Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

juveplu

Windows 7 не вижда SSD Samsung 960 Evo M.2 - кои ъпдейти поправят това ?

Препоръчан отговор

Най-откровено казано се съмнявам да ми платиш. Не ми и трябва. Просто ми кажи две неща:
- КОЕ ИЗДАНИЕ НА WINDOWS 7 ТИ ТРЯБВА
- НА КАКЪВ ЕЗИК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК  няма шанс . Ще го продам този  Samsung на някой . Чак пък толкова ядове . Все някой друг SSD M.2 ще се разпознава от  Win 7

И колко пъти ми казахте стъпка по стъпка къде са файловете ? Питам постоянно . От къде ги взимам във  Win 10  и къде ги слагам ? А също като не разрешава да променяш файла как ще стане . ОК Затваряйте темата . През 15 минути презаписвам  DVD-та и хвърлям . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, juveplu написа:

Все някой друг SSD M.2 ще се разпознава от  Win 7

Процедурата е същата! Каквото и М2 да вземеш, седмицата ще иска драйвери, които трябва да инжектираш в ISO-то. А "твоето", по нищо не се различава от всяко друго ISO (стига да не е бутано)

ПС И що за идея, да печеш дискове - 21 век сме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска ми се да подобрят  Linux  без да е нужно всеки да е запознат с програмен ред за въвеждане . А и за да започнат повече производители да правят и за него софтуер Сигурен съм ще го поправят след време защото все повече го улесняват и най на края ще го поправят . Или другата алтернатива е нова платформа да се появи на пример имало някаква китайска . Но  Windows  Умря . Никога няма да се върнат на зад . Ще стават все по мръсни докато не ги задминат други които сега са по на зад . Win 7 e  последното чисто нещо от  Windows .  Windows 10 разпращал на безброй сървъри информацията която ти е видял в компа . Единствения предател е той от всички .

А аз имам решение . И сега съм с  SSD Samsung 2 инча външен със който няма проблеми . Не е толкова бърз , но няма проблеми . Или ще намеря някой да ми направи това ISO  или продавам този и взимам още един като другия .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На калпава ракета космосът ѝ крив. Има смисъл във въпроса ми по-горе, но ти с целия акъл, който го нямаш в сферата, ми обясняваш какво е 2+2. Оправяй се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На въпроса защо искам точно моя  Win 7  да се поправи ?   -   Защото имам продуктов ключ за него . Оригинален е . Трябва ми само да вижда  Samsung 960 evo M.2

Все още не е написал никой къде са интегрирани файловете от драйвера на  Samsung .  Или къде да се поставят ? А само съвет да ги взема и да ги сложа .

От къде във  Win 10 ( по точно) и къде във  Win 7 ( по точно ) ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво открих , но възникват няколко въпроса :

1. Той показва папката със файловете на  Windows  и папката със ъпдейтите , но от къде се взеха тези готови редове за стартиране които той ползва после ?

Той ли ги създаде ? Програма ли ги създаде ? Стандартни редове в които само се заменят имената на ъпдейтите ли са ?

От къде се взеха ? Тук се показват като даденост ? 

2. В последния ред има    etfsboot.com    това означава ли че всичко става онлайн ? Или е офлайн ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 16 часа, juveplu написа:

Все още не е написал никой къде са интегрирани файловете от драйвера на  Samsung

Ставаш нагъл!!!

на 4/5/2018 в 16:01, hudyr написа:

След това драйвърите се вграждат с /add-driver:

Затвори скритото съдържание

dism /add-driver /image:"path to mount folder" /driver:"path to folder containing drivers" /recurse (ако си изтеглил драйвъри, които не са подписани, се използва и /forceunsigned)

Това, че изобщо не ти е ясно кое-какво-що, е друго нещо.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно , не разбирам . Дано темата свърши работа на някого който ще разбере защото има доста какво да пита . А аз ще търся някой който разбира , ще го направи и ще си платя . Благодаря за съветите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, hudyr написа:

Най-откровено казано се съмнявам да ми платиш. Не ми и трябва. Просто ми кажи две неща:
- КОЕ ИЗДАНИЕ НА WINDOWS 7 ТИ ТРЯБВА
- НА КАКЪВ ЕЗИК

Ако беше отговорил с два реда на горните въпроси, в този момент щеше да имаш вече работеща система, със твоя си "продуктов ключ" и всички други екстри :)

ПС: "Продуктовия ключ" е необходимо, НО НЕ достатъчно условие за да си напълно легален!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря че отделяте от времето си за да помагате .

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      Microsoft  въвежда платена поддръжка на Windows 7 след 14.01.2020

За целта пуска опционално обновление KB4528069
      abbodi1406 публикува на MDL метод за Bypass Windows 7 ESU
      File: BypassESU-v3.zip SHA-1: 008fa84c72ed4c847581a2e24380ddd6f688ef99 SHA-256: b91db8c84b3fb2b2ef9bb7201fa7d8e4e497020fc27fb73de305eede60d2e7c6 https://gitlab.com/stdout12/adns/uploads/4dc079c2bb172696b22e64cf361daa55/BypassESU-v3.zip Как се тества:

- инсталират се 3 актуализации:
      KB4490628 -> KB4474419 -> reboot -> KB4523206
      - инсталира се BypassESU
      - инсталира се актуализацията KB4528069 за тестване на ESU
    • от DarkEdge
      Microsoft обяви, чe компютрите с Windows 7, използвани в сертифицирани системи за гласуване, ще получат допълнителен безплатен период на поддръжа.
      Технологичният гигант ще направи изключение не само за системите в САЩ, но и в редица други демократически страни, които са заинтересувани от защитата на  изборите през 2020 година.

https://www.anti-malware.ru/news/2019-09-23-1447/30832

0paatch заявиха, че ще продължат да поддържат Windows 7 и Windows 2012 след завършване на поддръжката от Microsoft

• от blondin40
      Здравейте , 

Опитвам се да инсталирам нов уин7 но не ми засича мишката и клавиатурата при страницата на инсталацията , а във биоса и 2-те ги има и си работят идеи как да се оправи ?
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• Дарение

• Добави ново...