Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!  ^_^

Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 

Ще е чудесно, ако е:

1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps

2. Цена около 15-20 (25лв. макс)

3. Без договор 

4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)

Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 

Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернетът ми е Cooolbox гига скоростите, които предоставят тук:  За дома

cooolNet

• 1 Gbps интернет
  •  
Безсрочен договор
Без инсталационна такса

2490

лв/мес. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bulsatcom

lan.start.bg  и търсиш Студентски град.

Булсатком имат мобилен интернет и / или телефония. Оптиката им е много добра.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, DarkHACKER написа:

Да, и аз ги търсих тези. Благодаря, че сте се постарали. Въпросът ми обаче е за някой, който сте използвали и сте доволни, който да има покритие в Студентски град (оказа се трудно да се намери такъв). 

Булсатком се оказа, че нямат покритие в Студентски град за съжаление.  :(

Cooolbox е наистина добра оферта, пуснах заявка, ако стане, би било чудесно ^_^ , но пише, че в София предлагали интернет само за бизнес клиенти (който обаче е на много по-висока цена, която не ме устройва).

@DarkHACKER, Вие като частен или като бизнес клиент сте при тях ? (Може би сайтът не е обновяван скоро? )

Какво мислите например за Оптиком? Наистина ли скоростите се вдигат до три пъти в "ненатоварените часове"? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лина Георгиева написа:

Да, и аз ги търсих тези. Благодаря, че сте се постарали. Въпросът ми обаче е за някой, който сте използвали и сте доволни, който да има покритие в Студентски град (оказа се трудно да се намери такъв). 

Булсатком се оказа, че нямат покритие в Студентски град за съжаление.  :(

Cooolbox е наистина добра оферта, пуснах заявка, ако стане, би било чудесно ^_^ , но пише, че в София предлагали интернет само за бизнес клиенти (който обаче е на много по-висока цена, която не ме устройва).

@DarkHACKER, Вие като частен или като бизнес клиент сте при тях ? (Може би сайтът не е обновяван скоро? )

Какво мислите например за Оптиком? Наистина ли скоростите се вдигат до три пъти в "ненатоварените часове"? 

Cooolbox Предлагат за всички кленти няма значение да ли си частен или  бизнес потребител.

Аз във момента ползвам networx.bg там е проблема че нямат офис във София.

Във пловдив съм със CooolBox и съм доволен от тях.

opticom съмнявам се да се вдигат до три пъти във ненатоварените часове понеже оператора ти пуска 1GB или там за колкото си платиш и няма как да се вдигнат без оператора да пипне нещо във настройките. 

поне при мене интернета към вечерта става не използваем: 

111cPl3pxsAP5Vb7NrvJ2tO1521391087.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      https://www.vbox7.com/play:a9168bd937
      Китайска Катюша взриви интернет,
      а  учени от САЩ: Идва по-страшна опасност от COVID-19 (ВИДЕО) Множество пазари за диви животни в Азия все още са отворени и работят на пълни обороти- КОЙ ЛЪЖЕ АМЕРИКАНЦИТЕ ИЛИ КИТАЙЦИТЕ! Китайците не ядат от вчера тези животни,нали?
      https://fakti.bg/life/465275-ucheni-ot-sasht-idva-po-strashna-opasnost-ot-covid-19-video

PETA Asya'da hala açık vahşi hayvan pazarları için uyardı: Bir salgın riskini daha alamayız
      Çin'de koronavirüsün çıktığı vahşi hayvan pazarları yeniden açıldı

• от Carolina Carreras
      Здравейте,
      от известно време имам следният проблем с интернета - сигналът на wifi рутера изчезва и се появява отново през няколко минути/ секунди, понякога мрежата изчезва напълно за определено време. Опитах какво ли не - сменях различни канали, пробвах и 20 и 40 MHZ, рутерът дори беше връщан до фабрични настройки и пренастройван, но за съжаление проблемът продължава. Обикновено се появява през няколко месеца,  макар че последните дни стана наистина нетърпимо.
      Абонат съм на Vivacom и моделът на рутера е Nokia G-240W-A.
      Около мен има доста Wifi мрежи, но само 5 от тях са с по-силен сигнал. Първоначално предположих, че има силна интерференция, но никой от съседите ми няма такъв проблем. Чудя се дали самият рутер не е за подмяна? Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително :).

• от Maluk toshko
      Добър ден! Интересува ме следното, не съм много на ти с компютрите
      . Къде да бутна в настройките, така че никой, да не вижда дневника с дейностите ми- кво съм харесал, кво и къде съм запазил, коментирал и т.н. ? Стигнах до настройки на дневника и останах там.... Мерси предварително!
    • от Goran Mitevski
      Здравейте,
      Не успях да намеря отговор на проблема ми, затова пиша нова тема.
      От 2-3 седмици имаме проблем с wifi-то вкъщи, но само на лап-топите, изчезва сигнала за 3-4 секунди мн често и след това се появява.
      Понеже работиме от вкъщи в момента и много често ползваме лап-топите и е адски дразнещо и тъпо.
      Интернета ни е към Vivacom, идваха 2 пъти сменяха рутера, няколко пъти сменяха настройките, името на рутера, паролата, какво ли не, но проблема все си го има.
      Утре идват да сложат трет рутер, по различен от предните да видиме дали ще се оправи проблема.
      Лап-топите (2 бр.) са с Windows 10.
      Преди бяхме на A1 и не сме забелязали такъв проблем.
      Ако сте имали подобен проблем, моля да споделите как да го реша.
      Благодаря предварително!
    • от Conception.design.view
      Здравейте, приятели! 

На 20 съм ( февруари 2000) ;

Завърших скоро и да ви кажа ... не претендирам за голяма заплата. 
      Макар и немалкия ми опит и знания в случая съм поставен в доста тегава ситуация и спешно ми трябва някаква работа като графичен дизайнер , logo creator или монтажист на видеа
      за да изкарам някакви читави пари. 

Като цяло имам най - много опит в логогата и също така и във видеата.
      Общо взето в България , а и по света колкото и да си добър в дадената сфера винаги може да не отговаряш на косвените критерии при интервюто за работа при работодателя. 
      Имам регистрация в онлайн обявите , но времето ми е ограничено.
      Там ти отговарят по закон в порядъка от 4 дни до седмица/две.
      И все пак ако имате излишно време , се надявам някой да може да ми помогне и да драсне по един коментар. 
      Също , ако случайно сте се натъкнали или сте чули нещо или пък познавате някого, който търси човек на такъв тип длъжност , също нека пише в темата. 
      Благодаря предварително !

П.С.
      Основното е да мога си покривам прилично разходите за различни видове такси , данъци и вкл. квартира.
      И в крайна сметка 
      за мен е по-важно да си работя по специалността, да навляза още повече в материала, а възнаграждението ще си дойде с течение на времето - ако са доволни от мен,ако съм пожънал някакви резултати. 
      За мен работата е като огледало.
      Отношението ти към нея показва отношението ти към теб и другите . Дали ще се отнесеш безхаберно или с внимание.
      В случай , че търсите човек , подхождащ коректно и сериозно към задачите и поръчките , отделящ внимание над детайлите , съм отворен за всякакви предложения : ) ;
  • Дарение

• Добави ново...