Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ако случайно някой е произвел такива части, които да паснат на мястото на старите (а най-вероятно това не е така) и ако намериш кой да ти ги запои. В интерес на производителите е да си купуваш нов телефон всяка година. Ако нещо ти се счупи, сигурно могат да ти го сменят в сервиза с друга бройка от същото, но пък да говориш за ъпгрейд...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш единствено да му сложиш протектор (евентуално стъклен), калъф/кейс или по-голяма батерия - такива се продават с допълнителни капаци май има и някакви Anker, които ги дават с по-голям капацитет и същия размер, доколкото си спомням.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Slevin_Kelevra
      Хора, пращам ми някакви глупави имейли от време на време и то винаги в абв. Обикновено е спам, но до сега не бях получавал такъв. Разбира се, не се вързах, но споделяйте дали имате подобни случки ? 

• от GHM
      Здравейте приятели!
      Тъй като не съм чак толкова запознат с компонентите, а искам да си сглобя една що-годе добра конфигурация за не чак толкова много пари, с която ще мога да се наслаждавам на игри като WoW, LoL, Dota 2 и някои по-нови на по-високи графични настройки. 
      Конкретния въпрос ми е, дали всички избрани компоненти от мен са съвместими?
      И ако има някои от тях които могат да бъдат заменени с по-добри. Имайки в предвид, че не желая да надхвърлям бюджета над 1400 лв. 
      Благодаря предварително! Прекачвам файл с снимка на всички избрани от мен компоненти. 

• от denisov_slav
      Здравейте колеги, налага се да си ъпгрейдна конфигурацията. Главно ще се ползва за ЦС-ГО и Фортнайт ( монитора отделно ще го взимам - заделил съм към 300 евро за него ). 
      Монитора ще е 24 инчов, 1080p, ще се търси висок fps на all low settings. ( Само в СЦ-ГО и Фортнайт, за други игри ( GTA V, etc. ) е без значение. ) 

Имам следните части: 
      1. Gtx 980 Ti Golden Edition 6G
      2. 2x8 2400Mhz Corsair Vengeance LPX
      3. SSD Evo 850 250G
      4. 1TB WD BLUE 
      5. XFX 1050W PRO FULLY-MODULAR

Нужни са ми: 
      1. Процесор
      2. Дъно 
      3. Охладител за процесора ( ако е интел - с райзен идва в пакета ) 
      4. Кутия ( предпочитам малка, но зависи дали ще побере видеокартата и захранването/дъното ) 

Бюджета е към 500 евро и главно ще се пазарува от Amazon.co.uk. ( В бюджета не влиза монитора, той ще е отделно. )

Благодаря предварително. 

ПС. ако можете да предложите читав ТН монитор със 240хз и 1мс до 300 евро ще съм благодарен, спрял съм се на един AOC AG251FZ. ( 24 инча/1080п ).

• от Димитър365
      Здравейте, на компюър с I5 3570  с 8GB DDR 3, ако му сложа GTX 1050 Ti 4GB Dual Phoenix добре ли ще е?
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Преди известно време включих известията да се показват на началният екран под формата на балонче, все едно е чат от messanger и може да го местиш по екрана, за да го махна трябва да плъзна надолу и да изчистя известията или да цъкна върху него да ми отвори приложението, след което да го затворя за да го махна. Та, въпроса ми е, знаете ли как мога да го изключа това нещо, че почна много да ме дразни.
  • Дарение

• Добави ново...