Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!

Препоръчан отговор

Честито, живи и здрави всички администратори, модератори, потребители и т.н. на kaldata  ! Специални благодарности на хората, които са ми помагали във форума ! 

П.П. има една граматична грешка при поръчването на ВИП абонамента:

9301715A.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.04.2018 г. в 15:23, BMW Маниак написа:

Не искам да бъда разбран погрешно но си задавам въпроса "как би се почувствал в тази ситуация редовно плащащия си абонамент Вип потребител които е подновил своя абонамент да речем преди месец" и го е заплатил за една година ?
Може би в случая някоя оферта 1 за 2 или просто някакво намаление би било по справедливо спрямо редовните ви Вип потребители или дори тази оферта да е само за потребители били поне някога Вип.
Все пак сега да се облажат хора били през цялото време безразлични към тази услуга която е на символична цена и най  вече хора които постоянно пишат в тема "проблеми със сайта" и дават акъли кое как трябвало да се направи от днес са вече и Вип потребители.

Просто споделям друга гледна точка.
Поздрави и честита 15та годишнина.

В продължение на 15 години не се е случвало, къде е проблема, че веднъж на 15 се случва ?!

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, callpchelp написа:

В продължение на 15 години не се е случвало, къде е проблема, че веднъж на 15 се случва ?!

Който е искал да ползва VIP услуги мисля че е имал тая възможност многократно до сега. Цените са символични.
Аз изразих моя гледна точка. Не съм казвал че има проблем. Не ми слагай думи на клавиатурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.04.2018 г. в 19:39, BMW Маниак написа:

Който е искал да ползва VIP услуги мисля че е имал тая възможност многократно до сега. Цените са символични.
Аз изразих моя гледна точка. Не съм казвал че има проблем. Не ми слагай думи на клавиатурата.

Аз от уважение към твоето недоволство няма да се възползвам от подаръка. Това не означава, че съм съгласна с теб, и ако евентуално имаш друго предложение за "подарък", който все пак да е достъпен и възможен за повече хора-потребители - справедливо за всички по равно, направи го.

Едва ли има друг форум, в който въобще да е помислено за подобен жест.

За това си мисля, че не е достатъчно да си навъпреки, а и да има защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Maleficient написа:

Едва ли има друг форум, в който въобще да е помислено за подобен жест.

което показва, че собственика на този сайт е значително по-умен от собствениците на другите сайтове

https://bg.wikipedia.org/wiki/Маркетинг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Maleficient написа:

Аз от уважение към твоето недоволство няма да се възползвам от подаръка.

Таккааа. Малеф къде и ти видя мое недоволство ? Аз защо пък трябва да съм недоволен ? От това решение мен лично или някакви мои интереси  не са засегнати по никакъв начин от него.
Така че няма причина да съм недоволен. Аз изказах мнение. Нищо повече. А е повече от ясно че от това решение има много доволни, за това няма спор изобщо. Ако погледнем нещата от гледната точка как да направим  потребителите доволни това решение е работи. От едно решение винаги ще има доволни и недоволни. Това е ясно. На всички не може да се угоди.

преди 1 час, Maleficient написа:

и ако евентуално имаш друго предложение за "подарък", който все пак да е достъпен и възможен за повече хора-потребители - справедливо за всички по равно, направи го.

Аз не мога да направя нищо. Предполагам се досещаш и сама защо.
Знаеш ли къде се поставя и завързва коня ?  Където каже шефа.
Аз тук не съм в някаква комисия или съвет за да давам предложения и някой да ги взема предвид. Но ако чисто хипотетично имах възможност и желание за подаръци бих го направил по следния начин.
Редовните ми до сега VIP потребители най малко поне да им замразя времето което им тече от платения абонамент по време на гратисния период за всички. Дори бих стигнал и по надалече като за тях (редовните ми випове до сега) тази промоция (подарък) да бъде двойна. Нали това е идеята да са  випове, за да получават повече екстри от останалите. Инак се губи или размива смисъла от това че са вип и са си платили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, BMW Маниак написа:

Таккааа. Малеф къде и ти видя мое недоволство ? Аз защо пък трябва да съм недоволен ? От това решение мен лично или някакви мои интереси  не са засегнати по никакъв начин от него.
Така че няма причина да съм недоволен. Аз изказах мнение. Нищо повече. А е повече от ясно че от това решение има много доволни, за това няма спор изобщо. Ако погледнем нещата от гледната точка как да направим  потребителите доволни това решение е работи. От едно решение винаги ще има доволни и недоволни. Това е ясно. На всички не може да се угоди.

Аз не мога да направя нищо. Предполагам се досещаш и сама защо.
Знаеш ли къде се поставя и завързва коня ?  Където каже шефа.
Аз тук не съм в някаква комисия или съвет за да давам предложения и някой да ги взема предвид. Но ако чисто хипотетично имах възможност и желание за подаръци бих го направил по следния начин.
Редовните ми до сега VIP потребители най малко поне да им замразя времето което им тече от платения абонамент по време на гратисния период за всички. Дори бих стигнал и по надалече като за тях (редовните ми випове до сега) тази промоция (подарък) да бъде двойна. Нали това е идеята да са  випове, за да получават повече екстри от останалите. Инак се губи или размива смисъла от това че са вип и са си платили.

Мнението не пречи да е ... несъгласие с определени обстоятелства, което е недоволство... състояние при което не си доволен. Не е задължително лично да те засяга или да са засегнати интересите ти, децата ти, религията ти и т.н.. Мързи ме да давам примери така че сам си ги измисли и поне се направи, че разбираш, а не се хващаш за думите. Защотото както следва от предходното не е нужна причина- лична и конкретна, за да си недоволен. Мисля, че този Жест ( не толкова Решение) не е имал за цел изрично да има доволни, сити и щастливи потребители. Щото, ако е така и е нужно да се "коткат" и ухажват потребителите, все едно са в деЦката градинка, се връщаме много назад в психоменталното си развитие.

Подстрекателството ми ти да покажеш какво предлагаш като си недоволен от този ЖЕСТ имаше за цел хипотетично да се види какво по-добро, честно и справедливо предлагаш. Но, ако може освен хипотетично да е по-конкретно. Съответно те поставяме при равни други условия и ти си ШефЪт. Имаш си твой форум от петнайсе годинки и се чешеш по олесяващото слепоочие и се чудиш: бе маамустара, какво да измисля за тия непознати потребители- дето не ми дреме особено за тях, ама все пак е готинко да ми късат нервичките, да ме дразнят или просто да са ме научили да не обръщам внимание на малоумност и тъпота- каквокакво- ваучер за нещо, екскурзийката, леснозабравима почерпка за вечер, безплатна скъпа компаньонка, а за мацките стрийптизьор- или- не, не- всеки един да ми напише желание и като един златен сом да изпълниш плана на сичкото златни рибоци у световните води... Непосилно, тегаво се чувстваш, а имаш желание- Шеф си се пак. Къв шеф ще си, ако не можеш да зарадваш форумонаселението?!

И накрая, че стана дълго и всеки уважаващ себе си некибик би задрямал ...

Предложение от Маняка-Шеф: "замразя времето което им тече от платения абонамент по време на гратисния период за всички"

Това е толкова дребнаво, че не знам дали и Скруч няма да се плесне по патешкото чело.

Значи, уж е символична сумата да си Випаджия/випаджийка и да имаш "екстри", хем ако може да ти се замрази "времето"блябля. Някой много хубаво ти беше дал пример по-напред със закупуването на колица, ама след няколко месеца като е на промоция същия автомобил да си намерят всички клиенти, които преди това са си купили същия и да им върнат част от кинтите.
Да, даже може да предявиш претенции, да ти върнат платените 3 лева и 28 стотинки за шест месеца, за да е честно!

Като цяло съм против разделението на Випове и простосмъртни. Принципът не е ок. Така се създава неправилно впечатление, че като си плаща някой заслужава повече и по-добро и по-специално обслужване. Тук много ме сърбят пръстите да се отклоня към нашето здравеопазване, ама няма или само ще намекна. Едни хора с кинти, отиват в болници, които са си регистрирани като лечебни заведения и има някакви хора с престилки, ма актьори участващи в сериал ли са, санитарки ли, току що завършили или упражняващи се на нещастни и безпомощни пациенти, нЕма значка. Аз имам кинти. Давам ти ги. Ти си длъжен да ме излекуваш, ако може и трето око да ми поставиш за всеки случай или ако може от промоцийка нещо. И даваш кинтите. Взимат ти ги. Има си ценоразпис за взимане на кинти, от манипулация да ти бръкнат в ухото, за да ти изчистят ушната кал до сложна черепно-мозъчна операция. За преглед, за оглед, за наглед ... Сичкото си платил за ВИП. На стаята ти пише VIP, имаш си бадж VIP, шапка с надпис VIP ти подаряват, за да знае целия персонал. Излизаш от болницата, олекваш с 5 хилки и установяваш, че всъщност на другия ден не можеш да станеш и няма кой да помогне на випаджийският ти за...ник. Тъжен кадър от живота. Може би съдба. Кой да ти каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Maleficient написа:

Предложение от Маняка-Шеф: "замразя времето което им тече от платения абонамент по време на гратисния период за всички"

Това е толкова дребнаво, че не знам дали и Скруч няма да се плесне по патешкото чело.

Виж, Според Бил Гейтс или Карлос Слим може и целия форум да е дребнав от неговата камбанария ама нали знаеш че всеки се простира според кесията си?
Мога да ти изброя на прима виста десетина нови ВИП-а за които сумата хич не е дребнава. Инак до сега да бяха станали випове отдавна а не да чакат промоции.
Попита ме чисто хипотетично аз какво бих направил и аз ти казах моята гледна точка. 

Нали знаеш къде се завързва коня ? Така че всякакви по нататъшни дискусии по тоя казус са излишни. Който не е доволен света е широк, границите са отворени и т.н. Никой никого не държи тук насила. Приемаш или не приемаш дадено решение избора си е изцяло твой, мой и така нататък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека черпи бре ! 

Начи кръчмаря като му е на кеф и почерпи сички за сметка на заведението, и тез дето са си платили нещо да се чувстват прекарани ли ?

И аз умея да извъртам, ма ти нямаш равен. Имам чувството, че чак и себе си успяваш да убедиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Реджеп Иведик написа:

Начи кръчмаря като му е на кеф и почерпи сички за сметка на заведението, и тез дето са си платили нещо да се чувстват прекарани ли ?

Почерпените в кръчмата ще получат двойно. Прекарани са, ако излезе, че ще получат само веднъж и ще си платят за това. Т.е. точно тях не ги черпят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Martin Yakimov написа:

Честито за големия успех (с малко закъснение :))! 
Наистина направихте невероятна изненада за потребителите!

ъхъ, ут таа пучерпка сички съ пиени
пиеници такива
:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Колев60 написа:

Абе ти не можеш ли да пишеш на български или се правиш на интересен в този форум? Раздела ли сбърка, какво ли!

Цитат

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      184-а. вечер на антиправителствени демонстрации в София -

публикувано на  08.01.21 в 20:02  Отново антиправителствен протест

в центъра на София за 184-а. поредна вечер.
      Малобройна група от привърженици на движението

„Системата ни убива“ блокира в

19.15 часа движението пред сградата на правителството

по бул. “Дондуков“, като скандира „Оставка“.
      На 13-и. януари от 11 часа, отново

на площад Народно събрание е насрочена по-

мащабна проява под надслов „Протестът на народа“. 

Василев: "Личната драма на Борисов е, 

че не може да си представи да не е премиер"

Posoka.org - протест Единни сме силни, ден 184

Атанасов: „Крадат се около 10 милиарда лева на година “

Властта се търкаля по улицата - кога ще я вземат -

"Алтернативата" с Емилия Милчева, 08.01.2021

.

"Дискусионен клуб" с водещ Велизар Енчев (8.1.2021)

Дискусионна среща с Обществения съвет към

Централната избирателна комисия за провеждането на избори

Централна емисия новини (8.1.2021)

Актуално от деня" с водещ Нора Стоичкова (8.1.2021)

"ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (08.01.2021)

ПРЕЗИДЕНТЪТ РАДЕВ: НЕ ЛАНСИРАМ ИДЕЯТА ЗА ИЗБОРИ В ДВА ДНИ

.

Гласът на експерта, с Костадин Костадинов, Възраждане

Среща на президента Радев с ръководството на НСОРБ

Превод в ефир: Плуване в леген и липса на въпроси

.........постът си ще го допълвам впредвид външна

и вътрешна намеса  на съмнителни елементи тук и отвън!

АМЕРИКА ...ЦРУ КУПИ ДОСТА не само вестници ОТ ПЕЕВСКИ

и Америка тотално ни заглобва!!!

Народе, спиш!
      28 декември 2020 София ,  а Борисов е уплашен и ухажва спецчастите. Ще му трябват ли?

Posoka.org - Единни сме силни, ден 172 -ден 171

https://m.facebook.com/protestibg/?__nodl&ref=external%3Awww.google.com

Ден 173! Протестиращи зават: Да изкореним бойковизма! Оставка за Боил Банов

Posoka.org - Единни сме силни, ден 173

Protests Bulgaria 2020 - Time for Change

Posoka.org - Единни сме силни, ден 172 -ден 171

Централна емисия новини (28.12.2020)

Българите не заслужават да имат такъв живот. Българите не заслужават мутрите да го

управляват. Това каза един от водещите на протеста днес. За 173-ти ден

протестиращите излязоха под прозорците на властта в т. нар. Триъгълник на властта с

искане оставката на премиера Бойко Борисов и главния прокурор Иван Гешев.

Борисов е политически труп. Той е минало. Този човек

трябва да бъде разследван. Резултатът, към който се

стремим,  е едно единствено нещо - оставката на

бойковизма въобще. Ако на изборите ГЕРБ спечели, ние пак

ще сме тук. Няма значение колко сме.

Ние не можем да искаме нищо друго, освен изкореняване

на бойковизма. Само нашето постоянство  ще го изкорени.

На 13 януари всички да бъдем пак заедно на площада.

Хората отново скандираха "Оставка" и "Мутри, вън".

След като изслушаха българския химн, множеството хора

аплодира един от полицаите, защото, докато е звучала

"Мила, Родино", той е бил с ръка на сърцето. 

От пл. "Независимост" хората се отправиха на шествие до

министерството на културата, където поискаха и оставката

на министър Боил Банов: “Като чуете името Боил Банов за

какво се сещате? За култура на корупцията. Оставка! Не ме

е страх от министъра на културата. Страх ме е от културата

на министъра“.

Впоследствие протестиращите  демонстрираха пред

представителството на Еврокомисията в София, тъй като

според тях заради мълчанието на европейските институции

мълчат за корупцията в България. В момента протестното

шествие продължава по централните улици на столицата.

Борисов е уплашен и ухажва спецчастите. Ще му трябват ли?
      Имате ли достатъчно патрони," попита Бойко специални части
      Борисов е уплашен и ухажва спецчастите. Ще му трябват ли?

В ДРУГА ПОСОКА-БОРИСОВА! - 

Прокуратурата и този път не изненада: не могла да установи, кой
      е снимал премиера и чекмеджето с милионите и златните
      кюлчета в спалнята му. Не сме и очаквали. Но можеше да
      измислят нещо по-оригинално като отговор на няколкомесечните
      тупания на топката. Разбира се: Ние сме банда некадърници и
      слагачи, - е прекалено. Но те избраха най-уличаващото ги в
      слагачество и липса на мозъчна дейност

Защото „Коя е хубавата жена?“ знаят:

Премиерът Борисов. Сам го обясни неведнъж, а най-

подробно пред германския „Frankfurter allgemeine

zeitung“. Снимките са датирани и той е наясно, кой го

е посещавал за „задоволяване на човешките

потребности“ в тези дни.

Служителите от НСО в резиденцията в Бояна.

Чистачката на премиера в резиденцията.

Аверите, на които се е похвалил Борисов.

Партньорите му на карти.

Главният прокурор Гешев.

Делян Пеевски.

И поне още
      сто души!...

В случая прокуртурата е: смешна, жалка, нагла,

глупава, некадърна, подлога и пр. Унизи всички

обвинители, дори онези близо 700, които се

събраха в Бояна да дават подкрепа за своя вожд

Гешев!... Това заслужиха като подарък всички

прокурори.
      Наистина ли сте толкова жалки?
      Няма ли поне един да стане и да заяви: Стига!

Е, няма.

Кой каквото сам си направи, никой не може да

му го направи, - гласи народната мъдрост.

В „Мъртви души“ на Гогол героят Чичиков казва:

„Всички са мошеници; целият град е такъв...

Всички са христопродавци. Само един почтен

човек има там - прокурорът, ала и той, право

да ви кажа, е цяла свиня“.

Прокурори, прокурори, дотам ли се докарахте?...

ЕТО КАК СТАВАЛО...

Заради Мегз или Борисов си тръгва Карбовски от бТВ?

Няма да гледаме повече „Втори план“ на Мартин Карбовски по

бТВ. Промени в програмната схема, - аргументират се кратко от

телевизията. На зрителите, зяпнали „Фермата“ и турските

сериали това няма да направи грам впечатление. На тях и

предаването му едва ли е предизвиквало интерес сред масовия

потребител на халтура…
      ТАКА СТАВА ,ТОВА ПРАВЯТ С НЕПОДКУПНИТЕ -КАДЪРНИ

ЖУРНАЛИСТИ!

А…..
      Доц. Мангъров: Всички, които се ваксинират,

участват в третата фаза на проучване

Чрез ваксината на Пфайзър се вкарва информационна РНК, която да образува

антитела, заяви д-р Атанас Мангъров. Той допълни, че всички ваксини в момента са в

третата фаза. Всички, които се ваксинират с тази ваксина трябва да знаят, че участват

в трета фаза на клиничното проучване, а всички фирми-производители да освободени

от отговорност. Цялата отговорност е прехвърлена върху държавите.
      "Хората трябва да подпишат информирано съгласие, в

което пише, че той е информиран за всички неща, които

могат да последват, за да се снеме отговорността от

производителя, държавата и всички по веригата. Човек

трябва да има и избор коя ваксина да си сложи - в България

в момента има само една ваксина, която е одобрена от

Европейския съюз и американските органи. Тя е хубава

ваксина, струва си човек да си я направи, но когато си я

прави, той трябва да има предвид всички тези неща. Това,

което мен ме притеснява е, че се говори, че ако човек е

прекарал коронавирус, той трябва да се ваксинира. Ковид

инфекцията като вирус, който изработва имунен отговор.

Ако човек е изработил имунитет, е несериозно да се

ваксинира", каза още инфекционистът доц. Мангъров пред

Евроком.

Ето  -заканата, така ми звучи,
      Както го и пея в песента –

sekirata avtorova pesen Koronavirus e na hod

ЕТО -

СЗО: ТОВА НЯМА ДА БЪДЕ ПОСЛЕДНАТА ПАНДЕМИЯ

На всеки "ваксина"- такава каквато е разпоредил Буда-нашият буда!

Това е положението ,като търпим.

И НА ДОЦ.МАНГЪРОВ -СПЕЦИАЛНА ВАКСИНА,

ОТДАВНА МУ СЕ КАНЯТ...той почти се стопи...

Васил Божков: Това е ваксината - 28 март 2021г.

Това е ваксината - 28 март, 2021г.

Това написа бизнесменът Васил Божков в социалните мрежи.

Точно и ясно - за бизнесмена Васил Божков няма

съмненеие, ЧЕ ЕДИНСТВЕНОТО СПАСЕНИЕ ЗА БЪЛГАРИТЕ

СА ИЗБОРИТЕ ПРЕЗ МАРТ

...ако Бог  е  с българите , а не с враговете на България!

https://www.facebook.com/VassilKrumovBojkov/photos/a.159593655598613/244465850444726/?type=3

И СТРАШНОТО , ДОРИ ЛЪЖА ДА ИМА В НЕГО,

ЧЕ СЕ ПОЯВЯВА СЛЕД СМЪРТТА НА ВАНГА?!

THE MIRROR: Прогнозата на Ванга за 2021 г. - лекарство срещу рак,

дракон ще завладее планетата

В началото на 21 век човечеството ще се отърве от рака. Силен дракон ще завладее

човечеството. Това твърди Баба Ванга, с истинско име Вангелия Гущерова. Тя беше

наречена „Нострадамус на Балканите“ заради нейните прогнози, в които гледа в

бъдещето до края на света през 5079 г., пише британското издание Mirror

Тя е загубила зрението си на 12-годишна възраст и твърди, че в същото време е осъзнала, че й е даден много рядък дар от Бог, за да види бъдещето.
      Тя прогнозира, че Вселената ще изчезне през 5079 г. и предполага, че е разкрила инциденти през годините между тях.

Тя знаеше за разпадането на Съветския съюз, атаката на 11 септември през 2001 г., смъртта на принцеса Даяна и катастрофата в Чернобил и се казва, че е имала 85% верни прогнози.

Точно преди смъртта си на 85-годишна възраст през 1996 г., тя каза, че 2021 г. ще бъде годината, в която се открива лек за рак.

Нещата не изглеждат добре за президента Доналд Тръмп, когато той напуска Белия дом, тъй като Баба Ванга каза, че очевидно ще страда от „мистериозна болест“.

Тя заяви, че 45-ият POTUS ще се разболее от "мистериозна болест, която ще го остави глух и ще причини мозъчна травма".

Нейните диви прогнози също твърдят, че европейската икономика ще падне, ще бъде извършен опит за покушение срещу руския президент Владимир Путин от някой от собствената му страна и ислямските екстремисти ще организират атака в Европа.

Твърди се, че тя твърди: „[Екстремистите] ще използват арсенал от химическо оръжие срещу европейците“.

Баба Ванга добавя: „Светът ще страда от много катаклизми и големи бедствия".
      „Съзнанието на хората ще се промени".

"Ще дойдат трудни времена. Хората ще бъдат разделени от вярата си."
      "Свидетели сме на опустошителни събития,

които ще променят съдбата и съдбата на човечеството."

Тя добавя: „Производството на бензин ще спре и Земята ще си почине”.

Най-странното й предсказание обаче е, че през 2021 г. дракон ще завладее планетата.
      „Трите гиганта ще се обединят. Някои хора ще имат червени пари.
      „Виждам числата 100, 5 и много нули.“

Тълкувателите предполагат, че „драконът“ е Китай.

Трите гиганта могат да бъдат Русия, Индия и Китай, а парите могат да бъдат

банкнотите от 100 юана и 5000 рубли, които са и двете червени на цвят.

Дракона е мъск лайното с неговите кораби драконис.

Та последно....КОЙ Е ДРАКОНЪТ!

sekirata Voina se vodi po sveta nezavisima li e Bulgaria

А аз повече вярвам на твърдението за Китай,

много са, единни са,работливи и хитри!
      Не случайно навсякъде пише...

че жълтата раса ще завладее света.

Това с ислямистите е временно.

ПРИЧИНАТА НЕ Е САМО ПРЕНАСЕЛВАНЕ НА ПЛАНЕТАТА,ТОВА ЛЕСНО СЕ

РАЗРЕШАВА СЪС СВЕТОВЕН ЗАКОН ЗА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНО ДЕТЕ НА

СЕМЕЙСТВО.

ИМА ДРУГА ПРИЧИНА МНОГО ПО -ОПАСНА И СКРИТА. 

ЧОВЕЧЕСТВОТО РОБИ НА ЕДНИ И СЪЩИ? ТО И СЕГА Е ТАКА...

но явно  вече е трудно да се "управляват" от шепата луди

недоволните шест-6 милиарда роби. 

Всичко това ще избие някъде в най-скоро време.

ПРИРОДАТА НЕ ТЪРПИ ИГРИ С НЕЯ!

А БОРИСОВ Е СТРАХЛИВ, ПРОСТО СЕ Е ПРОДАЛ,ПРОДАДЕ И НАС, ДЕЦАТА НИ!

sekirata Moiat imen den 09 dekemvri

sekirata Dnes imam imen den
      Мой разказ "Със стръв"-

-Бабче, взе ли пенсията? Дай некой лев, да ида на кафе с приятели. -Нали работиш, баби?
      -Ти това работа ли му викаш. Да чакам онзи горе с кюлчетата  да го награбят , че да си развърже кесията и да манифестирам по жълтите плочки пред  бърлогата им …
      -Ами борете се, искайте по-добър живот ,нали сте млади, то нашето се свърши вече.
      -Те държат властта, парите, полицията, ние с какво да се борим с тояги и колове?
      Отвън ги защитават , че имат изгода . Нали така викаше и ти , че големите изяждат малките и това не е само за рибите в морето и океана. Малка държава сме, но богата пък с беден народ. Ама ти не разбираш от тези неща какво  ти ги приказвам.
      -Разбирам аз, всичко разбирам, но са ни хванали изкъсо.Нито храната  ни като храна, нито водата ни вода пък и тя вече е на изчезване, нито лечението ни като на белите хора. Все едно сме бели мишки.
      -Ето ти парички да се почерпиш за мое здраве, то на мене  ми стига едното кисело мляко за днес. Каквото съм яла цял живот това ми остана.Сега я карам колкото да съм жива.
      Само едно не ми е ясно тези милиони, милиарди къде ще ги носят ,баби, на онзи свят няма пари? А тук на Земята пари са , харчат се и недай боже богаташите да ги хване някоя страшна болест  от техните дето ги измислят  няма да ги оправят парите им. Божа работа. Мини покрай Пенка Дункина и и кажи  да намине  насам, да не се крие.
      -Ок, бабче. Много си добра. Да живееш още дълго  и да си харчиш пенсията, та да има и за мене.
      Цана влезна в малката си стаичка, която младите и бяха отредили за старини и се просна на леглото. Краката и вече не я държаха, но намираше сили да се справя, да оправя поне себе си. Защо ли животът е такъв? Изстисква те  и накрая  те събаря безпомощен и безгласен за всички.Това съм и аз. Така си мислеше баба Цана и гледаше в тавана. Питаше се защо ли все още е жива и дали тези политици не са прави, че пенсионерите са само в тежест на държавата. Но то има ли държава, баба Цана знаеше че няма. Не бе от простите баби, които по цял ден висяха по пейките пред  дома си и клюкарстваха, които бяха доволни и от малкото , и от главоломното покачване на цените  на всичко пред нищожните 5-10 лева покачена пенсия , та и работна заплата. Виждаше хитрините на управляващите, пенсионира се като икономист и разбираше от сметки.Тя знаеше че по-голямата част от тези депутати са по неграмотни от доста кадърни млади хора прогонени навън да не конкурират техния „бизнес”. Знаеше че малко да си надигнеш главата и скочиш и през краката , в по тежки случаи следва случайна смърт. Затова се страхуваше за внука си, който по цял ден се блъскаше за дребни подаяния от частника, а на държавна работа още по-зле. Баба Цана му викаше да стане даскал, че сега са платени , но кой те чува. Днешните деца били  …не и деца! Наркомани,проститутки, глезени, мързеливи и най-вече агресивни, па и родителите им тичат като бесни да им угаждат и защитават безпочвено. Има и свестни деца, но са малко и пороците, лошотията на другите ги поглъща. По едно време и се приспа, а беше никое време за сън.То се е видяло, че Пенка няма да дойде. Искаше да я види и  да си иска парите, за кой ли път. Не бяха малко пари, още от времето когато Цана работеше и беше на почит. Откакто се пенсионира никой не се интересуваше от нея гледаха на нея както на всички пенсионери –отписани ,как ли не вредни за държавата и за другите хора. Цана беше полезна когато гледаше внука си и помагаше на младите, а сега просто трябва да живурка и да чака смъртта си. То това живот ли е ? Да беше поне удовлетворена и щастлива да гледа как държавата цъфти, младите имат работа, бъдеще , а не да бягат навън като слуги най-често. Пращат пари на близките си отвън, а всъщност гушат управляващите, ужким държавата. Това помощи отвън… всичко е лъжа, всичко гълтат управляващите които и да са. Сами се избират и сами си правят законите , които самите те не изпълняват. Будна жена беше Цана и такава ще си иде, но и много умна, знаеше, че тя няма да оправи България и народа си, който е като зомбиран. Знаеше, че ислямът ще го бъде , но за кратко както и Турция ще си остане с мераците за половин България. Отвън Турция ще бъде съкрушена, спряна. Цана изпитваше страх само от жълтата раса и коронавирусът го доказа.Този вирус го имаше и в нейната младост , та и миналата година маса народ  се помина от грип.Така му викат –грип, но Цана знаеше, че това не е просто грип, коронавирус  или каквото и да е там, това си е отрова, инфекция пуснати да изморят по-бързо старите  и болнави хора по света в тежест на държавите.  България също е в кюпа. Друг е въпросът че управляващите се възползваха от  това и маса парички грабнаха за себе си  и от ЕС. Баба Ванга казваше, че какво му трябва на човек-едно легло и паничка бобец до него, но…природата на човек е такава преди всичко егоист. Защо не затвориха България отвсякъде за един два месеца и всичко щеше да приключи отраз с този коронавирус, но трябваше да се усвоят  паричките като помощи, заеми….Боже, що пари ,що милиони,милиарди, злато,кюлчета с пищови дори в спалнята на премиера и какво ли не още…разврат, престъпления, стъкмени  нещастни случаи, убийства…Все е било , но чак така никога не е било. Жалеше внука си  и не знаеше какъв  съвет да му дава, като нищо нормално  в България не става. Така в мислите си баба Цана заспа.
      -Цано , къде си , ела да видиш! - Чу в просъница гласът на Пенка.
      Трудно и бе да стане, но събра сили  и се надигна от леглото. Видя отвън огън, голям огън .Къщата и беше на края на селото  и полето се виждаше. Гореше самолет. По точно останки от самолет. Цана излезе навън , но не поиска да ходи в тълпата там и гледаше от разстояние, тя Пенка всичко и донасяше, само парите и не. Американски самолет се взривил във въздуха и паднал , добре че не паднал в селото, а можеше и на нейната къща.Цана не бе много заинтригувана, а и очакваше тези хвърчащи метални птици дето кръжаха нощ и ден над селото да сторят нещо лошо, но явно лошото са го сторили вече и сега си плащат. Не поиска да говори повече с Пенка ,която се правеше на разсеяна и не и връщаше парите толкова години. Цана се прибра в къщи и внукът и я чакаше. Беше развълнуван.
      -Бабо, утре заминавам.
      -Къде , баби?
      -С едно приятелче в Германия. Там ще ни посрещнат негови близки и ще се уредим някак си.
      Това Цана го очакваше, но защо точно  в Германия. Знаеше  колко ни обичат германците , та и византийците. Но то българите кой ги обича!?
      -Добре си решил, но защо точно сега и точно на този си приятел вярваш?
      -Защото,бабке, него също го касае да се уреди там. Знам че ще работим като волове, но мигар тук не е така? Там поне ще ни плащат повече. Сам не се наемам без познати  навън да тръгна по държавите нищо че знам езици.
      -Ако бяха живи майка ти и баща ти какво мислиш щяха да ти кажат?
      -Ако, ама не са! И с  тях се справиха уж случайна катастрофа беше. Да чакам тук и с мене да се случи нещо такова?
      -То не се знае и навън какво те чака,то ти си оправно дете, но знае ли се . Хайде късмет, аз не те спирам, па и не мога, малко живот ми остана тук на Земята.
      Сутринта беше мрачна и някаква миризма се носеше из въздуха, навярно от изгорялата машина в полето. Бяха надошли и от града всякакви хора, напълни се селото и с репортери. Цана се прибра в къщи с поредната си доза хляб и кисело мляко и стъписана се отдръпна назад, когато разбра  че има някой в къщата. Внукът и трябваше днес да заминава за Германия с колата на приятеля си. Видя външната врата отворена  и се отдръпна назад, не бе от страхливите, но  и мина какво ли не през акъла, най-вече за внука си. Видя паднал човек във военна униформа до леглото си , който явно беше чужденец. Сети се че това има връзка с падналия самолет вчерашния ден още повече не му разбираше на езика. Чудеше се с кого да сподели, а че ще му помогне беше повече от ясно.Така е то-„Когато Мохамед  не отива при планината, планината отива при него” . И защо точно нейната къща е избрал този войник? Не живее само тя в края на селото.  Но нямаше време да мисли , а се зае с човека, които слава богу беше само поопушен. Но беше не на себе си, изплашен и разбра, че не е изплашен от падането на самолета , а от това къде е и къде да иде. Явно  искаше да го мислят за изгорял в пламъците на  взривилия се самолет. Баба Цана разбра , че не му се иска да се връща там откъдето го бяха изпратили и откъдето пак ще го изпратят, а  може следващият път да не остане жив. Млад мъж беше и кършеше ръце,  сочеше  с ръце навън , че не иска да ходи там.
      -Бабо, тук ли си? Ние тръгваме с Георги.
      -Тук съм , имаме гости.
      -Яяяя…!
      Разговориха се на езика на чужденеца и  последва ужасното.
      Бабке, ти ще си мълчиш, ще вземем чужденецът в колата и ще го измъкнем от тук, а после той на нас ще погне. Документите  са дребна работа ако изобщо се стигне дотам.
      -И как така ще ме оставите мене старицата сама и да чакам и треперя какво се е случило.
      -Нали имаш телефон ще ти се обаждам, няма страшно, подценяваш ме, не съм малък.
      Тя наистина не вярваше, че внукът и е способен на такива геройства, но се сети  за майка му, която все се замесваше в тъмни неща, все се измъкваше, но накрая подцени врагът си.
      Луната обливаше в светлина цялото поле и къщата на баба Цана , а тя самотна стоеше на прага с телефон в скута си и чакаше …Какво ли…?
      Минаха дни, седмици,никой не я потърси освен кмета, който няколко пъти идва да я пита дали  е виждала мъж  военен около къщата си. Но вече се отказаха да я търсят и разпитват. Внукът и не се обаждаше, но и никой не го търсеше. Приятелят му Георги не беше от селото, само това знаеше баба Цана.
      Добра, интелигентна ,изстрадала жена беше.Лека и пръст. Така и така не можах да и върна парите, но ще и направя паметник  и уредя погребението-каза Пенка на кмета. Почти цялото село изпрати Цана до последният и дом. Няколко дни след погребението на гроба и се появи побелял млад мъж, навярно много преживял. Дълго плака  ровейки в пръстта, молеше се… След време се разбра, че селото е получило  безвъзмездна  помощ от неизвестен за България бизнесмен. 

разказ авторово А.Х.Т. sekirata cekupama 

12 декември  2020.,Плевен Анита Христова Трифонова
      sekirata Dialog mejdu buditel i zavisim bulgarski uchitel
      Кирил и Методий - Спи ли народа изплашен,стресиран,
      омагьосан,гладен,дресиран?

-Върви, народе заблудени,
      не спъвай се напред върви
      със крака окървавени
      и разбити куп мечти!
      Будител е термин, навлязъл в съвременния български език със смисъла на човек, който през целия си живот активно популяризира и извежда в приоритет знанието за националната история и правилната употреба на майчиния език, както и преклонението към родната култура и национален дух.
      Денят на народните будители е общобългарски празник, честващ паметта на българските просветители,книжовници, революционери и свети будители на възраждащия се национален дух, официален празник на Република България,който се празнува на 1 ноември.
      Свети Иван Рилски -Тревожа се за любовта и вярата в Бога на българина, както и за неговото здраве и здрав дух!
      -Няма защо!Само когато яко я е закъсал тогава българинът се обръща към Бог и се моли.Вярата , духа и любовта му е в салатата и ракийката,жената и колата!

ТРЕВОЖИ СЕ И ИМА ЗАЩО,
      НЕ ОСТАНАХА БЪЛГАРИ В БЪЛГАРИЯ,ЩО
      ЗДРАВЕ,ДУХ,ВЯРА НА НАЗИ ДНЕС ЛИПСВАТ,
      А НАШИТЕ УПРАВНИЦИ НА ЧУЖДИ УЙДИСВАТ?!
      НАРОД НЯМА  ВЯРА ВЪВ БОГА,ЗАВИЖДА
      И НА МЕТЪР ПРЕД СЕБЕ СИ ВИЖДА!
      КАТО ЗОМБИРАН НИ Е НАРОДА!
      КАК ДА СЕ БОРЯ САМА,НЕ МОГА!
      СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ  ВЪВ ТЕБЕ ВЯРВАМ,
      БОЛКАТА МОЯ НА КОЙ ДА СТОВАРВАМ?
      КОЙ ЩЕ МЕ ЧУЕ,ГЛАС ВЪВ ПУСТИНЯ,
      БОЛЕН НАРОД,ОМАГЬОСАН, ВЪВ ТИНЯ
      ПОТЪВАЩ ОТ ЧУЖДИ И НАШИ
      ПРОДАЖНИЦИ, УБИЙЦИ,АПАШИ!
      ТВОЕТО ДЕЛО,ВЕЛИКО ДОБРО,
      ЗАСЛЕПЕНИЯТ БЪЛГАРИН НЕ ВИЖДА И ЗЛО
      НАСТАНИЛО СЕ Е МЕЖДУ НАС,
      СЯКАШ ДЯВОЛЪТ ИГРАЕ СИ С НАС!
      Неофит Рилски - Тревожа се за съдбата на славянските езици и богословието, за хаоса в съвременното българско училище, за българската граматика!
      -Оооо....! В училищата ни часовете по български език и литература все така си остават по малко от часовете по чужди езици, особено английският!

Братя Миладинови-Тревожа се за българският песенен фолклор, за българските народни песни.Защо учителят не развива широка обществена и просветителска дейност.Къде отиде авторитетът му?
      -Е па...нема го! Авторитетът.Даскалът, попа и кмета...това вече го нема! Дилема!
      Чалга, метал, рап и рок на тез фолклорът ни е роб!

Поп Пейо -Тревожа се за книжовността в България, духовната обстановка!
      -Така е, няма пари, няма книги!Има ли пари,то те са за ядене и за ....игри!
      Петър Богдан -Тревожа се за българската ни държава,
      не съм се потил за пари и слава!
      Първата история за България написах,
      в Чипровци, в Анкона кво ли не мирисах?
      -Държава ний не сме, а Абсурдан,
      във ада чака ни.....казан!
      Неофит Бозвели -Тревожа се за националното съзнание на българина, за българската църква!
      -Няма съзнание, няма познание има само духовно терзание!
      Българинът ходи на църква само на Нова Година и на Великден!

Петър Парчевич -Тревожа се за богословието и каноническото право в България!
      Католицизъм има ли?
      -О, тъй боли!Богословието,канона слугуват у нас на....хормона!

Владислав Граматик -Къде и кои изучават и говорят сега в България старобългарски език? Калиграфия?
      -Много искаш, драги, запомни,
      българинът от много акъл глава го боли!

Иван Селимински -Тревожа се за здравето на българина, за българските деца, за българското общество, като цяло!
      За реформите в здравеопазването.
      -Па има що!
      Народ болен, без пари,
      как здрав да се съхрани?!
      Здравна каса,казват -пирамида,
      а за мен е свита мида!

Григор Пърличев - След мен оставих поеми, революционер, писател...
      -И сега пишат поеми, дявол да го вземе,
      но нещо не ни пасват,сърца ни угасват!

Йоасаф Бдински -Духовници,книжовници намират ли се днес?
      Вървите към прогрес или регрес?
      -За книги няма хартия,
      но за плакати има....на ония!

Петър Богдан -Тревожа се за българската ни държава,
      не съм се потил за пари и слава!
      Първата история за България написах,
      в Чипровци, в Анкона кво ли не мирисах?
      -Държава ний не сме, а Абсурдан,
      във ада чака ни.....казан!

Григорий Цамблак -Тревожа се за днешните български писатели,
      проповедници, химнографи, реформите в българският език и правописа!
      -Няма защо!
      Поетите ни пишат без лулички, запетаи и кавички,
      без главни букви и черти.От туй мен ме боли!

Георги Раковски -Писатели и публицисти,
      журналисти, хора чисти...
      има ли и революционери,
      полицаи, милиционери?!
      -"И не знаем, не можеме, не щеме
      да работим за себе си със време.
      Само знаем и можеме, и щеме
      един други злобно да се ядеме..."

Васил Левски - Революция е нужна днес,
      иначе няма прогрес!
      -Умните измряха,
      някои избегаха,
      останаха тук прости
      или чуждица гости!

Христо Ботев -Национален въпрос се решава
      само с борба, революция!
      "Защо не съм..?"
      -Защото сега пишат поети-
      неграмотни хора, превзети!

Стефан Караджа- Защо останаха страхливите в България?
      Защо отказаха се от борба всичките хора в България?
      -Защото нацията остаря,
      народът болен е, борбеността умря!

Хаджи Димитър - Бузлуджа немее...
      -Народът ни блее!

Добри Чинтулов -
      "Стани, стани юнак балкански...!"
      -Но не става!
      И все по зле у нас става!
      "Учете се, братя мои,
      мислете, четете,
      и чуждото изучете –
      от свойто – не гнусете..."
      -Ама кой чува?!
      Българинът яде, пие, псува,
      по жени ходи без мяра,
      не гледа красота и ум, вяра!

Иван Вазов -Безразличието на българските управници продължава!
      Апатията на Европа към България остава!
      Любовта към рода и Родината избледнява!
      Социалната и морална нищета се задълбочава!
      -Патриарх си на българската литература,
      но кой да ни даде етика и култура?!

БЯХ УЧИТЕЛ, БУДИТЕЛ И МАЙКА,
      ДОРИ РАТАЙКИНЯ,СЛУГИНЯ И ЧАЙКА,
      НЕ ЧАЙКА,А ОРЛИЦА КРАСИВА
      БЯЛА,ВОЛНА,НЕ СИВА!
      БЯХ И СЪМ ОЩЕ ТАКАВА,
      ОТ НИЩО НЕЩО ПРАВЯ И СТАВА,
      НО САМА СИ ОСТАНАХ В БОРБАТА НЕ ЛЕКА,
      А ОСТАРЯВАМ ВЕЧЕ ЛЕКА ПОЛЕКА!
      ЗА ПОСЛЕДНО ВЕЧЕ ИСКАМ ДА ЛИТНА,
      ОТВИСОКО ДА ГЛЕДАМ, ДА ВИКНА
      ИЛИ КАТО ПТИЦА ДА ИЗКРЕЩЯ,
      ВОДАЧ В НЕБЕТО НА ПТИЧИ ЯТА!

"Нас не ни е страх" - 108-и антиправителствен протест

Протестът - ден 108

България е в безисходица

Много предатели....много!

https://www.vbox7.com/play:1886692c3f&start=1
      108-а вечер на протести в София

Ден 108: Мафия или държава - тук се решава

Експерт поиска "зверски контрол", щом българинът не вярва в

COVID-19
      Ето това вече е ДИКТАТУРА, НАЛАГАТ НА НАРОДА ИЗГОДНОТО

НА ВЛАСТТА!

Протестиращите по традиция започнаха демонстрацията си след

19:00 часа в от т.нар. „Триъгълник на властта“, събирайки се край

фонтана пред президентството. Впоследствие движението по "Цар

Освободител" бе блокирано. По-късно -шествие до Орлов мост. 

108-ми ден на антиправителствени протести  На площад "Независимост",

недоволните отново призовавант за оставките на премиера Бойко Борисов и на

главния прокурор Иван Гешев, както и за предсрочни парламентарни избори.
      „Всички се крият зад колективната отговорност, която е колективна

безотговорност. Нашето дело е светло, тяхното е мрачно“, заявиха вчера

протестиращите, които макар и в намален състав направиха традиционното си

шествие до "Орлов мост".
      Заедно с основния протест от сдружение "БОЕЦ" проведоха четвърто издание

на "Гражданска Панорама" пред БНТ. Предаването бе в две части, в първата част

темата е „Подкрепа на Евроком”, а втората - "Темите на деня", в която се коментира

цензурата в медиите.
      Протестната „Гражданска панорама“ протече спокойно и без напрежение.  
      По-рано днес скандирания "оставка" огласиха площад "Георги Измирлиев" в

Благоевград. Поредният протест до централата на ГЕРБ в града се проведе в

присъствието на адв. Николай Хаджигенов от "Отровното трио."„В Благоевград съм, за

да науча от първа ръка къде, какво се случва, за да предприемем евентуално някакви

съпротивителни и мирни действия. Всяко законно действие за сваляне на това

корумпирано правителство е добре дошло“, каза Хаджигенов.

Ден 108! Протестиращите: Властта си купува

коли с наши пари, а ние събираме капачки за

кувьози

По-рано днес протест имаше в Благоевград, където хората

огласиха с възгласи „Оставка“ центъра на града. На място

отиде и адвокат Николай Хаджигенов от „Отровното трио“.

По-късно се очаква протестиращите в столицата да

проведат шествие до Орлов мост. 

Николай Хаджигенов каза: Преди малко се прибрах от

Кюстендил и Благоевград, хората са бесни. Част от хората

са били тук. Хората гледат с надежда.

Арман Бабикян заяви: Нашите управляващите станаха

толкова  комични и жалки, че започнаха да се замерят с

това кой има вирус и кой не. Представяте ли си колко е

нещастна една власт, когато се замеря с вируси. Борисов

обяснява месеци наред, как след него настъпва края на

света и видите ли как ако не е той България си отива.

Уникален сте, г-н Борисов! Поздравления!  На Борисов му

вдигнаха карантината. Бързичко, нали! Лекарите пазят

живота ни и това е сигурността на България. А не някакви

служби. Националната сигурност е когато пазиш народа си.

Когато болници спират планови операции, а ти се чудиш

дали да затвориш баровете! Страхливият ни премиер не

смее да обяви и една мярка. Оставил е това на кметове,

РЗИ, но само не и той. Той не би затворил и

семкаджийница, само за да не му пострада рейтинга.

Лошите новини са оставени на всички други, под него. Той

казва само хубавите новини, стои на дървени пънове и

обяснява колко сме успешни. Той не говори лошите новини.

Той е там само, за да бъде обичан.

Друг протестиращ обяви от трибуната: Борисов се изяжда

отвътре от това, че хората не го харесват. Той затова се

крие по горите и излезе в карантина. До такава степен е

съсипан, че ние всяка вечер сме тук, че се появява само със

Шехерезада във Фейсбук. Трябва да поискаме и оставката

на Фандъкова , защото тя за 12 години съсипа този град.

Тази госпожа обещава на младите детски градини. Къде са?

„Графа“ е гробище. „Витошка“ е постоянно в ремонти. Г-жа

ФанДупкова е нежното лице на корупцията и  изпълнителен

директор на мафията. Не видяхме нито една заповед,

когато ни малтретираха.

Проф. Велислав Минеков съобщи от трибуната:  Бойко

Борисов е страхлив. Бил е винаги притеснен по някакъв

начин.  От утре дискотеката в Радомир няма да работи.

Това се сериозни мерки. Той винаги ще бъде чистата душа,

до момента, в който не му потърсим отговорност. На този

фон правителството ще купи за 700 000 лева нови

колички за любимите му депутати. А ние в това време ще

събираме пластмасови капачки, за да купим кувьози.

Виждал съм как шведският крал кара колело. Парите за

колите са наши. Няма лечение тази корупция, докато не ги

свалим. Затова ще им искаме оставката.

Протестиращите изслушаха мълчаливо химна, след което

се отправиха към Орлов мост.

„Утре продължаваме обиколките - наред са Перник и

Дупница, обяви  Арман Бабикян накрая.

https://www.youtube.com/watch?v=fUd9KHETr-0
      Ден 108 на антиправителствения протест

Posoka.org -протест 24.10.2020 г. - ден 108

ВИЖТЕ НЕИЗПЪЛНЕНИТЕ ОБЕЩАНИЯ НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ (КОМЕНТАРЪТ НА “ГОСПОДАРИТЕ”)

Вечерното шоу на Слави Трифонов, 23

септември 2020 г.  ...Иво Божков

Димитър Пецов -разследващ журналист от

Силистра в Гражданска Панорама пред БНТ с

водещ Калин Манолов

"Офанзива с Любо Огнянов" на 24.10.2020 г.:

Гост е проф. Иван Илчев

Мишо Шамара – Контракоментар

Стефан Стоянов: Не можем да бъде балансьор в отношенията между Гърция и Турция

ЕПИЗОД 127 на предаването ЕвроДикоФ
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване