Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, не знам дали линковете към други сайтове са позволени, но имам абсолютно същия проблем като този: https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-error-no-amd-graphics-driver-is-installed/

Допълнителната информация, която мога да дам, е че при включването на компютъра ми даде BSOD с грешка 0x00000116 (като преди това си работеше нормално и нямаше никакви индикации, освен в батълнет приложението за игри, където ми казваше, че драйвера е стар, но всичко вървеше). През сейф мод се подкарваше нормално, като двете видео карти стояха с иконки, с удивителен знак, като на снимката. Пробвах много драйвери, дисейбъл, ънинстал, преинсталирах и уиндоуси, като при Win10 след инсталирането драйверите ги захапа и всичко тръгна нормално, но след 1-2 рестарта на лаптопа пак се показа BSOD. В момента съм с Win 7 и не съм инсталирал драйвери. След преинсталациите, когато не захапваше драйверите всичко си вървеше (явно което не се рендира през видеокартите) HD  видео, клипове, филми, приложения във фейсбук. Ако някой има идеи или се е сблъсквал с това, ще се радвам да чуя мнения. Оставам на линия за още допълнителна информация. Благодаря предварително и хубав ден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и видеото да е заминало, нищо, че е вградено в процесора. Почистван ли е скоро/изобщо лаптопа, прегряван ли е? Какви са били последно температурите под товар на видео/процесор гледал ли си? Това е доста стара машина и ако изобщо не и е правена профилактика или е тормозена много може вече да и е дошло времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворихме го сега, след проблема. Не беше от най-замърсените(старая се да го пазя колкото мога), почистихме всичко. Прегряван, ако имаш предвид да се е самоизключвал или рестартирал - не е. Като се натоварваше се усещаше че загрява, но мисля, че беше в рамките на нормалното за лаптоп. Градуси не съм гледал конкретно, но лятото особено, е бил и доста по-топъл, отколкото сега преди да даде проблема. При инсталиране на драйверите си открива и двете видео карти и казва, че са ъп то дейт, но след рестарт изкарва грешката от снимката... Иначе за протокола точно на 3.04.13г. съм го взел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от VecZen
      Гледам тук и там, и виждам че има доста различни сайтове за части, най-голямата купчина намирам във pazaruvaj.com . Обаче има и други сайтове които не са включени там като nikem.bg и vario.bg . Естествено единствената разлика за мен е в цената, но също така искам да знам за вашият опит със тези различни компании за части. Във момента имам купчина части които искам да купя, но не съм сигурен от къде ще е най-добре. От всичките сайтове които посетих във nikem ще ми излезе най-изгодно заради тяхната натрупваща се отстъпка, макар и да е общо около 30 лева. Но също така знам че, когато един мой приятел си купи цял компютър от там, на части, го бавиха известно време. А ако погледна към vario, ще получа същата цена, за същите части, макар и да трябва да разчитам на JarComputers за последните две, ще получа съвсем същата цена, но без отстъпката. Така че честно казано сега просто се чудя къде ще намеря колкото се може по-ниска цена, но и със добро обслужване. Знам че Jar ще са Ок, или Ardes, защото до сега със тях не съм имал проблеми.
    • от FSG FleX
      Здравейте наскоро си купих видео карта GTX 1060 3GB обаче ми дава черен екран И error 43 след буутване от integrated.. Но иначе Излиза в device manager
    • от The Conqueror
      Здравейте хорица, искам да попитам относно ъпгрейд, тъй като разполагам със следните неща:

Mobo: ASROCK H97M pro4
      CPU: i3-4170
      GPU: AORUS GeForce® GTX 1060 Xtreme Edition 6G
      Monitor: ASUS ROG SWIFT PG248Q Esports
      Ram: 2x4- 8gb- Adata Gaming Series
      HDD: Toshiba 1TB 7200rpm
      Бюджета не е от значение
      Ясно ми е че ще трябва SSD и повечко рам, след като се има предвид че е ДД3(злетаче), но за процесора не съм мн сигурен.
      Ta, към въпроса> Кой процесор ще е най-добър за видеокартата ? (Ще се използва за тежки игри  и програми)
      Или пък, да оставя дд3-ката и да премина към чисто ново мобо с процесор и рам... давайте акъл!
    • от Анита Христова Трифонова
      Behemoth -  Lucifer (official video)     
    • от Анита Х. Трифонова
      Музикален издател -Уорнър Мюзик . Стил- поп. Dua Lipa - New Rules (Official Music Video) Дуа Липа (на английски: Dua Lipa) е английска певица, авторка на песни и модел от косоварски произход. Семейството на Дуа Липа е от Прищина. Майка ѝ се казва Анеса Липа. Баща ѝ Дукаджин Липа е музикант. Тя самата е родена в Лондон и посещава реномираното училище Силвия Янг Тиътър. Тя има брат на име Джин Липа и сестра на име Рина Липа. Известно време тя е спряла обучението си там, защото родителите ѝ са се върнали в Косово поради професионални причини, преди Дуа Липа да се върне сама в британската столица на 15-годишна възраст. Работи в клубове и като модел и пробва да се репрезентира в интернет и да намира контакти. Тя се свързва с Марлон Рудет, който я насърчава, да запише Демо-та, които от 2012 насам тя качва в Саундклауд. След което привлича вниманието на мениджъра на Лана Дел Рей, който сключва договор с нея към Уорнър Мюзик. Това позволява работата ѝ с многобройни прочути американски продуценти като Емил Хейн и Родни Джеркинс върху направата на дебютният ѝ албум. В лятото на 2015 г. се появява първият ѝ сингъл New Love. През месец декември следва Be the One, пуснат за пръв път в немските чартове. Във Великобритания я добавят след смяната на годината към списъка на Би Би Си Саунд на 2016, който прогнозира най-обещаващите новодошли в музикалната индустрия за идващата година.
  • Дарение

• Добави ново...