Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Откриване на телефонен номер на facebook потребител

Препоръчан отговор

Здравейте приятели! Напоследък имам огромен проблем във фейса от фейк профили, който са големи играчи, но незнам кой са. Като напиша на някого телефонния номер ми изкарва дали има регистриран потребител с такъв номер, за жалос вече 100 номера въвеждам и немога да открия кой стои зад анонимния профил, който ще яде МНОГО бой ама много. Някой не знае ли дали няма някакъв начин да открия от кой телефонен номер от отворен въпросния профил или имеил? Пробвах да му влизам в акаунта като слагам неговото име и цъкам на забравена парола за да ми даде малко светлина на кой номер да се изпрати съобщение за код нали там последните две цифри ги изкарва, да ама и това  не помага не ми излиза нищо. Много ви се моля от сърце помогнете ми как да открия кой е? Благодаря ви предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И що се занимаваш с тия фейк профили? Друга работа нямаш ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали има докладване, блокиране? Що си мислиш че лични данни трябва да се размотават при всеки? Има закон и комисия за защитата  им. И като ги откриеш какво? Нещо мутра ли се явяваш? Или ще извършваш самоуправство и други незаконни действия?  Между другото хакването на чужди профили също е наказуемо. И съгласно закона логове за действията ти в интернет се пазят при доставчика.

Излез от филма (сурат тефтеря) и се разходи в природата. Срещни се с хора в реалния живот!

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който неможе да помогне защо въобще си прави труда да пише? На мутра ли щял съм да се правя? това било незаконно и т.н. вие много честни излязохте изведнъж... става дума за това, че някой пише от фейк профил на жена ми  псува я псува мене и т.н.  и кво правим в този случай? Да го блокирам? Вече 10 ти профил блокираме и оня продължва... искам да разбера кой е. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не пуснеш сигнал до полицията  надявам се с помоща на ГДБОБ ще разберат кой е номера му като толкова много ти досажда . Пускаш сигнал до полицията отиваш в районното с чат логовете и вече те действат .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, аз имам голям проблем с фалшив профил. От полицията ми казаха, че немогат да ми помогнат и сега търся други начини. Вие успяхте ли да разберете нещо? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
на 19.06.2018 г. в 5:47, Иванова138 написа:

Здравейте, аз имам голям проблем с фалшив профил. От полицията ми казаха, че немогат да ми помогнат и сега търся други начини. Вие успяхте ли да разберете нещо? 

Да открих го, оказа се един педалл от  село малко педалче и тва е.... закона г защитава, няма години и ако го набия аз съм виновен и така си остана ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване