Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, аз съм потребител на Comnet, който що годе е доволен и бих искал да видя мненията на различните потребители спрямо Comnet и Vivacom понеже обмислям преминаване към по-висока скортост (Comnet) или подмяна към Vivacom.

Също искам да отбележа, че в моят квартал/район (Враждебна) интернет доставчиците са малко и скоростите, не надвишават 100mbs, така че Vivacom може да има над 100mbs оптичен интернет, но аз съм проверил и за моя район е до 100mbs.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Виваком и Булсатком предлагат нет във Враждебна, ако се вярва на Гугъл и двете имат варианти за 100 200 и...1000 mbs  само пари да имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виваком недей обвързваш се с договор . Булсатком са без договор и оптиката им е по-добра от Вивакомската .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sliderum написа:

И Виваком и Булсатком предлагат нет във Враждебна, ако се вярва на Гугъл и двете имат варианти за 100 200 и...1000 mbs  само пари да имаш.

Позвънях на Vivacom и се оказа, че нямат оптика в Квартала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 9 минути, gl0be_ написа:

Защо непременно държите да е оптика? Проверете и Булсатком, пък защо не и Мтел какво предлагат, те също имат покритие..уж. . Освен това, може спокойно да предлагат и двете фирми(всъщност има поне 6 доставчика опериращи на територията на Враждебна) в квартала, но да нямат опънати линии в близост конкретно до Вашата улица. На мен примерно, в едно мижаво градче съм, доставяха ми 200mbps през обикновен коаксиален кабел. Смениха го с оптика почти до компютъра ми(модема, е на метър от щайгата) през миналото лято. Не знам защо, явно са имали да си направят инвестиционни разходи, пък и да намалят опасността от изгаряне на клиентските машини поради падане на мълния.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, gl0be_ написа:

Попитай Comnet или Bulsatcom. Иначе в този сайт дават, че Coolbox имат покритие, но не знам дали е вярно.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключително съм разочарован от Комнет. Около 8 години им бях лоялен клиент. Когато прекратих  договора, без да бъда уведомен и без да съм им използвал услугите, ми сложиха една месечна такса. Не искам да се занимавам с тях повече. Работата ми е свързана с много хора и много контакти. Достатъчна е отрицателната реклама. По-далече от такива фирми! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.