Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пише момиче на 13 години. Наскоро едно друго момиче се премести в нашето училище (не е в България уч - щето). Като я видях за първи път нищо не стана но тя започна да се закача с мен (да се обиждаме, да си говорим, приятелски работи). Един ден разбрах че съм се влюбила в нея. Направо съм луда - гледам и профила при соц. мрежи, гледам и снимките. В училище като отиваме и виждам нейния клас в коридора виднаги търся нея за да се докарам в ред и да изглеждам по - добре когато тя ме види. Изобщо... Наскоро започвам да забелязвам че и ТЯ ме гледа почти постоянно, когато си говорим се държи по - мило от преди. Когато ни дават да сядаме където си искаме , тя винаги идва или до мен или някъде близко. Също така един ден реших да си сложа малко грим, въпреки че в уч - ще не е позволено (не че ще стане нещо ако ме видят де). Имахме уроци в две съседни стаи и поглеждах към нея от време на време тя само ме зяпаше. Когато влязохме видях че продължава. Започнах да качвам 'цитати' от интернет като 'кажи на някой че го обичаш преди да е късно' или от долу на снимката ми казвам 'обичам някой'. Абе само да има някакъв намек. На рождения ми ден си пожелах тя да ме харесва и да ми го каже скоро. Държи се така сякаш ме обича, определено НЕ е срамежлива, ама никак. (в смисъл мисля си че ако ме харесваше наистина щеше да каже досега може би). Имала е 3 приятелКИ (в смисъл момичета) преди. Не знам какво да правя, сигурно звуча като супер откачена но това е. Дали да ѝ кажа, защото има 50/50 вероятност да ме изложи пред всички в училище. Извън това да се смятам ли като лесбиика защото харесвам някой от същия пол? И какво да правя. Моля ви помогнете. 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и клиширано да звучи позаглеждай се за момчета. Имам позната, която вече е на 40 години (от 20 г. разбра, че харесва жени) и нещо не прокопса в любовта към същия пол. Е ти все пак си на 13 и има много да видиш от живота. Гледай да не залитнеш към "тъмната страна", че си е...б....ло майката както се казва.  Говоря за разни забранени субстанции тем подобни.

Извън това да се смятам ли като лесбиика защото харесвам някой от същия пол  - засега НЕ.

В щатите има един лаф:  ако искаш да се издигнеш трябва да си гей, черен или евреин, а най-добре и трите.  :)

Не питай старило, а патило.

поздрави!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко вълнуващо! Пере те хормона, ама в грешната страна. Всичко това е влечение, не е любов. Твоите родители какво мислят по тоя въпрос? Консултирай се и с психолог. Щот това не е нормално за нашите географски ширини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 мнение...

Някое джендър НПО се пробва със социален инженеринг и да провокира. Представям си някоя свинкя с комплекси и комсомолска сервилност, как виси по цял ден в забутан офис и се чуди какво да завърти, че да оправдае парите на отворено отзад общество.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31/03/2018 в 15:53, Ellie Kovachky написа:

Пише момиче на 13 години. 

Извън това да се смятам ли като лесбиика защото харесвам някой от същия пол?
И какво да правя. Моля ви помогнете. 

През миналия век световната здравна организация считаше лесбийството за психично заболяване. После под политически натиск са го извадили от списъка на заболяванията.
Ти си прецени дали те устройва да те броят нормалните хора за психично болна.
Имаш право и в секта да влезеш ако искаш, изборът си е твой.
Само после не се оплаквай, че нормалните хора не те броят за нормална.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.03.2018 г. в 23:36, Eclipse2G написа:

Колко вълнуващо! Пере те хормона, ама в грешната страна. Всичко това е влечение, не е любов. Твоите родители какво мислят по тоя въпрос? Консултирай се и с психолог. Щот това не е нормално за нашите географски ширини.

Разсмях се :D Трябва да приемаме хората, такива какви са.. но това ми е в повече на 13г. да си в грешния път.. Подкрепям мнението ти @Eclipse2G

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.03.2018 г. в 23:36, Eclipse2G написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 31.03.2018 г. в 16:53, Антоанте Заревв написа:

Пише момиче на 13 години. Наскоро едно друго момиче се премести в нашето училище (не е в България уч - щето). Като я видях за първи път нищо не стана но тя започна да се закача с мен (да се обиждаме, да си говорим, приятелски работи). Един ден разбрах че съм се влюбила в нея. Направо съм луда - гледам и профила при соц. мрежи, гледам и снимките. В училище като отиваме и виждам нейния клас в коридора виднаги търся нея за да се докарам в ред и да изглеждам по - добре когато тя ме види. Изобщо... Наскоро започвам да забелязвам че и ТЯ ме гледа почти постоянно, когато си говорим се държи по - мило от преди. Когато ни дават да сядаме където си искаме , тя винаги идва или до мен или някъде близко. Също така един ден реших да си сложа малко грим, въпреки че в уч - ще не е позволено (не че ще стане нещо ако ме видят де). Имахме уроци в две съседни стаи и поглеждах към нея от време на време тя само ме зяпаше. Когато влязохме видях че продължава. Започнах да качвам 'цитати' от интернет като 'кажи на някой че го обичаш преди да е късно' или от долу на снимката ми казвам 'обичам някой'. Абе само да има някакъв намек. На рождения ми ден си пожелах тя да ме харесва и да ми го каже скоро. Държи се така сякаш ме обича, определено НЕ е срамежлива, ама никак. (в смисъл мисля си че ако ме харесваше наистина щеше да каже досега може би). Имала е 3 приятелКИ (в смисъл момичета) преди. Не знам какво да правя, сигурно звуча като супер откачена но това е. Дали да ѝ кажа, защото има 50/50 вероятност да ме изложи пред всички в училище. Извън това да се смятам ли като лесбиика защото харесвам някой от същия пол? И какво да правя. Моля ви помогнете. 

Аууу, колко трогателно и миличко! Чак да му се доповръща на човек. Ами, какво чакаш, дерзай! Само гледай да не се изтресе някое дете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.