Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Момичета, поръчвате ли си обувки по интернет? Аз съм решила да си поръчам, но се чудя откъде. Търся си мокасини, дайте идеи откъде да си взема обувки, държа на качеството, ако и цените не са надути, още по-добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата седмица позната си поръча обувки "Кларкс" от обувки.бг ама и ги доставиха със Спиди и бра ядове, защото офиса от който трябваше да ги вземе не работел в събота.

Според мен точно този сайт "товари" малко с цените, но всеки за себе си.

Според мен точно за обувки от където и да купиш, винаги с опцията "провери/премери, преди да платиш"!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрите обувки в света са BICAP. Вечни обувки, след 6 години не са помръднали и все така изглеждат нови, изключително комфортни и здрави. Доказано качество. Тъй като са специализирани в максимално качество и здравина, фирмата е насочена към индустрията и е търсена от индустрията. Моите са от категорията LIGHT INDUSTRY. Но можеш да пробваш и други опции като Products -> Collections -> URBAN или LADIES. Няма дистрибутори за нас, няма и поръчки. Най-близките са в Румъния. Но поръчка от там може да направиш само и единствено чрез шефа на фирмата ти срещу някакъв негов търговски номер който той има на фирмата, поръчка в промишлено количество, за което ще ти каже, че го вкарваш в игри. Едно - че са доказано качество и няма никакъв риск, Две - че компанията не си играе като вас по селташки да се пазарите и да ги занимавате на дребно. По-добре ходи в Илиенци, там са ти обувките. Или си поръчай нещо от бахамските острови.... ти такава поръчка си търсиш. :jeer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах страхотни сандали от https://fashionzona.bg/13-damski-obuvki/113-sandali/54-elegantni , много съм доволна. Токът е по-дебел и не чак толкова висок, така че спокойно мога да изкарам цял ден на работа с тях и в същото време да изглеждам елегантно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Благодаря за предложенията, ще ги поразгледам и дано успея да си харесам все някои обувки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване