Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам някакъв съвет относно покупката на нови слушалки - ще се ползват предимно за гейминг, но и също навън. Моля да ми предложите най-добрите в този ценови клас - до 100 лв. Мисля да си взимам риг 600, но четох , че не поддържат 7.1 виртуал саунд и се чудя кои ? Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

100 лв. сериозно ли, вземи си най евтените

Много точно :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся нещо и за навън! Тези са доста ''груби'' бих казал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 100 кинта каквото и да вземеш ще са обикновенни свирчоци, ако говорим за класическите слушалки.Ако искаш хубав звук за тия пари си вземи тип ,,тапи,, бийтс на доктор дре,защото класическите слушалки на доктор дре са доста над бюджета ти.Ако искаш да слушаш с кеф, иначе  ако е само нещо да ти дрънчи в ушите като пиян алкохолик ритащ празна кутийка от бира по асфалта, и в лидл има много хубави за 6 евро,няма смисъл да се дават 100 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не ти трябва микрофон - AKG K52. Иначе не мисля, че е много подходящо да ходиш с микрофон по улиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.03.2018 г. в 22:15, Vanyo99 написа:

Търся нещо и за навън! Тези са доста ''груби'' бих казал

Edifier H850 - отлични слушалки като цена/качество. Затворен тип са, което е плюс щом ще се ползван в  шумна среда.

Другият вариант, някой от затворените модели на Superlux с по малък импеданс (до 32 ома)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, oic написа:

Edifier H850 - отлични слушалки...

От колко време ги ползваш? Чета в Амазона мнения, че много се чупела пластмасата. Иначе в озон на 54 лева изглеждат нереално евтини, при условие че в чужденеция са по около 50$.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай някви евтини примерно: https://www.dekada.com/volkano-слушалки-headphones-bluetooth-40-sports-strider-with-arm-pouch-vb503bk-p-2806.html

За навън и за навътре (USB Bluetooth за настолен)  стават :)

volkano-strider-series-bluetooth-headpho

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, badsector написа:

От колко време ги ползваш? Чета в Амазона мнения, че много се чупела пластмасата. Иначе в озон на 54 лева изглеждат нереално евтини, при условие че в чужденеция са по около 50$.

Слушалките ги взех за подарък.

И имам преки наблюдения за тях.

За цената си са страхотни. Много удобни. Могат с часове да се ползват без проблем Добре балансиран звук.

В сравнение със старите които бяха Sony ZX310, разликата във звукът е от небето до земята.

Относно дали са падали на земята не са поне за сега. За да кажа дали са здрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Glory to Mankind
      Привет
      Доиде време за нови слушалки
      Бюджет 40-80 лв.
      Имам нужда от слушалки от които да слушам качествено музика(до колкото позволява бюджета).Слушам почти всичи стилове музика.
      През повечето време ще слушам от телефона.Предпочитам слушалките да са кабелни,но нямам против и някои bluetooth
      За сега съм се насочил към някои от тези модели   по точно към
      HP  Audio Technica  Koss  AT  Sennheiser  Philips  Audio Technica
      Последните са със голям импендас което доколкото знам отговаря за силата на звука
      Тоест маи от мобилно устроиство няма да мога да изкарам мн силен звук но честно казано бих прежалил малко сила на звука стига да от тях да мога да слушам качествен звук пък когато ги включа в компа ще им се наслаждавам на макс

Благодаря предварително за помоща
    • от Vanyo99
      Искам да си закупя слушалки до 200 лв. и се чудя между rig 500e , arctis 5 , man o' war, kraken v2 7.1 , cloud alpha. Някой ако има от посочените нека да даде мнение  .Ще ги ползвам главно за ЦС:ГО, Фортнайт, ПУБГ. Благодаря предварително!
    • от kopanar
      Имам слушалки Trust GHS-306 USB 7.1, които имат микрофон, който засича звука от слушалките и например когато говоря с приятели по дискорд, те чуват звука ( само силна музика или силно говорене чуват те ). Не искам да е така, идеи ?
    • от dadino
      Проблемът ми е следния. Имам слушалки Plantronics със сплитер с жак за аудио и микрофон. 
      Когато включва слушалките в компютъра директно (микрофона в розовото, слушалките в зеленото) се чува много по - слабо, от тогава, когато включа без сплитера слушалките в колонките ми. Нямам преден панел с аудио жакове, работя само с тези отзад на кутията. Иначе си работят, няма пращене и микрофона си работи. Пробвах да ги включва и на лаптоп, чува се както, когато ги включва в колоните.
    • от kopanar
      Имам 2.1 система Genius 2.1 SW-HF2.1 1205 Cherry (wood), 30W RMS (никъде по буфера няма жак за слушалки) и кутия Raidmax Vortex V4 и отпред отгоре до бутоните за включване и рестарт има 1 x usb 3.0 , 1x usb2.0 и 2 hd audio жака, но пробвах да включа слушалки към тези HD audio жакове, но не става. Звукът продължава да идва от тонколоните, а когато съм включил слушалки, значи искам от слушалките звук. Какво мога да направя, за да свържа успешно слушалки ?
  • Дарение

• Добави ново...