Премини към съдържанието
Sadstory

Искам да се самоубия защото ми писна от всичко.

Препоръчан отговор

Здравейте!!

Искам да се самоубия защото ми писна от всичко !!! 

баща ми ме мълтретира! 

защото съм направила грешки .. всеки прави грешки ...Имах един приятел с който бях ме 2 месеца заедно.. но баща ми разбра веднага и поиска да го бие и искаше да го съди че ми е взел дественоста и така нт ..Ние с това момче се борех ме да сме заедно но накрая излезна една от предателките ми ...и  тръгна с него ...то се беше напил и тя му се била предлагала и така той ми изневери и тя тръгна с него .. аз го обичам много все още ....  баща ми ме убижда по всякъв начин ... майка ми също и  брат ми ... 

и ми писна вече наистина много .. какво да правя по дяволите.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подайте сигнал:
https://sacp.government.bg/bg/
или в местната  Агенцията за закрила на детето:
https://sacp.government.bg/bg/
И забравете за тия черни мисли. Най-ценното нещо на тоя свят е животът.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях вече... бях 1 месец в дом .. само че в германияя ... но наще подписаха че не ме искат вече и те ме взеха ... закрила на детето... но ме върнаха защото са нямали некви места не знам там .. и така нататък .. но наще продължиха все още да продължават и така нататък..като затворничка съм във нас... пускат ме за 1 час само навън не й повече... викат ми винаги за  щяло и нещяло и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Sadstory написа:

само че в германияя

Повтори си жалбата. С какво гражданство сте? Обърнете се към посланика.
А да не би причината да не е в родителите? Реакцията им да е причинно-следсатвена.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам във кой е причинната но не е в мен.. аз нищо не правя или провокирам ... 

ако я повторя  той ще ме пребие/....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Роднина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Sadstory написа:

баща ми ме мълтретира! 

това му е работата да те бие, за да не родиш и станеш самотна майка без доходи, която той да издържа, щото няма да си намериш друг като си с бебе
като станеш на 18 години, ще можеш на пук на баща ти и от някой съвсем случаен негър да забременееш, такъв дето даже и не знаеш къде да го търсиш после, от пресните емигранти
ако искаш, пак на пук на баща ти, можеш да отидеш да работиш във витрините в Амстердам, там това си било работа като друга, щом като целта ти е да го побъркаш баща ти

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Sadstory написа:

Здравейте!!

Искам да се самоубия защото ми писна от всичко !!! 

И к`во, компания ли търсиш?

преди 1 час, Angelsing написа:

Ще си намериш друг. Винаги има по-добър!

Има много риба в морето.

FYdDK.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей това днешните почти възрастни тийнове само лесното гледате. Най-лесното е да си сложиш края. Какво геройство е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Най-лесното е да си сложиш края. 

Тая въобще няма намерение да се самоубива, това е само капризен вик да ѝ обърне внимание някой.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Белгиеца написа:

Тая въобще няма намерение да се самоубива, това е само капризен вик да ѝ обърне внимание някой.

Такъв е проекта. Аз им свикнах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Ей това днешните почти възрастни тийнове само лесното гледате. Най-лесното е да си сложиш края. Какво геройство е това?

Така е, едно време комунизма ни научи да се борим,сега всичко им се сервирва на златна тепсия и при най-малката трудност днешната младеж бързо ,,дава назад,,

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

Така е, истинския герой ще ги убие всичките. Ама де, спрете да се самоубивате! После всички ще ви плюят и казват, че сте били луди. Ще ви мразят и след смъртта, осъзнайте се. Не позволявайте това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20/03/2018 в 0:31, Elaine написа:

Ама де, спрете да се самоубивате! 

Ти пък къде видя някой да се е самоубил след като го е заявил в този форум ?
Да вземе да пусне в реално време видеоканал някъде и да видят всички, че е вярно че се самоубива успешно, такова нещо видяла ли си от тукашните герои ? Аз не съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама как по някаква форумна закономерност в тия теми винаги влизат да се гъбаркат най-големите местни "величия".

Спрете се бре, хора. Като няма какво да кажете в помощ, поне си премълчете и подминете. Не е трудно поне в една тема да не ръсите простотиите си. Флопито пише адекватно мнение, после идват двама-трима и си хвърлят помията.

Що пък не допуснете, че някой, който е спрял да влиза в темата си, точно това е направил. Ама да, как не се сетих - на най-умните от умните трябва да ви се изпрати хабер. Иначе не се брои.

Момичето е объркано. От написаното си личи, че хем е полуграмотно, хем не може да се изразява разбираемо, хем е само, хем е в чужбина... Никой не знае в такава комбинация при лабилна психика, накъде може да задуха вятъра. Ай спрете се... Не сте оригинални и интересни, ако това целите!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/19/2018 в 21:11, Белгиеца написа:

това му е работата да те бие

алоу, белгиец ти да не си се пръкнал от Ориента? Що не опиташ този метод в Белгия? Ще ти изгният кокалците в какамангата, че и белгийката шта забрай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Merryl написа:

Що пък не допуснете, че някой, който е спрял да влиза в темата си, точно това е направил. Ама да, как не се сетих - на най-умните от умните трябва да ви се изпрати хабер. Иначе не се брои.

Направила го е ама другия път.
За да може да почнем поне малко да ѝ се връзваме на детинските прищявки, първо трябва да опише правилно работещ начин. А тя сега вика аз ще си купя кола и ще си я карам, но е забравила да се научи да кара и няма шофьорска книжка.
Има много повече шанс да не успее да го направи, просто от незнание, отколкото да успее. В стастиките точно за жените, опитващите са много, ама успяващите са малко, дори и при възрастните на които им е време да си ходят.
Лигавят се разни лапетии, карат ги по спешност в болниците, промват им стомасите и ги спасяват. Босле повечето са болни като куче няколко седмици. Някои пък са се "уредили" с трайни увреждания на здравето им, понеже нямат никаква представа какви глупости не трябва да правят. А и няма и начин да отиде да пита някой доктор какво точно да не прави, щото оня няма да ѝ отговори най-вероятно.
Би трябвало да ги учат в училище ученичките по какъв начин да не пробват да се самоубиват и какви ще са последствията от възможните глупави начини, да си знаят да не ги правят.
На брат ми дъщеря му на тази възраст се заключила един път в банята и почнала да си реже вените, да видела какво ще почувства. Ама за нейн късмет я надушили бързо, че не е с нормално поведение и почнали да тропат по вратата на банята. Изкарала им акъла и на баща ѝ и на дядо ѝ, едвам са я закарали до поликлиниката госпожицата, щото са се разтреперили за нея.
Ако ги бяха учили в училище да не си режат вените, вероятно е нямала да си ги реже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.