Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! 

Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента цените са що-годе нормални. Очаква се ново поколение GeForce, може би след около 3 месеца. GTX 1060 ми се струва нелош избор, в момента се намира на цена под 600 лева (а преди 2-3 седмици беше надута до почти 1000). Ако старият компютър има работеща видеокарта, също е вариант да се ползва тя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е системата Ви сега, кое е работещо от нея?

Конкретни модели на какви нови компоненти сте се спрели?

Бюджет и срок?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.04.2018 г. в 14:48, killchain написа:

В момента цените са що-годе нормални. Очаква се ново поколение GeForce, може би след около 3 месеца. GTX 1060 ми се струва нелош избор, в момента се намира на цена под 600 лева (а преди 2-3 седмици беше надута до почти 1000). Ако старият компютър има работеща видеокарта, също е вариант да се ползва тя.

Ами старат видеокарта е GT 610 2GB. Компютърът ще го ползавам за програмиране, видео едит, стриймване и игране на игри. GT 610 изобщо не е удачна в тази сфера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Angel Palchev
      Трябва ли да преинсталирам уиндолс след смяна на видеокарта?Сега съм с hd 7770 1GB и мисля да сменям на gtx 1050 2gb или hd 7970 3gb.Дайте препоръка и мнение!Та трябва ли да преинсталирам уиндолса?
    • от GHM
      Здравейте приятели!
      Тъй като не съм чак толкова запознат с компонентите, а искам да си сглобя една що-годе добра конфигурация за не чак толкова много пари, с която ще мога да се наслаждавам на игри като WoW, LoL, Dota 2 и някои по-нови на по-високи графични настройки. 
      Конкретния въпрос ми е, дали всички избрани компоненти от мен са съвместими?
      И ако има някои от тях които могат да бъдат заменени с по-добри. Имайки в предвид, че не желая да надхвърлям бюджета над 1400 лв. 
      Благодаря предварително! Прекачвам файл с снимка на всички избрани от мен компоненти. 

• от Анита Х. Трифонова
      Гургулица 2018 Милко Бенд 
      САМОТНА "ГУРГУЛИЦА" :)) 
      Самотна „гургулица“
      възпява своите творения,

на балкон в паница

попара сърба, прави бдения.

Пази си перата

и проскубана в главата,

слугува на нагона

„цяло лято на балкона“.

Самотна „гургулица“

пера събира по балкона,

горкичката женица

гони я хормона.

Любовница? Не става.

И на онзи му не става,

затуй задява се с жени

красиви, със характер, силни.
      поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
      -----------------------------------------------------------------------------------------
      ГУРГУЛИЦА 
      "Цяло лято на балкона идва
      и оставя по едно перо,
      за късмет навярно ми намигва
      и за щастие по зарево.
      Как не ме пропусна аз се чудя,
      сякаш се познаваше със мен,
      рано сутрин , щом от сън се будя,
      тя бе минала и този ден.
      Вероятно вече отпътува
      някъде за топлите страни,
      ала моето сърце будува
      и по нея то се заплени.
      Как е всичко преходно, сезонно!
      Привържеш се, а то пък отлети.
      Но перата, дето ги отрони,
      те са и щастливите следи"
      РК
      Хумористична  народна песен "Разсърдила се булката"  изпълнява Господин Колев

• от Димитър365
      Здравейте, на компюър с I5 3570  с 8GB DDR 3, ако му сложа GTX 1050 Ti 4GB Dual Phoenix добре ли ще е?
    • от The Conqueror
      Здравейте хорица, искам да попитам относно ъпгрейд, тъй като разполагам със следните неща:

Mobo: ASROCK H97M pro4
      CPU: i3-4170
      GPU: AORUS GeForce® GTX 1060 Xtreme Edition 6G
      Monitor: ASUS ROG SWIFT PG248Q Esports
      Ram: 2x4- 8gb- Adata Gaming Series
      HDD: Toshiba 1TB 7200rpm
      Бюджета не е от значение
      Ясно ми е че ще трябва SSD и повечко рам, след като се има предвид че е ДД3(злетаче), но за процесора не съм мн сигурен.
      Ta, към въпроса> Кой процесор ще е най-добър за видеокартата ? (Ще се използва за тежки игри  и програми)
      Или пък, да оставя дд3-ката и да премина към чисто ново мобо с процесор и рам... давайте акъл!
  • Дарение

• Добави ново...