Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 

Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 

Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Exodus, Neptune, Phoenix и мн. др. Но нали си наясно, че не са много легални и качеството, каквото и да ти пишат за резолюция, е под SD? Торент вариантите, арени, замунди и т.н., аз лично не съм успявал да подкарам. Може и да са работели по някое време, но вече не. Ако искаш качествена услуга, най добре се ориентирай към абонамент за нещо като Netflix, вариантите на родните доставчици, със съответните добавки за Kodi. За горните, те не са свързани с проектът Kodi, искат малко тънкости и външни хранилища за инсталация. tvaddons е твой пръв приятел, както и bgaddons. В последното ще намериш удобен плъгин за директно търсене и сваляне на субтитри от subsunacs и sabsbz, има подобен плъгин и за opensubtitles на други места. Пак там е и най удобното приложение за български телевизии онлайн - FreeBGTvs. Какъв му е легалният статус, не знам, но стриймва от официалните страници на телевизиите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, RagnerBG написа:

FreeBGTvs. Какъв му е легалният статус, не знам, но стриймва от официалните страници на телевизиите.

Инсталирал съм Коди на андроид тв, и го имам и въпросното приложение FreeBGTVs от всички канали които има а те са толкова зле в смисъл някакви национални регионални телевизии 10-на ако ряботят е добре, за някои от тях нямам думи колко е зле и качеството и размера на картината която е с по сантиметър или два по малка от екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ndishev написа:

Прочетох всичко възможно статии как да се пoдкара  Arena, zamumda, filmi2k и др

Имам Beelink GT1 Ultimate TV Box ,тези също не работят и при мен.Така че не е причината при теб.Иначе приставките които съм инсталирал и работят са FreeBGTvs,Seirsanduk,Novaplay(за стари предавания на запис),BTVplus(за стари предавания на запис),Седем,Колибка,Brigada.В последните три има и филми,но не всеки тръгва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tрябва да инсталираш Quasar за да гледаш Zamunda magnet Zelka magnet https://howtomediacenter.com/en/install-quasar-kodi-addon/

преди 16 часа, Димитър 59 написа:

Имам Beelink GT1 Ultimate TV Box ,тези също не работят и при мен.Така че не е причината при теб

Първо си инсталираш Quasar и тогава си правиш настройките https://howtomediacenter.com/en/library-integration-quasar-and-kodi-complete-guide-part-3/

преди 18 часа, Ndishev написа:

Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много хора и уеб сайтове ще ви препоръчат да използвате завет или изселване. Определено това са някои големи пристрастености. Но те вече не се актуализират от оригиналните им разработчици. Така че вие вероятно ще се движите в kodi няма потоци налични грешки. От моя гледна точка е по-добре да отидете за нептун нарастващ кодди добавка. Има много филми и телевизионни предавания. Проверете това ръководство за инсталиране за https://www.kodivpn.co/how-to-install-neptune-rising-kodi-addon/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.