сигурност, за да компенсират тревогата от чувството за умиране.

Оказа се, че двигателният контрол се възстановява след около 30 минути. Говорът е затруднен и завалян поне час-час и половина, а в устата остава специфичен неприятен вкус за 3-4 часа. След това всички симптоми изчезват напълно.

Количества до 1 мг/кг живо тегло се смятат за безопасни, но все пак, ако решиш да пробваш, не ти препоръчвам повече от 0.3 мг/кг. Ако си непълнолетен, имаш някакви здравословни проблеми или не умееш да поставяш венозни инжекции КАТЕГОРИЧНО НЕ ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ да опитваш.

А по темата - бих искал да погледна света през очите на добре летяща едра птица, примерно орел или чайка. Иска ми се да разбера какво е да чувствам въздуха като опора, да се плъзгам и нося през него в която посока си избера, да мога да променям скоростта и направлението си във всеки момент така лесно, както мога да вървя. Да възприемам цял един динамичен свят там, където сега виждам само прозрачен въздух.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

V12, поздравявам те за информираността ти!

Все пак, не смяташ ли за рисковано това, което си написал по-горе?

Ти си голям човек. Сещаш се, че в този форум влизат и доста "малки" потребители, нали? Съжалявам, че така реагирам на твоя труд да го провериш, изпиташ и споделиш, но ми се струва доста опасно!

Явно ти мислиш по друг начин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

чрез очите на дете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А по темата - бих искал да погледна света през очите на добре летяща едра птица, примерно орел или чайка.

V12..в това отношение мислим еднакво :angry: .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувал съм за пътувания извън тялото, та искам да погледна света от по-различна гледна точка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

много интересна тема!понеже някои искат да погледнат през погледа на жената,аз много бих искала да гледам света през очите на някой мъж!!!

искам да видя как вижда хората и проблемите около тях!винаги съм се чудела що за хора са мъжете!!! :lock:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване