Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте  искам да си закупя Fortnite Save the world - Standart Edition 

fortnite_art-740x416.jpg

Ако е възможно  да бъде пратен кода по доставчик защото си патих с един където му пратих парите а той нищо не ми даде

със доставчик ще е по сигурно .

Моля всички които имат възможност да ми пишат на лично желая само сериозни хора 

ако може да е и някой доверен модератор готов съм да заплатя за направената услуга .

Просто си оставете номера за да се свържа с вас за точните кординати .

Весели празници да сте живи и здрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Заповядай - цък - цък.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Agentpat™ написа:

Заповядай - цък - цък.

Out of stock

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, transcend92 написа:

Out of stock

Виж другия линк!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не желая чрез карта идеята ми е наложен платеж 

пращаш кода по доставчик и аз пращам парите

би ли поръчал ще ти дам кординати  за да пратиш ключа по доставчика ще получиш парите 

имаш моята мъжка дума 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо са ти такива изпълнения? Аз лично съм си закупил стотици игри, по предложения от мен начин, и до сега издънки не е имало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Agentpat™ написа:

И защо са ти такива изпълнения? Аз лично съм си закупил стотици игри, по предложения от мен начин, и до сега издънки не е имало.

защото си патих излъгаха ме  дадох им парите и ме прецакаха 

ако искаш дай си номера да приказваме направо аз ще те набера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кой сайт е това? По искания от теб начин вероятността да те измамят е многократно по-висока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Agentpat™ написа:

От кой сайт е това? По искания от теб начин вероятността да те измамят е многократно по-висока.

това беше от фейсбук група имаше пост че за 10 ЕВРО  продава ключа понеже го е спечелил от  giveway от Youtube 

е аз му се вързах дори приказвахме по телефона каза ми чрез кештерминал да вкарам парите направих го и когато ги получи 

ме блокира и до там 

като бонус ще ти платя + 10 лв за услугата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, transcend92 написа:

това беше от фейсбук група имаше пост че за 10 ЕВРО  продава ключа понеже го е спечелил от  giveway от Youtube 

е аз му се вързах дори приказвахме по телефона каза ми чрез кештерминал да вкарам парите направих го и когато ги получи 

ме блокира и до там 

Ами сам си се напъхал в капана. Твърде наивно от твоя страна. Пазарувай смело от G2A и ще останеш доволен. Само гледай търговеца, от който ще купиш кода, да е продал поне няколко хиляди ключа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те ако не е проблем да го направиш ти  

ако желаеш можеш да ми оставиш номер за да те набера 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дал съм ти надежден сайт за закупуване на ключове - действай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Agentpat™ написа:

Дал съм ти надежден сайт за закупуване на ключове - действай!

благодаря ти много но не желая да ползвам карти и да давам ибан 

ако имаш желание можеш да го направиш за мен след като си поръчвал 

бъди сигурен че няма да те подведа парите ги имам и за това което съм ти обещал като + стига да се наемеш  да пратиш самият код по доставчик  

Весел и светъл празник  благодаря да си жив и здрав .

тогава ще трябва да си направя paypal карта 

ако може информация къде да си я направя 

и как да си я заредя или просто да попитам някой приятел и да му дам парите на място .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закривам темата благодарение на мой близък приятел чрез информацията на Agentpat™ 

вече разполагам с играта  срещу скромната сума от 78 лева .

Ако и вие искате не се подвеждайте като мен просто помолете някой приятел или направо родител 

всеки който има дебитна карта може да го направи и е доста лесно нямаше и 3 мин  .

Благодаря отново на Agentpat™

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нали точно това ти предлагахме, но ти не та не! Открил си америка направо!!! Онлайн пазаруване с кредитни/дебитни карти се прави от много години, не само за игри, а за каквото се сетиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bfi1523307593z.jpg

преди 1 минута, Raze написа:

Ами нали точно това ти предлагахме, но ти не та не! Открил си америка направо!!! Онлайн пазаруване с кредитни/дебитни карти се прави от много години, не само за игри, а за каквото се сетиш.

така е но някак си мислех че мога по тънката да мина и се надявах но не стана 

този измамник ми взе 20 лева и ме блокна на дали съм първият

човек се учи от грешките си  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз си купих играта съвсем официално. Влезнах си и си изиграх първия стейдж от туториала.

Ето обаче какво ми казва след като се опитам да продължа и натисна бутона PLAY NOW: Content not ready/ Content for the rest of the game must be downloaded to continue. This will quit the game and start the download

Натискам Continue и играта се затваря. Това е, нищо не се даунлоудва, нищо не става. Писах на съпорта, но отговор няма. Гепнаха ми кинтите и толкова.

FORTNITE.png

А като си влезна в профила ми казва, че притежавам играта. Закупих си делукс версията

FORTNITE.png

Редактирано от vorbara
Добавих още един скрийн шот (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвайте го този google, не хапе :) Преди да ви се появи проблем, 99,999% от случаите се е появил на други хора, които са писали дипломни работи по проблемите си :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Angel Palchev
      Здравейте!Когато включа компютърът всичко се включва спу фена,захранването и харда.Процесора има вградено видео ядро,но имам и видеокарта.Тя е Гт430,но както и другите части и тя работи и се върти вентилатора.Включвам монитора във всички портове и на видеокартата и на дъното,но не става.Пробвах и с други монитори и с телевизора ми,но пак не става.Ще съм ви благодарен,ако можем да намерим решение заедно.
    • от n.mihaylov1996
      Здравейте! Имам следния проблем реших да си поръчам ново PC, след като му инсталирах Windows 10, пуснах Benchmark valley и винаги когато стигне до теста на GPU-то и компютъра се изключва и немога да го включа веднага. Съмнява ме захранването, но искам да чуя и вашето мнение. 
      Motherboard:ASROCK B450M-HDV AM4
      CPU:AMD Ryzen 5 1600 (3,2GHz)
      GPU:Gigabyte RX-580 4GB
      RAM:2X4G DDR4 2666 KINGSTON HYPEX
      PSU:Makki PSU ATX-500W MAKKI-ATX-500-B-PCIE

• от Fa7al1ty
      Здравейте,
      Както предполагате, имайки предвид всички останали теми от този раздел на форума, реших да правя нова конфигурация. Въпреки, че съм доста запален "геймър", последните няколко години, студентският живот ме накара да се "мъча" малко на лаптоп, който както разбирате няма нищо общо с настолен, когато говорим за "гейминг". Преди следях, горе-долу, какво ново има на пазара, но последните няколко години доста се отделих от тази сфера. Единственото, което разбирам е, че в момента е доста лошо да се прави нова конфигурация - майнинг, високи цени на видео карти и памети и т.н. , лошото е , пак до колкото разбирам, че не се знае колко ще трае това и кога пазарът ще се нормализира, а лаптопът ми имам чувството, че не го чака още дълъг живот, пък и производителността му се влошава с всеки изминал ден.

Та, направо към въпроса:
      - Бюджет: около 3000лв (около разбирайте +/- 200, 300 лв. в зависимост от това дали има смисъл и си заслужава);
      - Ще се използва за гейминг, не гоня някакви определени настройки, естествено предпочитам да са колкото може по-високи, но няма да гоня ULTRA и т.н.;
      - Мониторът ми е най-обикновен FullHD 23' на AOC с HDMI, DVI, DisplayPort (предполагам, че в бъдеще ще го сменя на някой по-добър, но за момента ще е този);
      - Нямам нужда от допълнителна периферия;
      - Кутията няма нужда да свети, свири, пее и т.н. , а да е достатъчно голяма;
      - За охлаждане, нямам претенции стига да върши работа и да охлажда както трябва;
      - Видео картата предпочитам да е на nVidia;
      - За процесор, отворен съм към предложения и от AMD, тъй като гледам, че в последно време са доволни от тях;
      - Самото PC мисля от сега нататък да го ъпгрейдвам въможно най-често (естествено това не е константа, тъй като и бюджета ми не е);
      - Не смятам да клоквам каквото и да е било, тъй като не съм много наясно с тези неща, но ако заслужава може и да помисля върху клокване;
      - Мога и сам да го сглобя, освен ако не стане въпрос за водно охлаждане, така че не е задължително да са от едно място частите;
      - Шумът не ми е проблем;
      - Много ще съм благодарен ако ми предложите или посъветвате за вариант на изплащане на конфигурация (ако въобще някои предлага такава опция);
      - От старо PC нямам части, тъй като както споменах по-горе, в момента съм с лаптоп. Имам от едно време една 550Ti, но предполагам че няма да върши работа;

Ами това е , което се сещам до момента, за повече информация питайте. Благодаря предварително на всички отзовали се, за отделеното време. Ако достигнем до някакъв резултат и успея да сглобя машината ще пратя отзиви, впечатления и тестове ако трябва.
    • от ProfessionalGamer_1997
      Здравейте трябва ми ново захранване максимум до 40лв за следната конфигурация: Процесор- AMD Phenom 2 x3 720, Видео карта- GTX 550Ti GDDR5 1GB, Рам памет- 2 плочки по 2GB 1333mhz !
    • от transcend92
      здравейте 
      Закупих си тези слушалки 
      HyperX Cloud Stinger Gaming Headset for PC, Xbox One, PS4, Wii U, Nintendo Switch 

проблема е че се чуват слабичко има ли начин да ги засиля някак си благодаря
      Много са удобни и як бас вадят но са леко слабички
  • Дарение

• Добави ново...