Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Телефон до 500лв.

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся си телефон в диапазона от 400-450-500 лева и съм се спрял на няколко избора и те са Huawei P10 Lite,Huawei P Smart,Huawei Honor 9 Lite. Погледнах също LG Q6,Samsung J5,Samsung Galaxy A3,J7 Prime,но не смятам,че си заслужават. Видях, че Honor P Smart и Honor 9 Lite са по-нови модели и са с Android 8.0.0. Но също не ми харесва, че са с вградена батерия ( не се сменя ). Марките Xiaomi и подобни видях,че са добри,но не бих желал да си взема такъв телефон, не ми вдъхват много доверие. Търся си надежден телефон, който би издържал около 2+ години без да го сменям, главно би се ползвал за browsing, гледане на клипове/стриймове, facebook и подобни, рядко бих играл игри. Honor 9 Lite ми харесва най-много за сега,но не намирам много информация и потребителски мнения/проблеми за него в интернет. Мисля да го закупя към Великден,може би се очаква да има промоции,а и видях,че скоро излизат нови модели,които биха свалили цените поне според мен ( Huawei P20 Lite )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех Xiaomi Redrmi Note 4 64 GB 4GB и съм доволен.Много четох за него и само хубави неща. Препоръчвам го. Около 320 лв. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам Xiaomi Redmi Note 4x, също ти го препоръчвам. А иначе поразцъках Redmi 5 plus 3GB-32GB доста ми хареса също. Иначе е нормално да си  недоверчив към тях, предвид че вероятно не са ти попадали под ръка . От интернет

"Xiaomi is the best brand when it comes to price-over-hardware ratio. This statement refers to all models of this manufacturer. This doesn’t mean it comes with cheap devices. Vice versa, there are too many premium flagships packing the latest hardware and running the latest software. But they cost way more affordable in comparison to other models from the niche."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, UltraViolence написа:

Здравейте! Търся си телефон в диапазона от 400-450-500 лева и съм се спрял на няколко избора и те са Huawei P10 Lite,Huawei P Smart,Huawei Honor 9 Lite. Погледнах също LG Q6,Samsung J5,Samsung Galaxy A3,J7 Prime,но не смятам,че си заслужават.  

Току-що в друга тема препоръчах колега да погледне Samsung Galaxy J5 2017 и Samsung Galaxy J7 2017, които за парите си са чудесен избор (до 390 лева влизат и двата модела, като J5 е по-евтин).
За това, което сте писал, че ще го ползвате, по-големия модел (J7 имам предвид) ще ви свърши чудесна работа.
И с по-голяма батерия е този модел...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, algor написа:

Samsung Galaxy J5 2017 и Samsung Galaxy J7 2017, които за парите си са чудесен избор (до 390 лева влизат и двата

За тези пари в момента това е най-доброто на пазара :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Huawei не е ли по-доброто решение, понеже е с 8.0 android,по-нов модел е. Има ли разлика между J7 и J7 Pro,освен повечето памет и заслужава ли си J7 Pro пред Huawei P Smart/Honor 9 Lite

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще следя темата с интерес. Майка ми скоро има рожден ден и мислим, че ѝ е време за първи смартфон и доста се чудим какъв да бъде. Искаме нещо на нормална цена, без да се изхвърляме излишно. Какво мислите за Samsung Galaxy A5 (2017)?  Или просто да заложим на Redmi 5 Plus, за него прочетох доста положителни отзиви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 23/03/2018 в 19:07, UltraViolence написа:

Търся си надежден телефон, който би издържал около 2+ години без да го сменям, главно би се ползвал за browsing, гледане на клипове/стриймове, facebook и подобни, рядко бих играл игри. 

А що не таблет на безплатен Wi-Fi ?
Поне да не си избодеш очите да гледаш ситни букви на телефон.
Предимството е че ти се е обадил някой до телефона и ти си гледаш в това време на таблета в Инетернет , без да му чуват гласа в целия ресторант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Кели написа:

Какво мислите за Samsung Galaxy A5 (2017)?   

Един наистина добър избор, а и цената му вече е доста добра на модела.
Аз лично и тук, във форума съм го препоръчвал нееднократно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте,за да не отварям нова тема да питам,а какво мислите за huawei p smart и honor 8 lite ? Благодаря предварително и приятен ден на всички

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
на 28.03.2018 г. в 21:17, algor написа:

Един наистина добър избор, а и цената му вече е доста добра на модела.
Аз лично и тук, във форума съм го препоръчвал нееднократно.

За да не отварям и аз нова тема : кой от двата телефона  бихте препоръчали самсунг а5  2017 или самсунг а6 плюс ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9156&idPhone2=8494

Ето тук можете да видите разликите между двата.
Аз лично бих взел А6+, защото най-малкото е по-нов модел модел и оттук напред във времето ще има по-дълга поддръжка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване