Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от moonluna
      Ще се радвам ако намеря такъв доброволец 
      C++😩

• от dimi99stavrev
      Здравейте ! Имам следния проблем, преди десетина минути си ползвах месинджъра без проблем, влизам сега - първо ми иска да се логна, добре логнах се, но насреща ми един гол профил и туй то, нито приятелите ми ги има, нито чатовете, нито профилната, абе нищо, направо съм във потрес... Никнейма ми излиза, като този във Фейсбук и не ми дава да си го сменя, моля, помогнете!
    • от Ahmed Basha
      Здравейте искам да си купя монитор и съм се спрял между тези двата:Acer XF240H и BenQ Zowie xl2411p 
      Acer-a Има фриисинк,който ще ми бъде полезен с 1080-ката,но пък за сметка на това Зоуито е фликър-фрий,също така в Амазон има повече позитивни ревюта,та не мога да реша,ако може да ми помогнете с решението,ще съм много благодарен,благодаря предварително!  
    • от Simona Yan
      Здравейте, извинявам се ако вече има такава тема...
      Искам да създам страничка от която мога да печеля пари тоест да има повече посещения.
      1. да помага на хора да си намерят работа тоест 2 раздела предлагащи и търсещи.Да сложа и реклами по-късно за да печеля пари.
      2.блог да пиша нещо и другите да пишат...
      3.имам много тетрадка с планове по различни предмети.Слагам подраздели бг,мат...и пиша плановете и учениците сега като гледам нищо не пишат ,а искат на готово...50ст на месец и така.
      Нямам друга идея за сега ще се радвам за мнението ви
    • от dimi99stavrev
      Здравейте! От скоро живея във Варна и се водя спортна натура. Изградил съм що годе физика без никаква химия, занимавал съм се с много различни спортове, но единственият ми досег със боен спорт беше борбата преси около 10 години и то за  има-няма и месец. Та питането ми е следното- понеже наближавам 20-те и някак си се чувствам дърт за начинаещ, та да попитам по-вещите има ли във Варна школи, които се занимават с дърти начинаещи? Единствените бойни спортове,  които не желая да практикувам са кикбокс, бокс и ММА, все пак главата ми трябва😉. Благодаря, ви предварително!
  • Дарение

• Добави ново...