Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не мога да открия как се казва и кой изпълнява песента от филма Откачалки,с която той свършва!Има женски вокали и мъжки рап!Моля помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Костадин Петков
      Здравейте приятели, 
      знаете ли сайт за връзка с холивудски агенти, които се интересуват от производство на нови филми? Преди време бях попаднал на един, където плащаш 8 долара на идея, а при одобрение възнаграждението е огромно.
    • от CaptainJord
      Здравейте, мисля че това е една доста интересна тема. Всеки един от нас няма как да не е гледал H2O: Просто добави вода, това е просто един страхотен сериал от нашето детство. Та искам да попитам някой да знае от къде мога да намера в интернет филма и сериала H2O: Просто добави вода и дали го дават по някоя телевизия, много искам да го гледам отново.. Много спомени ми идват само като чуя "H2O"..
    • от Martyn Stanchew
      Предлагайте .. Ако някой е гледал 3096 дни, търся нещо подобно, не е лошо да включва ужаси, трилъри, психо и подобни тематики, но главно да се фокусира върху различния начин на живот. Мерси предварително.

ps. Съжалявам, ако има вече такава тема, не съм на правилното място и т.н.
    • от punisher9
      Здравей,извинявам се за притеснението,но бихте ли помогнали относно 3д филмте,проблема е че преди преди време нямах проблеми с тях,а сега като изтегля някой друг  който го качвам на външна памет,преименувам субтитрите и ми излизат или двойни или не излизат въобще,въпроса ми е как да го оправя този проблем,с филипс тв съм.
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет добър вечер и така направо към проблема преди няколко дни един приятел ми препоръча един филм каза,че наскоро го гледал и бил доста интересен филма се казва Red Machine Hunt or Be Hunted 2014 Нооооооооо проблема е,че никъде немога да намеря филма за да изтегля и гледам пробвах в za munda пробвах в arena пробвах в още няколко торент сайта но кел файда Никъде не ми го намира Някой ако знае къде мога да го намеря да драсне коментар и да напише сайта Мерси Предварително
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.