Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ако случайно някой е произвел такива части, които да паснат на мястото на старите (а най-вероятно това не е така) и ако намериш кой да ти ги запои. В интерес на производителите е да си купуваш нов телефон всяка година. Ако нещо ти се счупи, сигурно могат да ти го сменят в сервиза с друга бройка от същото, но пък да говориш за ъпгрейд...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш единствено да му сложиш протектор (евентуално стъклен), калъф/кейс или по-голяма батерия - такива се продават с допълнителни капаци май има и някакви Anker, които ги дават с по-голям капацитет и същия размер, доколкото си спомням.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AngryChichko
      Здравейте,
      Планирам да направя ъпгрейд на своята машина (кутията всъщност е Fractal Design R5) и се нуждая от компетентни мнения. Компютъра се ползва както за работа, която включва графичен дизайн и дигитална скулптура, така и за игри. Набелязал съм си някои компоненти и ме интересува:
      1. Съвместими ли са с настоящата ми дънна платка?
      2. Добър подбор ли са като цяло?
      3. Настоящото захранване ще свърши ли работа? Ако не, какво бихте предложили?
      Ето и компонентите:
      CPU
      VIDEO
      RAM (по принцип се целя към 64 GB)
      Какво мислите?
    • от aivanov1
      Здравейте! Разбърках някои настройки на телефона ми Galaxy S10 Plus и сега не мога да се оправя. Искам да върна две настройки ПО ПОДРАЗБИРАНЕ, а не помня как бяха настроени ПО ПОДРАЗБИРАНЕ.
      Става въпрос за:
      1. Мащабирането на екрана и;
      2. Размера на шрифта.
      Отново припомням, телефонът е Galaxy S10+.
      Моля, който ползва същия модел и не е пипал въпросните настройки, да ми каже как точно са настроени. Поздрави! Благодаря много!
    • от a_dimitrovich
      Здравейте,

пиша тази тема с надеждата, че ще намеря компетентни хора, които биха ме насочили към правилната конфигурация за настолен компютър и че ще видя компетентно мнение на хора, които разбират нещата в детайли.
      Търся машина, която се надявам да клони към "пълен изрод" с бюджет без монитор до 2 000 лева, като се надявам този компютър да върши добра раобта и да могат от време на време да се пускам по някоя игра за разтоварване.
      Това, за което ще се ползва главно е работа с 4К видеа и обработка на доста тежки изображения.
      Програмите, които главно ще се използват са: Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Cinema 4D, Adobe Photoshop, Davinci Resolve евентуално за обработка и color grading на 4К видеа.
      Аз лично харесах нещо подобно като следните: https://www.emag.bg/compare/D3JL4SBBM,D0FP3DMBM,D8F01YMBM/
      Но първо не съм сигурен дали тези конфигурации, които споделям с вас ще са достатъчни или пък ще са прекалени за работата, която търся и няма да мога да използвам потенциала им на макс, какво мислите?
      Видях, че eVarna имат доста готини комютри на добри цени, но не знам дали са читави и дали цените реално са им толкова добри, вие кои бихте ми препоръчали за сглобяване, от кой да закупя на добра цена, сещате ли се за някого като eVarna?

• от Sorse
      Здравейте, от доста време се канех и накрая се реших да си ъпгрейдна компютъра. Тъй като нямам възможност изцяло да го обновя съм решил, части по части да ги заменям, докато не му върна живота от преди 5 години. В момента машината е с : 
      CPU: Intel Core i5 2320 @ 3.00GHz
      RAM: 8,00GB Dual-Channel 2x4
      Motherboard: ASRock H77 Pro4-M 
      Video Card: AMD HD7870 GHZ END 2G GD5
      Захранване: Cooler Master Elite Power Plus 600W (RS600-ACAB-M2)
      HDD 1tb seagate sata 6g/7200/64m
      Монитор: Philips 1680x1050
      Машината е с  7ца, но ще му слагам 10. Главно ще се използва за игри. За момента мисля да сменям видео картата, дъното и едно ссд поне 1т да сложа да живне малко. За видео карта съм се спрял на тази http://nikem-bg.net/computer-components/Gigabyte-N1660OCC-6GD/ ,  но за дъното и ссд не мога да избера. За това моля за помощ да ми препоръчате. И евентуално, да кажете дали има и други неща за смяна, тъй като искам целия да го обновя или поне наложимите части. Отделно и си търся някакъв нов кейс, който да може лесно да се бърка за почистване. Бюджета е да е не е мега скъпо ама да не и нещо евтино, да не нещо средно или поне да е такава цена, че следващите 5-7 години да върви на макс и без проблем. Благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване