Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

не мога да заспя от лятото съм така стоях до сутринта и ставам към 15:00 и сега искам да спя като другите OT 22:00 или 00:00 и да ставам към 9-10-11 часа сега ми се доспива  към 07:20  и според вас как да го обърна да мога да си спя нормално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си лягай в 7:20, легни си в 22 вечерта, колкото и да ти се спи. 2-3 дни така и ще свикнеш да си лягаш и ставаш нормално и да спиш през нощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом вече си се настроил да спиш по американско време направо отивай да и да живеш там :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Body PC WINDOWS REPAIR написа:

не мога да заспя от лятото съм така стоях до сутринта и ставам към 15:00 и сега искам да спя като другите OT 22:00 или 00:00 и да ставам към 9-10-11 часа сега ми се доспива  към 07:20  и според вас как да го обърна да мога да си спя нормално

Като ти се доспи в 07.20 не лягай. Хората, които си лягат в 22.00 стават около 06.00.

До вечерта в 22.00 ще ти се спи и би трябвало да спиш ако не през първата, то след първата нощ ще свикнеш.

Ето, аз съм се наспал в 05.30 и ти пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Body PC WINDOWS REPAIR написа:

...

• Clonex 0.5mg Clonazepam - сънотворно действие лека форма.
  • Oxazepam - по-сериозно средство с широк спектър: страх, тревога, повишена раздразнителност, нарушен сън. 1час преди лягане.
  • Escitalopram - много сериозен агрегат. Нейромедиатор антидепресант, който нулира негатива в съзнанието. Работи особено. Пие се в продължение на един месец и едва след това настъпва подобрението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Body PC WINDOWS REPAIR написа:

не мога да заспя от лятото съм така стоях до сутринта и ставам към 15:00

Не си лягай сутринта, а изчакай да стане 22:00 ч. на следващия ден.

И стой възможно повече прав, с никакво лежане през деня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-честата причина за безсъние е притеснението. Ако си вече уморен, легнал си си, но си мислиш за проблемите си и съзнанието ти не може да се отпусне.

Решението - пускаш си някой епизод на Midsomer murders.

1200x630bb.jpg

Тази кримка е приятна и интересна, но толкова спокойна и неангажираща, че неусетно се унасяш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.03.2018 г. в 4:13, zemonti написа:

Най-честата причина за безсъние е притеснението. Ако си вече уморен, легнал си си, но си мислиш за проблемите си и съзнанието ти не може да се отпусне.

Решението - пускаш си някой епизод на Midsomer murders.

1200x630bb.jpg

Тази кримка е приятна и интересна, но толкова спокойна и неангажираща, че неусетно се унасяш...

благодаря помогна много вече си оправих проблема ! :) :) :) ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...