Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

От съвсем скоро съм регистрант (като представител на юридическо лице) на един домейн, окончаващ на .bg, при регистратора Register.bg. Казано по друг начин, за да не създавам объркване от незнанието си, платих си за ползването на определен домейн на Register.bg

Проблемът ми е следния:

Хостинг компанията, която предоставя услуги на фирмата ни се намира в Гърция. При тях имаме и друг сайт, към който искаме да пренасочим трафика от новозакупения домейн. Опитахме с въвеждане на DNS hostnames, предоставени от хостинг фирмата в Гърция, въведохме ги в Register.bg, но по някакви причини не се получава. 

След това решихме с хостинг фирмата в Гърция да прехвърлим домейна при тях и те да се оправят. По-лесния и удобен за нас начин. Та те ми казаха да искам от Register.bg въпросният EPP key. От там ми отказаха - нямали такъв, съответно не могли да ми дадат. Опонирах, че всички други хостинг компании предоставят такъв, в някои дори директно имаш достъп до него от контролния си панел, но уви, понеже не разбирам достатъчно успяха да ми откажат - трябвало хостинг фирмата в Гърция да изиска трансферирането, трябвало да ги задам като лице за административни контакти и т.н. 

Доколкото разбирам трябва да имам достъп или право да ми се предостави въпросния EPP ключ, аз да го дам на гърците, те с него да задвижат нещата и само да потвърдя след пристигнал email, че се съгласявам на трансфера. Това поне разбрах от прочетеното в нета.

Моля за съдействие по въпроса възможно ли е наистина Register.bg да нямат възможност да ми дадат този ключ; възможно ли е самото трансфериране да се случи лесно и бързо за мен само при наличието му и предоставянето му на гръцката хостинг компания?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам поради каква причина не желаят. Виж им общите условия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,бихте ли ми дали ид и лицензен ключ 3.4.5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...