Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам нужда от помощ със следната задача:

Цитат

Система за известяване при природно бедствие, например: наводнение, земетресение, токсично замърсяване. Системата трябва да предоставя следните възможности:

въвеждане на информация за природното бедствие – например: време, място, продължителност, материални щети и др. Информацията да се пази в глобален javascript масив;

да се визуализират 2 регистрирани природни бедствия в табличен вид, като информацията се взима от XML файл

справка за новорегистрираната информация. Справката да се изобрази заедно с останалите регистрирани бедствия.

Реализацията трябва да съдържа още:

html5 валидация;

оформяне на responsive дизайн чрез css;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е доста работа? Каква част си свършил от нея и с кое точно трябва да помагаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като чета, май с цялата част ще трябва да му помагаме о.О

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от tovamieimeto98
      Добър вечер.
      Въпросът ми не свързан с някаква програма.
      Занимавам се с програмиране от около година. Насочил съм се към web development, по - скоро php web dev.
      Знам това - онова(php функции, OOP), владе малко бази данни(mySql), html/css и малко js/jquery. Имам също и няколко проекта, общо взето CRUD, регистрации, логвания, коментари, тн... Общи неща.
      Въпросът е, че вече искам да започна като junior или стажант някъде, но не съм сигурен дали съм готов. Може ли някой запознат да ми разясни горе - долу как стоят нещата, на кое да наблегна, кое да науча.
      Благодаря 
    • от MirenaB
      Здравейте,
      Организира се хакатон за създаване на Booking Engine с парични награди в София (награда за 1во място е над 3000 лева). 
      Хакатонът ще се състои на 2-4 ноември
      Ако се интересувате, запишете участието си чрез регистрация на уебсайта https://staykeepers.com/hackathon
      Повече информация може да намерите във фейсбук: https://www.facebook.com/events/328339337761893/
      Поздрави
    • от dipsuchos
      Здравейте, симпатични хора,

Направих една уеб-страничка, вместо да създавам документ на MS Word, да речем. Ей тъй, за разнообразие. Е, да, ама малко късно се усетих, че този линк мога да си го гледам само аз. 
      Как да го направя разпространим и видим за всички?

file:///C:/Users/mkker/Desktop/Conv1nce.html
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване