Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Момчета, препоръчайте ми навигация за автомобил. Главно за България, но също и за Европа. Не искам да ползвам телефона си за такива цели. Искам нещо с прилично качество на добра цена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Marinski написа:

добра цена.

Дай цифрово изражение на понятието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо добро за 300-400 лв мога ли да намеря?

Питам тук за препоръки, понеже зная че има много боклуци на пазара, а ми се иска нещо читаво да взема. Някой, ако може да препоръча нещо дето е ползвал и е доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На гармин са добри машинките и с отлична софтуерна поддръжка. За моделите над 300лв. си плащаш за екстри и по-големи размери на екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Marinski написа:

Нещо добро за 300-400 лв мога ли да намеря?

Питам тук за препоръки, понеже зная че има много боклуци на пазара, а ми се иска нещо читаво да взема. Някой, ако може да препоръча нещо дето е ползвал и е доволен.

Предпочитанията за устройство и софтуер за навигация са индивидуални за всеки човек. Аз лично ползвам от 10-тина години китайско устройство с iGO на него и съм доволен. Други хора си купуват устройства с андроид (навигация, таблет или ползват мобилния си телефон), на които инсталират няколко програми за навигация (iGO, Sygic, Here, Navitel и други) и пробват коя ще им пасне най-добре и ще прави добри маршрути. Трети пък предпочитат само маркови устройства, като Garmin, Becker, TomTom и други. В България сравнително добре се държат по-скъпите устройства на Garmin и програми като iGO, Here Maps, Navitel. Може да потърсиш в интернет характеристиките на програмите и да си избереш софтуер и/или устройство за навигация според собствените предпочитания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един таблет или евтин смартфон с GPS приемник предлага много повече , отколкото специализирана навигация, за същата цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.04.2018 г. в 14:16, RudeBoy написа:

Един таблет или евтин смартфон с GPS приемник предлага много повече , отколкото специализирана навигация, за същата цена.

Можеш ли да бъдеш по-конкретен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога :)

Първо - живот на батерията с едно зареждане. Второ - избор от различни видове навигационен софтуер. Трето - по-голям избор и по-малко ограничения при ъпдейтването на картите. Четвърто - всичко, което може да прави и един смартфон: аудио/видео възпроизвеждане, интернет и разговори (ако има SIM карта), инсталиране на игри, и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 21.04.2018 г. в 20:48, RudeBoy написа:

Всички навигации са малко или много боклуци и за това се присъединявам към по - горното мнение! П.Р. телефонче с навигация по избор ииии - готово! За мен лично фаворити са IGO, HERE  и съответно навигацията на Гугъл

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.04.2018 г. в 11:21, Marinski написа:

Момчета, препоръчайте ми навигация за автомобил. Главно за България, но също и за Европа. Не искам да ползвам телефона си за такива цели. Искам нещо с прилично качество на добра цена. 

Здравей! Навигацията чисто нова ли я търсиш? Ако не, защо не потърсиш тук: https://bazar.bg/обяви/електроника?q=навигация ? Има доста навигации на достъпни цени и запазени :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви навигации,кви пет лева, каква централна гара.Навигацията е една и се казва Sigyc.Тегли се за смартфона,карти за цял свят,полезни приложения към нея,български език на менюто и глас.Бачка директно с GPS тоест не ти трябва интеренет.Има я и безпалтно.Приказка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз ползвам на телефона ТомТомGo. Има всички основни функции, писка за камери, прай добри маршрути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не ползвай карти на ТомТом. За мен картите на Навтек са най добри - лично мнение. Сега мисля, че са купени от Here, която май беше дъщерна на Нокия. Аз ползвам Here на Андроид и нямам забележки. Гугъл и ТомТом са ме пращали да търся офис сграда в нивите. Иначе за iGO и Sygic всеки ще ти каже добри думи мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.