Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет! Имам следния проблем - не мога да изтрия един файл от десктопа, излиза ми грешката от прикачения файл. Идеи как да го отстраня ? Благодаря ви !

sss.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опаа.... без да исках изтрих всичко от десктопа и ми изписва следното съобщение сега:

Някакви идеи как да възстановя останалите файлове ?

Untitled.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кошчето няма ли го?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не стане с кошчето, което е най-вероятно, опитай да изтеглиш и изпълниш този файл: Restore_Desktop_Default_Location.bat

За изтритите файлове и папки от десктопа, които надявам се не са много, пробвай с Recuva ... например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказаха се в кошчето, възстанових ги тези от които имах нужда, а останалите успях да изтрия. Благодаря ви за отделеното време :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или просто ако създадеш папка "Desktop" в "C:\Users\User" също би трябвало да стане, въпроса е, че файловете, които са били на десктопа трябва да си ги възстановиш с някой софтуер, стига да е възможно. Ако си имал там важна информация, за предпочитане е изключване на компютъра и закачане на диска като втори на друг компютър или стартиране на компютъра с друг диск или live linux дистрибуция през USB примерно и от там стартиране на софтуер за възстановяване. Идеята е, че windows постоянно пише по диска и колкото повече време работиш с този диск като системен, толкова повече записи ще се съберат върху изтритите файлове и възстановяването им ще е невъзможно. Вариант е и да се ползва софтуер на сергей стрелец, отново през USB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от [email protected]
      Здравейте, намерих това, но като го инсталирах не работи на Windows 10:
      broken-e/DragDropConfirm: A simple shell extension for Windows to stop accidental drag and drop moves of folders.
      Все пак, който е с Windows 7 - може да си го инсталира. Там работи.
      Изтегля се от зеления бутон Clone or download, след което Download ZIP. Инсталира се от папка Installer , след което се отваря DragDropConfirm_installer.exe
      Мисля че няма никакъв допълнителен графичен потребителски интерфейс и настройки  - просто работи при опит за преместване на елемент.

При провлачване на папка(и) или файл(ове) към дадено място без задържането на Ctrl, изкарва съобщение/диалогов прозорец с ОК и Отмяна, питащ на Английски език:
      Сигурни ли сте че искате да преместите файла(файловете) или папката(папките) до следното местоположение:
      X:\XX\XX... 

DragDropInterceptor - Google Search
      prevent accidental move by drag and drop - Google Search

Моля, ако някой може да напише работещ скрипт или нещо подобно (програмка) за Windows 10 - да заповяда. Може би на AHK (Auto Hot Key) ?
      Намирам го това за много полезно. Вярно е че има десен бутон и "Отмени преместване", ама все пак ...
    • от georgi999
      здравейте приятели може ли някой да ми каже как мога да създам десктоп приложение с джава и каква програма да си изтегля на която да се пише, и каква да бъде темата на приложението ,благодаря предварително 

• от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от Ned Grancharski
      Здравейте. Проблема е следния, Дори след преинсталация с windows 10 pro/home, след инсталиране на драивери които съм изтеглил на ново от официалните саитове на дъно, графика. След вкючване на компа или стоене в аидъл по дълго време при опит да кликна на някоя икона от десктопа, иконите ту изчезват ту се появяват. Тази сутрин не го бях изключвал за вечерта и като седнах гледам, че сами примигват. Не-знам що за кофти бъг е това. Когато натисна Win+D или отворя нещо от старта, се оправят. По принцим от както съм със две ССД-та в раид 0 странни неща се случват ми се струва, но незнам дали е от това. Някои зблъсквал ли се е с този проблем, знае ли каква е причината. По принцип някои от нещата които правя след преинсталация са, задавам перформанс пауър план и изклучвам паркирането на ядрата със страничен софт. Конфигурацията на раида ми е по дефалт от дъното. Благодаря предварително и приятно изкарване на новата година.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте, трябва да представя курсова работа тази седмица . Направих си програмата, обаче имам едно условие още , което гласи "използвате запитване за името на играча и съхранявате резултатите в текстов файл" . Моля помогнете , ако е нужно ще ви пратя и целия код
  • Дарение

• Добави ново...