Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, предстои ми покупка на телефон. Бюджета е около 200 лв и да има българско меню тъй като ще е за по-възрастен човек. Ще ми препоръчате ли някакъв тел, като предполагам, че най-изгодно ще е да го проверя в pazaruvaj. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е за възрастен, може би нещо такова : телефони с големи бутони ... повечето от тези за са за по-малко от половината бюджет, но има и такъв за 189лв. http://www.all-gsm.bg/telefon-s-golemi-cifri-i-kopcheta-maxcom-mm910

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia 230 ! БГ меню, мп3-ки, камера и най-готиното е, че е с копчета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре смартфон?Xiaomi Redmi 4A 16GB Щом търсиш с Българско меню,предполагам ще може да пише и сърфира по интернет.Все пак допълнителна занимавка е.Даже ще може да чати,с многото програми дето ги има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко възрастен? За едни такъв е на 45, за други - на 80 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих предложил Huawei Honor 8 Lite 2017 . Малко по-голям екран FullHD, по-мощен процесор.

Моделите на Xiaomi като цяло предлагат по-мощен хардуер на по-ниски цени, в сравнение с конкуренцията. Но чета по форумите, че са слаби откъм софтуер. Има много оплаквания за бъгове, както и проблеми с поддръжката. 

А ако се търси по-скромен, но надежден телефон - Samsung Galaxy J3 :)  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моделите  на Xiaomi въобще не са с бъгав софтуер. Няма фирма, която да предлага ъпдейти за developer rom-а си всеки петък. Препоръчвам ти Redmi 4x, имам пряко наблюдения от два такива телефона, притежателите са много доволни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, RudeBoy написа:

Аз бих предложил Huawei Honor 8 Lite 2017 . Малко по-голям екран FullHD, по-мощен процесор.

Моделите на Xiaomi като цяло предлагат по-мощен хардуер на по-ниски цени, в сравнение с конкуренцията. Но чета по форумите, че са слаби откъм софтуер. Има много оплаквания за бъгове, както и проблеми с поддръжката. 

А ако се търси по-скромен, но надежден телефон - Samsung Galaxy J3 :)  .

Явно не си имал никога Xiaomi. Точно те имат една от най-добрите поддръжки. И между другото, преди да почнат с устройствата са стартирали, като разработчици на софтуер, така че и в това са силни... проблеми с бъгове не съм имал аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, The_Nomad написа:

Явно не си имал никога Xiaomi. ... проблеми с бъгове не съм имал аз.

Не, никога съм нямал. И изрично написах - мнението ми е заради четеното по форумите, а не от личен опит.

ТИ може и да не си има бъгове. Ама не си единственият собственик на телефон от марката, нали? Ей сега надникнах в съответния раздел на андриодския форум, и за 10-ина минути четене се сблъсках с доста оплаквания от проблеми. Повечето - неразрешени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам. И аз не съм имал Xiaomi. Но от прочетеното съм останал с впечатление, че са за предпочитане пред Самсунг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, RudeBoy написа:

Не, никога съм нямал. И изрично написах - мнението ми е заради четеното по форумите, а не от личен опит.

ТИ може и да не си има бъгове. Ама не си единственият собственик на телефон от марката, нали? Ей сега надникнах в съответния раздел на андриодския форум, и за 10-ина минути четене се сблъсках с доста оплаквания от проблеми. Повечето - неразрешени.

Ами то, която и марка да вземеш все ще намериш оплаквания за нещо си в нета. Важи дори и за Айфон. А това, че поддръжката е слаба хич не е вярно. Аз толкова ъпдейти не съм имал за всичките ми предишни телефони взети заедно, включително и HTC които уж се водят топ производител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, The_Nomad написа:

Аз толкова ъпдейти не съм имал за всичките ми предишни телефони взети заедно, включително и HTC които уж се водят топ производител.

:D 

Ако софтуерът им беше толкова добър, нямаше да има нужда да се ъпдейтва всяка седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е developer rom-а, който се ъпдейтва толкоз често. Там първи се пускат новите функции за тези които искат да ги пробват първи. За останалите  има Stable rom, който има доста по-редки ъпдейти. Има и още ромове, който могат да се инсталират сравнително лесно, като  EU rom. Така че за всеки влак си има пътници, както се казва. Като му свикнеш на MIUI-то и безбройните му функции, после му се наслаждаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко поста проблема беше, че не се поддържа сега пък ъпдейтите били много чести :) Еми човекът явно си е навил, че шаомитата са пълни с бъгове и не приема, а само предава. Мен не ме бърка какво мислят другите, ползвам си телефон с мощен хардуер, последните версии на Андроид без бъгове, като всичко това на телефон за 160лв! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...