Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Техническа документация за готварска печка Crown 5043 NE

Препоръчан отговор

Имате ли представа, от къде мога да намеря техническа документация за готварска печка Crown 5043 NE или близък до този модел? Уредът е сравнително стар, от 2005г. и вероятно по тази причина не успях да намеря нищо в интернет. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че преди техник я пипа, и е направил мазало. Толкова е оплескал всичко, че ми стана зле, като видях за какво иде реч. 1-во е махнал глимката на котлоните. Просто не е знаел или не му се е занимавало да я върже. Поставих нова и е ок. Проверих котлоните, 1 котлон и 1 ключ замених. Обаче по фурната го е оплескал по-здраво. Все си мислех, че крушката е изгоряла, а се оказа че изобщо не е свързана. Кабели за заземяването и лампата в фурната се рееха свободно. Освен това, глимката за фурната е включена, като термо релето е изключено, а като се включи и започне да нагрява, глимката гасне, а трябва да е обратното. 
Печката не е моя и не я ползвам аз. На майка ми е и тя преди си е викала техник да я прави. Толкова "добре" я е направил, че ме помоли аз да я погледна, вместо пак да вика криворъки техници. Та ми се искаше по точна схема да проверя всичко по този уред. Целта ми е абсолютно всичко по печката да е изправно и ясно разграфено, за да може да се работи нормално с нея. За жалост се оказва слабо разпространен боклук, за който никаква информация не успявам да намеря. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от Mila HR
      КЕРХЕР - международен лидер в областта на почистващата техника
      Днес семейната фирма Керхер е водещ световен доставчик на ефикасни и природосъобразни почистващи системи в сегмент професионална и хоби техника. Керхер се отличава с високо качество, отлични резултати и иновация.
      При нас работят служители, отдадени на работата си, които ценят взаимодействието в екип и които, заедно с нас, се стремят към успеха. Това което прави Керхер наистина специален и успешен е предоставянето винаги на най-добрите продукти и услуги, със специално внимание към всеки клиент.
       Във връзка с разрастване на дейността и развиване на колега от сервизен отдел, търсим:
       СЕРВИЗЕН ТЕХНИК за София и за Бургас
       Вашата роля - отговорности и задължения:
      * Извършва диагностика, ремонт и обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на предлаганите от компанията машини, в сервиза и на място при клиента;
      * Обработва постъпилите рекламации и извършва технически консултации към крайни клиенти;
      * Участва в инсталацията на предлаганото от фирмата оборудване;
      * Ремонтира и поддържа демо машините на компанията;;
      * Администрира ремонтите в електронната система на Керхер, като въвежда нужната информация за извършените дейности;
      * Отговаря за поверените му ДМА - сервизен автомобил, оборудване, инструменти и резервни части

От Вас очакваме:
      * Средно или Висше Техническо образование;
      * Опит на сервизна позиция - 2 години. Опит в сервизиране на професионална и хоби техника ще се счита за предимство;
      * Много добри познания по електротехника и умения за разчитане на ел. схеми;
      * Комуникативност и добри обноски в контактите с клиенти и колеги;
      * Способност за работа самостоятелно и в екип, умения за приоритизиране на задачите и спазване на срокове;
      * Отговорност и желание за професионално усъвършенстване;
      * Владеене на технически английски;
      * Компютърна грамотност: MS Office (Excel, Word, Internet).
      * Шофьорска книжка и готовност за посещения на клиенти.

Ние Ви предлагаме:
      * Възможност да се присъедините към международна компания с високи професионални стандарти и корпоративна култура на уважение към служителите;
      * Работа в квалифициран сервизен център със съвременна техника и професионално оборудвано работно място;
      * Въвеждащи и последващи (присъствени и онлайн) обучения в страната и в чужбина, с възможност за професионално развитие;
      * Мотивиращо възнаграждение, разнообразен пакет от социални придобивки, служебно облекло;
      * Коректни трудови отношения и реални осигуровки;
      * Стандартно работно време - от понеделник до петък, на осемчасов работен ден.

Ако смятате, че отговаряте на търсения от нас профил, можете и искате да бъдете част от успеха на Керхер, ще се радваме да се запознаем с Вас! Очакваме Вашата актуална професионална автобиография и снимка на имейл: [email protected]
      За следващ етап от подбора - провеждане на интервю, ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Керхер ЕООД обработва личните данни в съответствие с Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Личните данни на неодобрените за интервю кандидати ще бъдат унищожени без забавяне в срок до 90 дни от подаването им, включително от платформата за кандидатстване.
    • от dimo70
      Почистване на лаптопи. Профилактика против прегряване.
      Смяна термопаста при необходимост
    • от BGpower21
      Здравейте непознати приятели!  
      Със семейството ми живеем в къща 90 кв. м., тавана е гредоред, а пода редени дъски, изолация - никаква.
      Зимно време отопляваме 3 стаи с две печки на дърва и въглища. 
      Дотук добре, ама хамалогията голяма - купуване, мъкнене, цепене, зареждане, пак мъкнене, после изхвърляне и пак мъкнене...
      От край време се замисляме за промяна. Чуваме добри отзиви за пелетните камини, по-икономично било, повече топлело... 
      Имаме един климатик 12-ка в едната стая и се колебаем дали да продължим да купуваме климатици или да вземем пелетна камина на водна риза или евентуално две по-малки камини на пелети без водна риза.
      Всички знаем, че тока все поскъпва, защо поскъпва и че, Ще поскъпва!
      Давайте съвети за примерни цени за изграждане на водна риза, касае се за 3 стаи, коридор, кухня и баня! 
      Споделете вашият опит, кое според вас би било по-добре? 
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
    • от Elzza
      Здравейте! Накратко нищо не разбирам от компютри и за това ще попитам. Носих лаптопа си на ремонт, защото имам проблем със дънната платка и дано се оправи! Но ако не се оправи информацията т.е. снимки и документи са на хард диска ми, ако си взема нов лаптоп не съм на ясно как ще прехвърля информацията??? Отново ли трябва да го нося на ремонт или как да го направя сама? 
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване