Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ох, сега пък не ми дава да деинсталирам Хрома

Препоръчан отговор

Технически лица,

Стана така, че послушах съвета ви да пробвам Хрома, но компа ми така яко започна да сече, че ми се отщя да го използвам. Когато се помъча да го махна, той най-безцеремонно ми отказва. Да съм била затворела всички прозорци, а аз не съм отваряла абсолютно нищо. Намирисва ми на проблем. Да не говорим, че само при него не е описана големината му (KB/MB).

Както винаги, бих се радвала да се заформи дискусия и до скоро!

Not Again.JPG

NOAGAIN.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, 

От таск мениджъра убий всички google chrome, които намериш и пробвай да деинсталираш пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви процеси има в Task Manager-a при опит за деинсталиране?

Може да се потърси и опцията в Chrome да остават активни приложенията му след затваряне на браузъра.

Повече помощ през TV.

Успех!

Редактирано от plamen_petrov_80 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старт > Search >напиши cmd и като се появи черната иконка, кликни с десен бутон по нея. Избери Run as Administrator. В черния прозорец напиши или постави следния текст:
taskkill /im chrome.exe /f
и натисни Enter.
Вече можеш да стартираш деинсталирането.
Успех!
Ако и сега има проблем, ползвай Chrome Cleanup Tool  - стартирай с администраторски права.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plamen_petrov_80 написа:

Повече помощ през TV.

НЕ всеки знае какво е " TV "... едни си мислят за телевизор, други за друго... трети като мен след време зацепват... само да кажа: TeamViewer;) И няма нужда от него в случая, просто трябва да се напише смислен и помагащ на човека пост.

И за да не бъда голословен, ето къде трябва да се отиде: Настройки (На Google Chrome) > Система > (или просто като се копира chrome://settings/system и се отвори от адресната лента) и от там > "Изпълняване на приложения на заден план при затворен браузър Google Chrome" ... това разбира се ако е от тази настройка проблема... но най-лесно е от Диспечера на задачите или друг такъв да се прекратят всички chrome.exe ... (аз използвам "Process Hacker").

И в крайна сметка може и да не се пипа по тази настройка, а да се даде долу вдясно на иконката на Chrome с десен бутон (където е например Skype, иконката за звука и на работния център(при Windows 7/10), OneDrive,Google Drive,иконката за батерията ако сте на лаптоп и други ... ) и да и се цъкне Изход.

П.С: Успя ли да свалиш видеото от Google Drive ?

https://www.kaldata.com/forums/topic/267575-не-мога-да-сваля-качено-видео-от-google-drive/ (Питам, защото аз предложих да пробваш с друг браузър, като си мислех именно за Chrome, макар и да не съм го споменавал. )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестарт на машината и опит отново да се деинсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път виждам такава невъзпитана програма, която отказва да я махнат! Какво нахалство просто... рестартирай си компютъра и опитай пак да го деинсталираш, ако не става, викни полиция!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей не се научихте тез браузери хром и мозила с годините ще стават по тежки . Аз използвам ИЕ11 дори на слаба машина няма никакви проблеми .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай под safe mode ..................там се влиза като при рестарт натиснеш ф8 и ти излезе едно меню.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Иво Димов написа:

при рестарт натиснеш ф8

Сигурен ли си?

преди 38 минути, Raze написа:

На windows 10 с F8 ще ти излезе меню ама друг път!

Излиза, ама преди това малко намеса иска...Валидно е при многозарядни системи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми на всички компютри дето аз съм тествал тази опция е Ф8 ,досега не съм имал случай с друг бутон .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Иво Димов написа:

Ми на всички компютри дето аз съм тествал тази опция е Ф8 ,досега не съм имал случай с друг бутон .

С два и повече записа в менюто за зареждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Иво Димов написа:

Не е по темата, ама специално за колегата да знае:

https://www.tenforums.com/tutorials/22455-enable-disable-f8-advanced-boot-options-windows-10-a.html

https://www.lostwindowspassword.com/windows-10/enable-f8-safe-mode-in-windows-10-boot-menu.html

Принципно е изключено това при Windows 10 (за windows 8 не съм сигурен).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

признавам си в уиндос 10 не съм я пробвал тази опция :) ,щото не съм имал нужда де

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Иво Димов написа:

преди 10 минути, Иво Димов написа:

признавам си в уиндос 10 не съм я пробвал тази опция :) ,щото не съм имал нужда де

???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За ф8 и сейф мод ,досега само на ХП и 7 .реално със 10 досег не съм имал голям .Изключвам служебния компютър но той за сега е пушкъ :)   ако зависеше от мен щеше да е със 7 про .............ма нъцки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Автора на темата, да каже как върви работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Raze написа:

Не е по темата, ама специално за колегата да знае:

https://www.tenforums.com/tutorials/22455-enable-disable-f8-advanced-boot-options-windows-10-a.html

https://www.lostwindowspassword.com/windows-10/enable-f8-safe-mode-in-windows-10-boot-menu.html

Принципно е изключено това при Windows 10 (за windows 8 не съм сигурен).

благодаря
включването на старата функция на F8, ме зарадва, защото много ме улесни във възстановяване на системата
и не знам, защо вие, опитните потребители на форума, не създадете тема за функции в десетката, които ще са ни от полза
сега с F8, влизам в старото меню и съм много доволен, изключително доволен
Благодаря
bcdedit /set {current} bootmenupolicy Legacy

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Най-лесно се управлява/манипулира BCD с помощта на EasyBCD и портативна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали не смяташ, че може само тази команда? Звучи смешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DarkEdge написа:

Нали не смяташ, че може само тази команда? Звучи смешно.

В случая само за това става въпрос, ако е за повече настройки разбира се, че е по-удобно със специализирания софтуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Raze написа:

В случая само за това става въпрос

Изобщо не става дума за това!

Цитат

Ох, сега пък не ми дава да деинсталирам Хрома

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване