Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Иван Стефанов
      Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.
    • от Амид Кърджалиев
      Здравейте! 
      Търся програма и линк за IPTV, но да не спира на всеки 5 минути, както например Da Player, BUL player с json плейлиста. 
      Или някакъв начин да се crack-не Da Player, BUL Player?

• от Ramiram
      Здравейте от един месец използвам Приложението за запознанства наречено Tinder платих си за план gold  започнах да харесвам профили но не получавам харесвания някой може ли да ми каже защо използвах и boost но пак нищо не се получи снимките които съм качил са добре подбрани
    • от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от Ndishev
      Здравейте отново. 
      Никога не съм си представял, че тоьи топ бокс може да ми създава такива проблеми. 
      Имам 2 въпроса към разбиращите. 
      1. Как като дам начален екран приложенията да останат активни във фонов режим. Всяко едно приложение се затваря и стартира на ново. Не мога да превключа между 2, 3 приложения. Винаги затваря другото. 
      2. Закупих си безжична клавиатура и мишка. Свързана е клавиатурата и работи. От настройките нямаше фонетика, но намерих лаут и го инсталирах. Сега са активни "българска фонетична" и "английска САЩ" - системна
      Та пише си че превключването става с комбинация  ctrl+space но не реагира. Пробвах да оставя с android, google, swiftkey - keyboard и със всички възможни комбинации дори и написаните в инфото на клавиатурите не сменя езика. Та как е възможно да настроя да превключва езиците? 
      Надявам се да има вече зблъскали се с този проблем и намерили решение. 
  • Дарение

• Добави ново...